توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 440263
معارفه باهنر در شورای دبیران مجمع تشخیص مصلحت نظام
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۵
مراسم معارفه محمدرضا باهنر به عنوان رییس «کمیسیون تلفیق و ارزیابی» دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح یکشنبه دهم بهمن ماه در جلسه شورای دبیران کمیسیون‌های مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع تشخیص مصلحت، محسن رضایی در ابتدای این جلسه با اشاره به شرح وظایف و مسؤولیت های مهم  کمیسیون تلفیق در انسجام بخشی به تولیدات کارشناسی کمیسیون ها به تجربه طولانی باهنر در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و افزود: بسیاری از سیاستگذاری ها در کمیسیون های مجمع تشخیص مصلحت نظام ، بین بخشی و بین کمیسیونی است که برای آماده سازی و ارائه آنها به صحن مجمع ، لازم است کمیسیون تلفیق، با مدیریت  هماهنگ محتوا، تجمیع و تطبیق های لازم را سامان داده و در مواردی که ضرورت دارد منابع  و داده های راهبردی را با یکدیگر ادغام کند.

دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام، همچنین ضرورت به روزرسانی  سیاست های موضوعه با عمر بیش از ده ساله را  یادآور شد و نقش کمیسیون تلفیق را در موضوعات بین بخشی این حوزه مهم توصیف کرد.

 باهنر نیز با تشکر از اعتماد دبیر مجمع تشخیص نظام، کمیسیون تلفیق را سامانه ای برای هماهنگ سازی خروجی دیگر کمیسیون های مجمع و جلوگیری از بروز تناقضات احتمالی در ماحصل کار کمیسیون ها  خواند و خواستار همکاری  کمیسیون ها ، مدیران و کارشناسات مجمع تشخیص مصلحت نظام با آن شد.

در پایان جلسه حکم محمدرضا باهنر توسط دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به وی  داده شد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۰۷:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۰۹:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۱۱:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ ۰۸:۰۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۳ ۰۸:۴۲
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۸:۲۰
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۱۳:۲۱
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۶ ۱۸:۲۴
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۸ ۱۸:۵۷
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۹ ۰۹:۲۰
 
 
کلمات کلیدی : محمد رضا باهنر + مجمع تشخیص مصلحت نظام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.