توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 242461
سروش با ۴۰۰ عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب اراک
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۲
انتشارات سروش با ۴۰۰ عنوان کتاب، در نمایشگاه کتاب اراک شرکت می‌کند.

معاون بازرگانی انتشارات سروش گفت: این انتشارات با ۴۰۰ عنوان کتاب برگزیده خود در نمایشگاه بزرگ کتاب استانی اراک حضوری فعال دارد.

به گزارش الفِ کتاب، به نقل از روابط عمومی انتشارات سروش، محمدجواد حاجی سلطانی، افزود: در این نمایشگاه ۲۶۰ ناشر و نمایندگی در قالب ۱۳۶ غرفه ۳۵ هزار عنوان کتاب در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اراک در معرض دید عموم قرار داده اند.

وی ادامه داد : همه کتاب های عرضه شده در این نمایشگاه با تخفیف به علاقه مندان عرضه می شود. یارانه خرید کتاب برای این نمایشگاه در قالب بن کارت های الکترونیکی توسط بانک عامل در نمایشگاه با ارائه کارت ملی به بازدید کنندگان عرضه می شود.

حاجی سلطانی تاکید کرد: در سال جاری براساس برنامه ریزی انجام شده در همه نمایشگاه های استانی کتاب حضوری فعال و پویا خواهیم داشت و براساس ظرفیت و پذیرش هر نمایشگاه با تعداد عناوین کتاب مناسب شرکت خواهیم کرد که در نمایشگاه اراک با ۴۰۰عنوان کتاب حضور داریم.

وی افزود: انتشارات سروش طی دو سال اخیر تعداد عناوین چاپ اول زیادی داشته و کتاب های فاخر و ارزشمندی را منتشر کرده است و همچنین کتاب های پر فروش گذشته نیز تجدید چاپ شده اند که مورد استقبال علاقمندان قرار گرفته است.

معاون بازرگانی انتشارات سروش ادامه داد: در این نمایشگاه همچنین بخشی از غرفه سروش به کتاب های کودک و نوجوان اختصاص یافته که شامل آثار جدید و متنوع انتشارات سروش در بخش کودک و نوجوان است.

وی در پایان استقبال از این نمایشگاه را کمتر از حد انتظار دانست و افزود: در چند نمایشگاه گذشته در برخی استان ها نمایشگاه های کتاب وضعیت خوبی داشت اما برخی دیگر چندان چنگی به دل نمی زند و استقبال درحد قابل قبولی نیست.
 
کلمات کلیدی : نشر سروش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.