توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 475184
ارائه گزارش معدن«زمستان یورت» به هیئت‌رئیسه مجلس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۲
سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس از ارائه گزارش این کمیسیون درباره معدن«زمستان یورت» به هیئت‌رئیسه مجلس تا فردا خبر داد.

سعید باستانی سخنگوی کمیسیون صنایع  و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  تسنیم در تشریح جلسه عصر امروز(سه‌شنبه، 2 خرداد) این کمیسیون، گفت: در نشست امروز، جزئیات گزارش اولیه کمیته معادن کمیسیون صنایع درباره معدن زمستان یورت آزادشهر بررسی شد.

وی درباره جزئیات گزارش اولیه کمیته معادن درباره معدن«زمستان یورت»، اظهار داشت: در بخش‌های گزارش مذکور، توضیحاتی درباره مالکین معدن و تجهیزات معدن و نحوه امدادرسانی به سانحه‌دیدگان بیان شده است.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس با اشاره به بخش دیگری از این گزارش، تصریح کرد: در این گزارش، همچنین پیشنهادات و راهکارها برای بهبود امور در معادن، به‌ویژه معدن «زمستان یورت» در قالب گزارش بیان شده است.

باستانی خاطر نشان کرد: ابعاد مختلف حادثه که در بازدید میدانی جمعی از نمایندگان کمیسیون صنایع همراه با نمایندگان استان گلستان از معدن صورت گرفته، مورد بحث قرار گرفت، لذا چکش‌کاری‌های لازم انجام شده و گزارش تقریبا نهایی شده است و تا ظهر فردا به هیئت‌رئیسه مجلس جهت قرائت در صحن علنی پارلمان ارائه می‌شود.
 
کلمات کلیدی : معدن زمستان یورت+معدن آزاد شهر+انفجار معدن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.