نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 284988
بازداشت شهردار و اعضای شورای زیرآب
تاریخ انتشار : شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۰
یکی از آسیب‌دیدگان سیل هفته‌گذشته سوادکوه حکم بازداشت اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار زیراب را گرفت.

به گزارش ایسنا، صبح امروز شنبه طی شکایت یکی از آسیب‌دیدگان سیل اخیر، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار زیراب از ساعت ۱۰ با دستور دادستان سوادکوه برای تشریح برخی مسایل به کلانتری رفته برای چند ساعتی پاسخگوی مقامات قضایی شدند.

فرماندار سوادکوه در گفت‌وگویی درباره علت این حضور اعلام کرد: یکی ازخسارت‌دیدگان حادثه به دلیل نداشتن دیوار حفاظتی و عدم تخریب پلی که گویا باعث جمع‌شدن آب و روانه‌شدن سیلاب به سمت خانه‌ها و تخریب بناهای بستر رودخانه شده که باید توسط شهرداری انجام می‌شد از این دو مجموعه شکایت کرده بود.

رجبعلی وهابی افزود: حضور شورای شهر و شهردار صرفا برای توضیح برخی مسایل در کلانتری زیراب بود.

وهابی یادآور شد: دادستان به عنوان مدعی‌العموم باید شکایت شاکی را بررسی کند و در حال حاضر هم اعضای شورای شهر و هم شهردار با تعهد آزاد شده‌اند تا روال قانونی پرونده انجام شود.

فرماندار سوادکوه گفت: با توجه به شکایت شاکی و دفاعیه اعضای شورا و شهردار، دادستان بررسی‌های لازم را انجام می‌دهد تا مقصر واقعی شناخته شود.
 
کلمات کلیدی : طوفان تهران+سیل
 
احمد ع ع ع
۱۳۹۴-۰۵-۰۴ ۰۶:۴۵:۴۱
اصلا باید همه شهرداران و فرمانداران و اعصای شورای بی عرصه شهری و روستایی را گرفت که همه مسیرهای. رودخانه ها را یک مشت ا دم بی سرو پا گرفتند و هیچکس به اینها چیزی نمیگه یا حوصله نداره چیزی بگن ندارند و قانونی هم نیست این ستاد بحران که در هر شهر و با استانی تشکیل میشه فقط در مواقع مانور خوبند و عرصه کار عملیاتی را ندارند. و نمیان ار حریمها سرکسی نمایند یا اکثرسان باج بگیر ند یا رفیق انهاییکه تحریمهای رودخانه و غیره راغصب کردند خدا کنه که خداوند مثل این سیل ها غصب بفرسته و همه مسیرها را باز کنه اینا که عرضه ندارند . (3068850) (alef-13)