نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 296787
مداح جوان با قفل فرمان به قتل رسید!
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۰
یک مداح اهل بیت(ع) که در یک نزاع و درگیری مورد ضرب و شتم واقع شده بود، روز گذشته بر اثر شدت جراحات دار فانی را وداع گفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ روز گذشته مورخ یکشنبه ۳۰ شهریور ۹۴ پیکر «سعید محمودی» مداح اهل بیت(ع) که به علت ضرب و شتم به قتل رسیده بود، در شهر کرمانشاه به خاک سپرده شد.

یک منبع آگاه از جزئیات قتل این مداح کرمانشاهی در گفتگو با خبرنگار قرآن و عترت باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: مداح «محمدرضا محمودی» معروف به «سعید محمودی» در مراسم ختم آقای سرابی (پدر شهید) درمسجد میرعبدالهی شهرباقی در روز پنج شنبه نوزدهم شهریور ۹۴ حوالی ساعت پنج بعدازظهر به علت اسم نبردن از یکی از کسبه و آشنایان در مجلس ختم، مورد خصومت ضارب قرار می گیرد و قاتل با قفل فرمان محمودی مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.

وی افزود: محمودی به کما می رود و به تهران منتقل می شود، پس از چندروز در تهران تسلیم مرگ شده و جسد وی به کرمانشاه منتقل می شود. روز یک شنبه ۳۰ شهریور مراسم خاکسپاری و ختم سعید محمودی در مسجد امام حسین(ع) کرمانشاه برگزار شده و ضارب هنوز فراری است.

در ادامه سرهنگ مرزبانی، رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان با رد این مطلب که مداح «سعید محمودی» با قفل فرمان به قتل رسیده است، گفت: شاهدان از هل دادن مقتول توسط ضارب خبر داده اند و هنوز عمد یا غیرعمد بودن این قتل توسط مأموران نیروی انتظامی به اثبات نرسیده است.
 
کلمات کلیدی : حوادث+قتل+مداح
 
۱۳۹۴-۰۶-۳۱ ۱۸:۲۵:۱۶
واو! خدای من! خدای من! خدای من! ما متمدنای 3000 ساله کجا داریم میریم؟ نگه دارید من میخوام پیاده شم (3206121) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۶-۳۱ ۲۱:۰۴:۱۶
عصبانی ترین و خشن ترین و پر جرم ترین جامعه دنیا جامعه خودمونه (3206426) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۶-۳۱ ۲۳:۰۴:۴۸
عصبانيترين هستيم اما خشتترين و پرجرمترين نه متأسفانه آستانه صبر و تحمل مردم خيلي پايين است اما خوشبختانه اكثرا به همان درگيري لفظي اكتفا كرده و كمتر وارد مرحله ضرب و شتم ميشويم (3206646) (alef-11)
 
ش
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۰۱ ۱۲:۲۶:۴۲
عزيز، اگه حمل اسلحه تو مملكتمون آزاد بود اونم بوديم، سر هر چهار راه بجاي دعواي لفظي يه قتل اتفاق ميافتاد، آب نداريم وگرنه شنا رو خوب بلديم. (3657409) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۲۰:۴۵:۰۱
تو کرمانشاه فکر میکنن دعوا خشونت اسمش پهلوونیه،من با خانمم رفته بودیم سفر کرمانشاه جایی نبود که دعوا و درگیری نباشه
،دیگه پهلوونایی مثل پوریای ولی نداریم که بدونن پهلوونی یعنی چی (3230384) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.