توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 414686
زمان آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۶
ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور بهمن ماه سال 1395 (نوبت هفدهم) از سوم آذرماه آغاز می‌شود و تا سیزدهم آذر نیز ادامه دارد.

به گزارش فارس، ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1395 (نوبت هفدهم) از چهارشنبه سوم آذرماه آغاز می‌شود و تا شنبه سیزدهم آذرماه نیز ادامه دارد.

متقاضیان می‌توانند در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور اقدام کنند.

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و پرداخت مبلغ ششصد و پنجاه هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام اقدام کنند.
آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور در روز جمعه15 بهمن‌ماه برگزار می‌شود.
 
کلمات کلیدی : کارشناسی ارشد ، دانشگاه پیام‌نور، آزمون
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.