توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485886
شمخانی: حمله موشکی سپاه مصوبه شورای عالی امنیت و اراده رهبری بود
تاریخ انتشار : جمعه ۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۴
دبیر شورای‌عالی امنیت ملی گفت: اقدام موشکی سپاه با اراده رهبر انقلاب و مصوب شورای‌عالی امنیت ملی صورت گرفت و شورای امنیت بدون اذن رهبری تصمیمی نمی‌گیرد.

به گزارش ایران، دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت:‌ بعد از جنگ تا به امروز یکی از منطقی ترین به کار گیری قدرت موشکی ایران در عملیات موشکی سپاه اخیر شکل گرفت.

علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در حاشیه مراسم روز قدس در جمع خبرنگاران درباره حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع تروریست‌ها گفت: قدرت برای این فراهم شده که در شرایط مورد نیاز به درستی به کار گرفته شود. بعد از جنگ تا به امروز یکی از منطقی ترین به کار گیری قدرت موشکی ایران در عملیات موشکی سپاه اخیر شکل گرفت.

وی به اهمیت روز قدس اشاره کرد و اظهار داشت: دقیق ترین و درست ترین آدرس در رابطه با همدردی با مسلمانان روز قدس است.

شمخانی تأکید کرد: بعد از انقلاب اسلامی حوادث زیادی در کشور رخ داد که روز قدس و مسئله فلسطین به موضوعی ثانوی تبدیل شود و درد مسلمانان به جای درد واقعی به درد کاذب مبتلا شود اما روز قدس تکرار این نقطه است که دقیق ترین و درست ترین آدرس همدری با مسلمانان جهان نه کنفرانس ریاض و نه محاصره قطر که روز قدس است.
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۱۴:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۸ ۰۹:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۸ ۰۹:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۶ ۰۸:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۴ ۱۵:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۳ ۰۵:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۲ ۱۸:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۲ ۱۳:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۲ ۱۳:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۲ ۱۳:۱۲
 
 
کلمات کلیدی : دیرالزور+حمله موشکی سپاه به داعش+حمله موشکی سپاه+انتقام سپاه، حمله داعش،حملات تهران+حمله به مجلس+حمله به حرم امام خمینی+تیر اندازی در مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.