نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 179066
افزایش حقوق معلمان با اجرای نظام رتبه بندی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۷:۵۸
وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد: افزایش حقوق معلمان در سال آینده تابع بودجه کشور است اما این وزارتخانه همه تلاش خود را برای افزایش حقوق فرهنگیان انجام می دهد.

حمیدرضا حاجی بابایی در گفتگو با مهر با بیان این مطلب گفت: وزارت آموزش و پرورش به شدت پیگیر حق و حقوق مادی و معنوی فرهنگیان است که به عنوان نمونه می‌توان به نظام رتبه بندی معلمان اشاره کرد. وی با بیان اینکه شخصا در جلسات بررسی نحوه رتبه بندی معلمان حضور دارم، افزود: با اجرای نظام رتبه بندی که یکی از اولویتهای سند تحول بنیادین است، می‌توان نخستین تاثیرات مادی حقوق معلمان را مشاهده کرد.

حاجی بابایی درباره اینکه اعلام کرده است حقوق معلمان در سال۱۳۹۲ افزایش پیدا نمی‌کند، توضیح داد: من این موضوع را به شدت تکذیب و همچنان اعلام می کنم که این وزارتخانه پیگیر افزایش حقوق فرهنگیان است و قطعاً براساس بودجه سال آینده اگر حقوق همه کارکنان دولت افزایش پیدا کند، حقوق فرهنگیان نیز به همان میزان افزایش می یابد.
 
حسن
۱۳۹۱-۱۲-۰۲ ۱۸:۱۶:۵۰
با سلام و عرض ادب
آقای حاجی بابایی عزیز سال گذشته هم همین روزها بود که حقوق ما افزایش پیدا کرد اما 6 ماه بعد متوجه شدیم ای دل غافل این افزایش همان افزایش سنوات سالی است .
امیدوارم تورم به زیر صفر برسد و حقوق امسال من معلم و بقیه کارمندان هم اضافه نشد اشکالی ندارد . (1147751) (alef-10)
 
معلم
۱۳۹۱-۱۲-۰۲ ۱۸:۴۸:۵۹
آقای وزیر لطفا تا دیر نشده یه کاری بکنید اوضاع ی معیشتی معلمان خیل وخیمه (1147796) (alef-10)
 
میثم
۱۳۹۱-۱۲-۰۲ ۲۰:۲۹:۱۱
خسته نباشی آقای حاج بابایی (1147917) (alef-10)
 
کوروش
۱۳۹۱-۱۲-۰۲ ۲۱:۰۹:۰۹
خدا را شکر وزیر از خواب زمستانی بیدار شد آسوده بخواب بیچاره معلمان با افزایش 50 تومانی اول سال و بازار دو بابر قیمت هاو (1147966) (alef-10)
 
فرهنگی بوشهری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۰۲ ۲۲:۵۹:۳۱
سال گذشته افزایش حقوق بر اساس افزایش سنوانی بود. از همه بدتر اینکه حدود 70درصد از حق محرومیت استانهایی مانند بوشهر نیز از احکام حقوقی حذف شد. جناب بابایی! حضرتعالی حتی نتوانستید در مقابل تصمیم دولت از فرهنگیان بوشهر (پایتخت انرژی ایران) حمایت کنید. فرمایش اکنون جنابعالی هم دو پهلوست و افزایش حقوق فرهنگیان را منوط به بودجه و افزایش حقوق سایر کارکنان دولت دانسته اید. این را که خودمان هم می دانیم. از درون نظام رتبه بندی هم گمان نکنم چیزی دربیاید. شما همان حق محرومیت استانی مانند بوشهر را برقرار کنید، رتبه بندی پیشکش. (1148093) (alef-10)
 
Europe
۱۳۹۱-۱۲-۰۲ ۲۳:۵۱:۵۴
خجالت خوب چیزی است ولی بعضی ها نمی کشند وبا ندانم کاری های خود تیشه به ریشه مملکت می زنند شاگرد من کارمند بانگ است وضع مالی شاگرد دیپلم من بامن معلم لیسانس ...........................................؟ (1148165) (alef-10)
 
فزرند فرهنگی باز نشسته
۱۳۹۱-۱۲-۰۳ ۰۰:۰۲:۳۸
آقای وزیر، لطفا به وضعیت فرهنگیان بازنشسته توجه بیشتری کنید،فرهنگیانی که در دی ماه 89 باز نشسته شدند،به شدت حقشان ضایع شد.
اگر فقط یک ماه دیرتر باز نشست می شدند به شدت از نظر حقوقی و مزایا به نفعشان بود (1148181) (alef-10)
 
معلم
۱۳۹۱-۱۲-۰۳ ۰۰:۰۶:۴۹
آقای وزیر خودتان را خسته نکنید اکثر معلمان دیگر از دولت انتظاری ندارند و خودشان برای خودشان شغل دوم و سوم و... جور کرده اند از بنگاهی و مسافرکشی گرفته تا مغازه داری و کار در جاهای مختلف. معلمی هم برایشان شغل چندم حساب میشود فقط حیفشان می آید سنواتشان را هدر دهند و معلمی را ول کنندوالا ولشان کنید اکثریت بالای 20 سال سابقه ها خودشان را بازنشسته می کنند. خودتان هم اینرا خوب میدانید و ممنوعش کردید. توی کلاس هم درحد رفع تکلیف و زورکی درس میدهند و چوبش را هم بیچاره بچه های مردم میخورند. خب دولتمردان وقتی نگاهشان به فرهنگ وآموزش و پرورش و معلم این باشد که در سی و چندسال اخیر می بینیم دیگه از یک معام ساده چه انتظاری هست. فقط ایکاش کمبود و نداری توی تمام نهادها و ادارات بود و همه یکسان بودند اونوقت معلمها هم مثل بقیه کارکنان دولت... به معلم که میرسه کل مشکلات مملکت هوار میشه روی آموزش و پرورش و درنتیجه افزایش حقوق و تامین معیشت .... (1148188) (alef-10)
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته