نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 219863
مقصدهای احتمالی هواپیمای گمشده مالزی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۱۶
براساس نقشه ای که شبکه CNN بعنوان مقصدهای احتمالی برای فرضیه ربوده شدن هواپیمای مالزیایی نشان داد، کشور ایران هم می تواند به عنوان دورترین نقطه ی احتمالی ، یکی از مسیرهای هواپیمای ناپدید شده ی مالزی باشد.

به گزارش شبکه خبر، شبکه ی تلویزیونی سی ان ان در اخبار شب گذشته ی خود درباره ناپدید شدن هواپیمای بوئینگ هفتصد و هفتاد و هفت خطوط هوایی مالزی اعلام کرد: درحالیکه جستجو برای پی بردن به سرنوشت پرواز سیصد و هفتاد مالزی وارد دومین هفته ی خود شده است، تمرکز این جستجو روی دو منطقه ی بسیار وسیع در غرب مالزی معطوف شده است. نخست وزیر مالزی می گوید احتمالا یکی از کسانی که سوار بر هواپیما بود عمدا مسیر هواپیما را تغییر داد.

گفتنی است در نقشه ای که سی ان ان درباره ی دو مسیر احتمالی پرواز این هواپیما نشان داد نام کشور استرالیا و اقیانوس هند در جنوب و جنوب غرب مالزی به عنوان مسیر احتمالی این پرواز درج شده است. در روی همین نقشه در مسیر دوم احتمالی که با خط قرمز رنگ مشخص شده است اسامی کشورهایی مثل تایلند، میانمار،هند، بنگلادش، چین، پاکستان، افغانستان، قرقیزستان، تاجیکستان، قزاقستان، ازبکستان، ترکمنستان و ایران دیده می شود.
سی ان ان بدون اشاره مستقیم به نام کشورها، به پخش عکس نقشه ی این کشورها به عنوان دایره ی وسیع جستجو برای یافتن هواپیما اشاره کرد.
 
۱۳۹۲-۱۲-۲۵ ۱۸:۲۱:۱۴
این هوپیما به صورت الکترونیک و از مرکز زمینی‌ ربوده شده و در ارتفات هیمالیا سقوط داده شده. (2028488) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۲-۲۵ ۲۲:۰۱:۴۵
مجبوری حرف بی اساس بزنی؟ (2028878) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۲-۲۵ ۲۳:۰۴:۵۳
بابا کارشناس (2028981) (alef-13)
 
اواكس
۱۳۹۲-۱۲-۲۵ ۲۰:۳۸:۵۷
سلام
پس اين اواكسي كه ميگن همه چي رو تو عالم رصد ميكنه و و ميبينه كه تيتر روزنامهيه اي كه ميخونه چي هست كجاست (2028714) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۲-۲۵ ۲۳:۲۸:۰۰
بابا سقوط کرده مردم سر کار گذاشتند (2029014) (alef-13)
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته