توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 401789
آخرین هشدار ارتش سوریه به تروریستها در حلب
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۲
بالگردهای ترابری ارتش سوریه صبح امروز هزاران برگه هشدارآمیز خطاب به تروریستهای تکفیری مستقر در محلات بخش شرقی شهر حلب پرتاب کردند.
 
به گزارش مشرق، بالگردهای ترابری ارتش سوریه صبح امروز هزاران برگه هشدارآمیز خطاب به تروریستهای تکفیری مستقر در محلات بخش شرقی شهر حلب پرتاب کردند.
 
آخرین هشدار ارتش سوریه به تروریستها در حلب+عکس
 
بنابر این گزارش، این اعلامیه ها حاوی پیامهای دعوت به تسلیم به این مضمون می باشد : "مردانگی نیست که خود را پشت غیرنظامیان مخفی کنید. اجازه بدهید غیرنظامیان از منطقه خارج شوند. ما آماده پذیرایی و حمایت و حفاظت از آنها هستیم" و "ای مردم شرق حلب ارتش سوریه برای مبارزه با گروه های تروریستی تکفیری در منطقه شماست. علیه تروریستها بشورید و بدانید که ما برای حمایت و حفاظت از شما بزودی عملیات نظامی برای رهایی شما از تروریسم را آغاز خواهیم کرد. لازم به ذکر است که بر اساس آمارهای اولیه حدود 15 تا 20 هزار تروریست در محلات شرقی شهر حلب مستقر هستند که اکثریت آنها از اعضای گروه های زیرمجموعه شبکه القاعده شامل "احرارالشام و جبهه النصره می باشند. دولت سوریه و سازمان ملل بارها خواستار خروج بدون درگیری این تروریستها از محلات مسکونی شرق حلب شده اند که هردو گروه با آن بشدت مخالفت کرده اند.
 
آخرین هشدار ارتش سوریه به تروریستها در حلب+عکس
 
 
کلمات کلیدی : ارتش سوریه +داعش +حلب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.