نظر منتشر شده
۱۳۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 362666
روحانی در مراسم نظام با رهبر انقلاب:
اگر در گوشه ای چند نفر حقوق بالاتری را برداشت کردند، آن را تبدیل به مسئله ملی نکنیم/ دولت هم بابت بیکاری جوانان شرمنده است
بخش سیاسی الف، 26 خرداد 95
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۵۸
رییس جمهوری با اشاره به اینکه نباید اعتماد میان مردم و جامعه سست شود، تاکید کرد: اگر در گوشه ای چند نفر حقوق بالاتری را برداشت کردند، آن را تبدیل به مسئله ملی نکنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، جمعی از کارگزاران و مسئولان نظام سه شنبه شب با رهبر انقلاب دیدار کردند.

پیش از سخنان رهبر انقلاب اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین روحانی رییس جمهور، در سخنانی ماه رمضان را ماه رحمت الهی خواند و با اشاره به شرایط کشور در زمان آغاز به کار دولت یازدهم گفت: دولت، کنترل و مهار تورم را اولویت خود قرار داد و توانستیم تورم را از ۴۰.۱ درصد در سال ۹۲ به ۱۱.۹ درصد در پایان سال ۹۴ برساند و در ماه آینده نیز به تورم یک رقمی دست خواهیم یافت.

آقای روحانی، کنترل بازار ارز، رشد اقتصادی و خروج از رکود را از دیگر دستاوردهای دولت دانست.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات دولت در بخش کشاورزی اشاره کرد و گفت: از سال ۹۲ تا ۹۴ تولیدات کشاورزی از ۹۷ میلیون تن به ۱۱۲ میلیون تن رسید.

آقای روحانی افزود: در زمینه ذخایر و مواد غذایی استراتژیک مثل گندم و برنج، ذخایر سال ۹۴ نسبت به سال ۹۲ سه برابر شده و پیش بینی تولید گندم در سال جاری ۱۰ میلیون تن است که تقریباً برابر با نیازهای کشور است.

آقای روحانی با اشاره به پیشرفت های صنعت نفت، گفت: فازهای ۱۲ ، ۱۵ ، ۱۶ و ۱۷ پارس جنوبی به افتتاح رسید و سه تا چهار فاز دیگر نیز تا پایان امسال افتتاح خواهند شد.

رییس جمهور افزود: تولید گاز کشور در این مدت ۱۵۰ میلیون مترمکعب در سال افزایش پیدا کرده است.

وی به افزایش خطوط ریلی کشور اشاره کرد و گفت: با اضافه شدن ۴۷۵ کیلومتر به خطوط ریلی و برنامه ریزی برای ۷۰۰ کیلومتر دیگر، شاهد تحول بزرگی در زمینه ریل و ترانزیت خواهیم بود.

آقای روحانی با بیان اینکه در زمینه تجارت خارجی شاهد تحول مثبتی بودیم، تاکید کرد: در سال قبل بعد از ۶۰ سال برای اولین بار صادرات غیرنفتی کشور از واردات غیرنفتی پیشی گرفت.

وی ادامه داد: به طور متوسط در هشت سال گذشته تراز تجاری کشور، منفی ۲۵ میلیارد دلار بوده اما برای اولین بار این تراز تجاری مثبت شده است.

آقای روحانی همچنین با اشاره به مذاکرات هسته‌ای گفت: در این مذاکرات، حقوق هسته ای ملت ایران را تثبیت کردیم و قطعنامه های ظالمانه لغو شدند.

رییس جمهور، اولین قدم پس از رفع تحریم را دستیابی به بازار صادراتی نفت خواند و گفت: در این زمینه تقریبا به همان شرایط قبل از تحریم نزدیک شده ایم.

آقای روحانی با بیان اینکه تولید میعانات از ۳۷۰ هزار بشکه به ۳۹۰ هزار بشکه در ماههای اخیر رسیده است، افزود: صادرات نفت خام امروز به دو میلیون بشکه افزایش پیدا کرده و تولید نفت هم از ۲.۷ میلیون بشکه به ۳.۸ میلیون بشکه رسیده است.

رییس جمهور تاکید کرد: امروز به اتحاد و ایستادگی برای دستیابی به اهداف نیاز داریم.

