نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508682
واکنش شدید صابر ابر به جنایت علیه مسلمانان در روهینگیا
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۷
بازیگر کشورمان نوشت: اگر قتل عام کودکان در میانمار نسل‌کشی نیست، اسمش چیست؟ با دنیا واقعی باشیم، بچه‌ها را در آب خفه می‌کنند، زن‌ها را از گردن جدا می‌کنند، نمیبرند، سر ها را می‌کنند، تن‌ها را زنده در آتش می‌اندازند!

صابر ابر بازیگر کشورمان به جنایات علیه مسلمانان در میانمار واکنش نشان داد. 

وی در اینستاگرامش نوشت: من را ببخشید، با عکس و یادداشتی تلخ روزتان را شروع می کنید! هیچکس در این دنیا فرصتی برای ورق زدن عکس های اخیر در میانمار ندارد!؟ هیچکس این سرهای بریده و تنهای متلاشی و تنهای سوخته را ندیده؟
 http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1396/06/14/13960614001402_PhotoL.jpg
ابر در بخش دیگری نوشت: چقدر ترسناکیم ما انسانها! کدام حیوانی برای شبیه نبودن به آن دیگری تنش را میدرد؟! اگر قتل عام کودکان در میانمار نسل کشی نیست ، اسمش چیست؟ با دنیا واقعی باشیم، بچه ها را در آب خفه می کنند، زنها را از گردن جدا می کنند، نمیبرند، سر ها را می کنند، تنها را زنده در آتش می اندازند!

و ما از موی ترامپ خبر می رویم!

کاش تمام روزنامه های صبح دنیا یک روز این عکس را با یک قرار جمعی چاپ می کرد تا تاریخ روز انسانیت را ثبت کند. اصلا کاش کیهان و شرق با هم عکس یکشان میشد همین! چه اشکالی دارد در یک چیزهایی همسو باشیم ، در انسانیت .

به این عکس نگاه کنید و به خیالهای غرق شده اش! به لباس هایی که دوست داشت بپوشد، به اسباب بازیهایش، به جای خوابش، به هوس هایش ، به خنده هایش، به نگاه احتمالیش به شما ، اگر روزی مسافر آنجا بودید و او کنار خیابان یک چیزی میفروخت! خیال کنید!

و به اینکه ، چرا آمد؟ کجای جهان جای خوبی برای اوست؟

خدا همه را ببخشد.

من حتی اسمت را هم نمیدانم ، اما تو هیچ چیزی را اینجا از دست ندادی...
 
کلمات کلیدی : صابر ابر ،مسلمانان ، روهینگیا
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۸:۰۲:۰۳
چرا دولت و صاحب منصبان جمهوري اسلامي هيچ تحركي در سطح بين المللي انجام نمي دهند ؟ (4547288) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.