توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504082
اولویت‌های کاری مجمع تشخیص مصلحت نظام
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۵
مشاور عالی فرمانده کل قوا با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی مجمع تشخیص مصلحت نظام ، سرلشکر سید یحیی صفوی ، مشاور عالی فرمانده کل قوا با آیت الله هاشمی شاهرودی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در محل دفتر آیت الله هاشمی شاهرودی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، سردار صفوی ضمن تبریک انتصاب آیت الله هاشمی شاهرودی به ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی مقام معظم رهبری، از خداوند متعال برای ایشان مزید توفیقات را مسألت کرد و با اشاره به وضعیت جهان اسلام به خصوص اخبار مبارزه با تروریست های تکفیری و داعش در سوریه و عراق گفت: استقرار مردمسالاری دینی در ایران اسلامی و تجربه موفق حاکمیت دینی در ایران، الگویی است که دشمنان اسلام نمی خواهند در سطح منطقه تکرار شود و به همین دلیل دست به ایجاد چالش و تنش در منطقه و در میان کشورهای اسلامی می زنند .

آیت الله هاشمی شاهرودی ، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در این دیدار، ضمن تشکر از تبریک و دعای خیر سرلشکر صفوی، اتحاد مردم و مسئولان را در ایجاد امنیت و اجرای قوانین اسلامی ضروری دانست و اظهار امیدواری کرد که مجمع تشخیص مصلحت نظام در دوره هفتم ، با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و همراهی مسئولان، بر افتخارات جمهوری اسلامی بیفزاید.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، توجه به نیازهای جامعه ، برنامه ریزی برای حل مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ایران را در طراحی سیاست های کلان کشور، از اولویت های مجمع تشخیص مصلحت نظام در دوره جدید دانست که در پرتو شناخت دقیق از مسائل روز کشور و با نگاه به آینده منطقه و جهان میسر خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : مجمع تشخیص مصلحت نظام+هاشمی شاهرودی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.