توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461486
طارمی دم دست‌ترین قربانی برای پرسپولیس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۰
مهدی طارمی روزهایی سخت را سپری می‌کند.

به گزارش خبرآنلاین، کلا فوتبال مان عجیب است و آدم هایی که پیگیرش شده اند از خود فوتبال مان عجیب تر. بیایید مروری کنیم روی شرایط این روزهای مهدی طارمی. الان او بدترین روزها را سپری می کند. تقریبا یک هفته بعد از اوج خوشی بازی با پیکان و زمانی که گلش تقریبا قهرمانی تیم را قطعی کرده بود. جرمش از دست دادن یک پنالتی مهم است. البته مهدی کم پنالتی خراب نکرده و کم برای تیمش دردسر این شکلی نساخته. حالا سر او هوار شده اند و به او می تازند. حالا همه یادشان افتاده که او فکرش به چیزهای زیادی مشغول است که اجازه نمی دهد روی فوتبال تمرکز داشته باشد. از این می گویند که چرا این قدر در فضای مجازی وقت می گذارد و چرا دارد نمایش می دهد.

گیرشان روی چیپ زدن اوست و حالا گناه حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا قرار است گردن او باشد . طارمی بی شک خیلی از این تقصیرها را دارد اما مهمتر از او سرمربی تیم است که حالا خودش را کنار کشیده. او بوده که باید پنالتی زن تیمش را معرفی می کرده اما نکرده است.

پرسپولیس بی شک غیر از آن پنالتی سوخته ،شانس های زیاد دیگری هم داشت که به درستی استفاده نشدند. پرسپولیس تیمی است متکی بر 15 بازیکن با نیمکتی خالی. همه این ها بی شک نکاتی هستند که سرمربی درباره آنها پاسخ بدهد. ولی حالا که همه مشکلات سر طارمی خراب شده است.
 
کلمات کلیدی : پرسپولیس + لیگ قهرمانان آسیا + مهدی طارمی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.