وی مهمترین مسئله پیش روی کشور را مسئله اشتغال دانست و با بیان اینکه یکی از افتخارات دولت یازدهم در طول ۳ سال گذشته، ایجاد یک میلیون و ۳۴۰ هزار اشتغال خالص جدید است، گفت: طبق اعلام مرکز آمار هم اکنون بیش از ۲۲ میلیون شاغل در کشور داریم.

وی یکی از مشکلات برای رسیدن به رشد اقتصادی را کمبود تقاضا دانست و افزود: بدون بازار جدید نمی توانیم به رشد اقتصادی مطلوب برسیم و بدین منظور باید به دنبال بازار جدید داخلی و خارجی و نیز سرمایه گذاری خارجی باشیم.

رییس جمهور با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب در مورد بیکاری جوانان تاکید کرد: برای دولت هم مایه شرمساری است که جوان تحصیلکرده ایرانی بیکار باشد.

آقای روحانی با بیان اینکه از سال گذشته ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به دستور رهبر انقلاب تشکیل شده گفت: این ستاد تا کنون ۱۹ جلسه تشکیل داده و ۱۱۰ طرح را در اولویت قرار داده است.

آقای روحانی با اشاره به اینکه نباید اعتماد میان مردم و جامعه سست شود، افزود: اگر در گوشه ای چند نفر حقوق بالاتری را برداشت کردند، آن را تبدیل به مسئله ملی نکنیم و دولت نیز گوش شنوایی برای شنیدن نقدها دارد.
 
کلمات کلیدی : فیش حقوقی+حقوق مدیران+حقوق+حقوق های نجومی+روحانی
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۴:۰۸:۳۶
آقای رییس جمهور، واقعا فقط گوشه ایییی!!!؟؟ والا اگه منم خلاف حقم برداشت میکردم، با این عکس العمل شخص دوم مملکت جری تر میشدم... (3760384) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۰:۵۵:۵۷
با این منطق اگر در گوشه ای یک نفر 3000 میلیارد تومان اختلاس کرد نباید مساله را ملی کرد!!! خوش به حال این منطق. (3760865) (alef-13)
 
مهرداد
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۲۲:۴۲:۴۷
آقای روحانی مشکل اینجاست که این به قول شماگوشه خیلی بزرگ وگسترده هستش وسعتی به اندازه کل مملکت . الان فرض کنید این مساله در چین یا ژاپن یا اروپا اتفاق بیفته فرق برخورد رئیس جمهور اونا با ما چیه. بیخود نیست که آنها به اون پیشرفتها رسیدن و ما اجناس صادراتیمون از افغانستان برگشت میخوره (3762360) (alef-13)
 
حقوق ندار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۴:۵۱:۲۱
آقای روحانی بنده هم آزاده هستم هم یه بسیجی و خانواده شهید همچنین سطح تحصیلاتم از همه این آقایان حقوق نجومی بالاتره اما بنده از سال 89 تا به امروز خونه نشینم هزارتومن درآمد ندارم هر جا رفتم چون پارتی نداغشتم شغل بهم ندادن چرا مسئله من واسه شما مهم نیست اما کم شدن حقوق میلیاردی خواص واسه شما مهمه ؟ (3761444) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۴:۱۰:۴۱
متاسفانه آقای روحانی عزیز حرف نادرستی زده.
درست است که اکثر حملات به دولت در این رابطه خیرخواهانه نیست و بسیاری از حمله کنندگان با علم به اینکه این پرداختها در دولت قبل هم انجام میشده در این دولت یادشان افتاده که به این قضیه اعتراض کنند ولی به هر حال این پرداختها خلاف بوده و دولت وظیفه داشته جلوی خلاف را بگیرد حتی اگر مقررات خلافی در دولت قبل وضع شده باشد.
به هر حال رای دهندگان به این دولت اولین انتظارشان این بوده و هست که خطاهای دولت قبل جبران شود.
بجا بود رئیس جمهور محترم بابت اهمال از انجام وظیفه قانونی و اخلاقی خودش از مردم عذرخواهی میکرد و نتیجه اقدامات انجام شده را به اطلاع میرساند. (3760385) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۱:۴۰:۴۴
دولت قبل؟!!! این افراد اکثرا بالای 20 سال سابقه دارند پس به دولت قبل ربط ندید . کلا روال اداری خرابه . مشکل همین طرز تفکر دولت جاری است که به این مسایل اعتقاد دارد و اگر انتقاد و بازرسی هم از طرف مردم یا نهادها داده میشه به جای تشکر مورد توهین و انتقاد دولت هم قرار می گیرید (3760962) (alef-13)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۲:۴۶:۳۵
خطا اين است كه شما به نا حق دولت قبل را متهم مي كنيد
براي شما دريافتي هاي نابجاي اين دولت مشخص است آنوقت چطور آن را ميراث دولت قبل مي دانيد
همه مي دانيم كه اگر در دولت قبل كوچكتري تخلفي صورت مي گرفت آنقدر فضاي نقد باز بود كه فردايش همه از آن مطلع مي شدند
از كجا معلوم اين دريافتي ها از همين دولت شروع نشده باشد؟ (3761164) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۷ ۰۸:۱۶:۱۵
دولت قبل؟؟ فضای نقد باز بود؟؟؟
دقیقا کجایی! (3762789) (alef-13)
 
عليرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۶:۴۸:۵۹
حالا جاي شكر اش باقي است كه دولت كنوني اين مسئله را برملا كرده. اين خودش حركت بزرگي است (3761768) (alef-13)
 
راه
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۴:۱۸:۰۵
1_ برای رئیس جمهوریکه مشروعیت خود را از ملت و رهبری نظام اخذ نموده ، پذیرفته نیست که سعی در ایجاد محدودیت ذهنی برای ولی نعمتان خود کند و علیرغم آگاهی از عمق تأثیرات فجیع اقتصادی و اجتماعی و سیاسی و فرهنگی و امنیتی موضوع ، در صدد تخفیف و سپس تطهیر برآید !!!!!! آیا از وزرا و معاونین و بستگان و وابستگان و مدیران زیر مجموعه ی خود با خبر نیستید ؟؟؟ !!! 2_ شرمندگی شما از جنس فرمایشات رهبری(دام عزه) نیست !!! شما باید پاسخگو و پس از عذر خواهی رسمی ، در اسرع وقت و با سرعت تمام جبران نمایید . و .... این رشته سر دراز دارد ، آقای رئیس جمهور محترم . (3760386) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۴:۲۹:۳۳
اقای رئیس جمهور شما که نباید همچین حرفی بزنی(تبدیل به مسئله ملی نکنیم)البته که حرف شما صحیحه اما باید عذر خواهی کنید! (3760389) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۰:۱۱:۳۱
خوب سخنگوی دولت که عذر خواهی کرد (3760760) (alef-3)
 
وحید
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۰:۱۶:۱۰
یادتون رفته که جناب آقای احمدی نژاد یک بار هم احساس شرمندگی از خودش نشون نداد و یک بار هم از کسی عذر خواهی نکرد؟ ایشان اصلا مشکلات رو انکار میکرد! بازم حای شکرش باقیه که این دولت مشولات رو انکار نمیکنه. (3760766) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۹:۰۳:۵۲
معلوم هست چی میگی؟ ایشون اگه مشکلات انکار می کرد 24 ساعته کار نمی کرد
وزیر کار چی میگین که جلو چشم ملت میگه حقوق مدیرم 13 میلیونه
مگه اقای نوبخت نگفتن حداکثر حقوق هفت برابر حداقل حقوق بایستی پرداخت ها باشه یعنی حداقل حقوق 950000 تومن باشه حداکثر ان 6 میلیونه نه 13 میلیون (3762026) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۵:۰۱:۴۶
با تشکر از دولت زحمت کش که در طوفان مشکلات شروع به کار کرد و اگر چه شدت این ظوفان حرکت اورا کند کرده اما همچنان ایستاده در حال حرکت روبه جلو است . (3760402) (alef-13)
 
غياثي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۵:۱۱:۵۹
درود بر روحاني عزيز. (3761479) (alef-3)
 
