نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 399468
کشف جسد دانشجوی پزشکی در سردخانه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۱
دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی همدان که چند روزی خبر گم شدن وی تیتر اکثر رسانه ها شده بود، متاسفانه در میان اجساد مجهول الهویه سردخانه ملایر پیدا شد.

به گزارش انتخاب جلیلی، معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی همدان طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: علت فوت دانشجوی گمشده ترم ۳ پرستاری دانشگاه علوم پزشکی همدان تصادف رانندگی بوده است.


وی خاطرنشان کرد: حمیدرضا میرزایی کاوه، دانشجوی ترم ۳ پرستاری این دانشگاه تا اول مهرماه در خوابگاه دانشجویی حضور داشت، ولی برای دیدار با خانواده و بازگشت به منزل خود از اول مهرماه از خوابگاه دانشگاه خارج شده است.

جلیلی یادآور شد: در طی چند روز گذشته و به علت نرسیدن وی به منزل، شائبه گم شدن ایشان تقویت شد و اطلاعیه مفقودی نامبرده در رسانه ها و حتی معابر نصب و از مردم جهت یافتن این دانشجو درخواست کمک شد.

معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی همدان، افزود: با توجه به اینکه این دانشجو هیچ مدارک شناسایی با خود همراه نداشته و حتی موبایل خود را در خوابگاه جا گذاشته بود، متاسفانه هیچ خبری از وی نبود اما پس از پیگیرهای فراوان دانشگاه و تماس با پلیس و آگاهی، مشخص شد که متاسفانه وی در این مسیر دچار سانحه تصادف شده و جسد وی در پزشکی قانونی ملایر به صورت مجهول الهویه مانده است.
 
کلمات کلیدی : دانشجوی پرستاری+تصادف+مرگ و میر تصادف
 
مهربان
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۱۵ ۰۲:۴۳:۴۲
خدابیامرزه طفلک رو...خیلی ناراحت کنندس خیلیییییییی (3964410) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۳ ۱۴:۴۷:۲۶
چه گونه کسی به دیدن خانواده می رود و هیچ مدرک شناسایی و یا موبایلش را نمی برد؟ به باور ما داستان مشکوک است و ان خدا بیامرز را یا بزور حایی بردند و در تصادف ساختگی او را کشتند و یا او را پیغامی دروغین به جایی کشاندند که او با شتاب خوابگاه را ترک کرده و با خودش چیزی نبرده. خواهشمندیم پیگیری شود. (4160263) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.