علیرضا شیرین آبادی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۵:۳۹:۱۴
چه قدر خوب جناب روحانی مسائل بزرگ رو کوچک جلوه میدهند و قضایایی که به نفعشون نیست رو ماست مالی می کنن (3760415) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۵:۵۳:۵۷
اقای روحانی سه سال وقت دولت به امید برجام گذشت.ایا هنوز امید دارید که خارجی وان هم امریکا بیاید مشکلات وبیکاری مارا حل کند؟ایا منتظر هستید همه صنایع دسته شوند؟شما از انسان حتی بی سوادی نیز بپرسید می گوید محصول تولیدی باید کیفیت داشته باشد و قیمت مناسب . یعنی در ان نواوری باشد وبهروری کوام مدیر صنعت ما به این دو اصل اهمیت می دهند ؟ مدیران ما فقط می گویند پول داده شود و از خارج هیچ کالای نیاید و ملت در انحصار ان ها باشندو ارزش پ.ل ملی کاهش پیدا کند تا ان هابتوانند مدیریت کنند.مدیران صنایع ما حتی افراد متخصص و کاردان را موی دماغ میدانند . همیشه هم بسیار پر مدعا هستند وچون هر کدام هم در چندین محل جز هیات مدیره هم می باشند کلا صنایع را فلج کرده اند . لذا باید بطور کلی هر مدیری که حداقل دخل حرج نمی کند با دارودسته اش بر کنار نمود . (3760422) (alef-13)
 
شهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۶:۲۵:۲۳
بهتر است گفته شود در هر کجایی که شرایط مهیا بوده است چه در داخل یا خارج از کشور فرقی نداشته ، افرادی که بیت المال ، خزانه ، و در یک کلام دارایی های کشور و ملت با عناوین دولتی ، شبه دولتی ، خصولتی ، خصوصی به امانت نزدشان سپرده شده است خیانت در امانت کرده اند و حالا مقامات مافوق شان هم بنابر ملاحظات سیاسی و انتخاباتی و جناحی و گروهی و رفاقتی و خانوادگی و ...... در تلاش برای مدیریت اوضاع هستند ، و البته این نوع دست اندازی به امانت در چند ده سال اخیر امری متداول بوده و هست (3760438) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۶:۳۴:۵۱
استدلال بسیار منطقی و محکمه پسند ریس جمهور حقوق دان از انگلستان ما بسیار با ورنکردنی است . بدین ترتیب من بدهکار به بانک (200 ملیون) که در هر محکمه و دادگاه منطقی میتوانم ثابت کنم که مقصر اصلی بانک بوده . میتوانم به بانک بگویم چرا دنبال چندر غاز هستید بروید دنبال بدهکاری که 20 سال است مبلغ 11 ملیارد از بانک گرفته و پس نداده . اتفاقا این را به انها گفتم و پاسخ دادن زورمان به او نمی رسد ولی به تو و وثیقه هایت که میرسد . (3760440) (alef-13)
 
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۶:۴۰:۰۵
تا کی شرمنده اید جناب آقای روحانی عزیز. اگر به زودی فکری برای جوانان تحصیل کرده بیکار نکنید چالشی عظیم پیش رو خواهید داشت که لطمه ای بزرگ به نظام خواهد زد. (3760445) (alef-13)
 
فرشاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۶:۵۲:۲۰
آقای روحانی سفسطه نفرمایید همین چند نفر جمع وق و مزایای دریافتی شان در ماه از کل دریافتیهای تمام کارگران زحمتکش و با آبرو این مملکت در سال بیشتره. بده مشاور مالیت حساب کنه اگه بلده. (3760453) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۶:۵۹:۵۱
این دایره ای که عده ای خاص با فک و فامیلاشان حدود سی و اندی ساله دارن دورش میگردند و هی پستشان عوض میشه باید کامل پاکسازی بشه و جوانان تحصیلکروه وارد آن بشن تا این مملکت از این وضع نجات پیدا کنه. شرمندگی اثری نداره. (3760456) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۷:۰۶:۰۷
جناب آقاي رئيس جمهور : سلام اينها چند نفر نيستند بلكه بسيار بيشتر از چند نفرند و بعد بسياري از مقامات كشور چند پست را اشغال كردند مثلا طرف معاون وزير است و عضو هيئت مديره چند شركت دولتي و غير دولتي (مثل معاون وزرير صنعت ، معدن و تجارت در شركت هاي خودروسازي) اين نوع حضور هاي چند گانه در خيلي از شركت هاي دولتي و عمومي(شبه دولتي) فراوانند ، از اين شركت ها حقوق نميگيرند ولي حق جلسه و پاداش هاي مختلف را دارند . اين نوع مشاغل اشغال شده توسط معاونين وزرا و اعضاء هيئت مديره شركت ها فراوانند كه دو ضرر دارند اول اينكه خلاف اصل 141 قانون اساسي ، دوم اينكه حقوق نميگيرند ولي مزاياهايي تحت عناوين مختلف ميگيرند كه از حقوق بيشتر است وسوم اينكه مشاغلي را غصب كرده اند كه ميتواند فرصت اشتغال براي ديگران و با تخليه جايگاه اين ديگران فرصت هاي شغلي براي جوانان تحصيل كرده بيكار باشد و چهارم اينكه دريافتي هاي همه شفاف خواهد بود(بعضي از اين چند پستي ها اينگونه دريافتي هايشان سر دستي بصورت نقد تراول چك دريافت ميكنند) و پنجم با حذف اين چند شغله ها فساد هم كمتر ميشود و... . شما هر كار غلطي را كوچك جلوه ميدهيد و بعد سر كوب و شعار مبارزه با فساد سر ميدهيد. (3760460) (alef-13)
 
امیر حسام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۷:۰۶:۲۳
هر عملکرد خطایی که به کشوری لطمه جبران ناپذیر وارد کند قطعا یک رخداد ملی است و جای هیچگونه مماشات و برخورد منفعلانه نمی باشد و صد البته که سلب اعتماد ملت از رفتار اقتصادی حاکمیت در شرایط بسیار بسیار سخت اقتصادی فعلی نمونه ای بارزی از لطمه جبران ناپذیر به نظام و کشور و حتی اعتقادات مردم است (3760461) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۷:۰۹:۱۶
چند نفر حقوق بالا گرفتند؟!!!
فقط چند نفر؟
ظاهرا مردم را ساده فرض کرده اید رئیس جمهور محترم
وقتی در یک سیستم دولتی چند نفر حقوق چند ده یا صد میلیونی شان رو میشود یعنی براساس یک نظام قانونمند برداخت و البته ویژه اینکار انجام شده است که حقوق بسیاری از آنان هنوز آشکار نشده و یا نمیخواهد بشود
لطفا به مخاطبین خود احترام بگذارید (3760464) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۷:۱۰:۴۸
آقاي رئيس جمهور : شما ظاهرا تورم راكنترل كرديد ولي گراني و ركود را به كشور تحميل كرديد ، نتيجه ركود بيكاري است و نتيجه گراني كوچك شدن سفره بيش از 90 درصد مردم . (3760467) (alef-13)
 
Anonymous Proxy
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۷:۱۴:۴۸
بودجه جاری در دولت شما چند برابر شد و کل درامد نفت و مالیات بخش خصوصی را بلعیده و پولی برای بخش عمرانی نبوده
اقای روحانی در اقتصاد علمی زمان بحران و رکود پرداختیهای دولت مثل یونان و عربستان کم میشود نه اینکه در دولت شما بودجه جاریش چند برابر شود
مسیله حقوق چند مدیر نیست تحت بی توجهی جنابعالی و اعتماد زیاد به اقای نوبخت وی بودجه جاری دستگاههای دولتی را چند برابر کرد (3760476) (alef-13)
 
محمد مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۷:۲۰:۳۶
آقای روحانی شاید از نظر شما مسئله ملی نباشد اما از نظر خیل کثیری از مردم از هرمسئله ملی ای بالاتر است
(3760482) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۷:۳۷:۳۵
شرمندگیت چ دردی رو دوامیکنه؟ مسله ملی؟؟؟؟؟پس چ چیزی باید در مسله ملی نقش داشته باشه؟تاروپود نظام ب مدیریت سالم بستگی دارد.اگر قرارباشد چندمدیر(بخوانیدصدهاصدها)متخلف رو ب مردم نشناسانیم و البته ب مجازات برسانیم ک محازاتی هم برایشان درنظرگرفته نمیشود! و کارگر بخاطر اعتراض ب بیماریش شلاق[بخورد آخی از شما بلند شد؟؟؟؟؟ مسله ملی برجام بود ک درجازد دنیا هم اعلام کرد آمریکا سنگ اندازی میکند پس ب چ چیز این دولت ببالیم؟ب اینکه میگویید سایه جنگ را ازسر ایران دور کردیم! اکرجنگی رخ دهد انسانهای پاک و شجاع ب میدان روانه میشوند و مدیران وخانواده هایشان ک اغلب دوتابعیتی هستند در کشورهای خاص ب رفاه مشغول میشوند و در دل میگویند ک خوب شد حقمان(دزدی از بیت المال ماهی۱۰۰ ب بالا)را برداشتیم و زنده ماندیم! ۳سال تدبیرتان چ بود؟اکر ادعای فساد دولت قبل را نداشتید چ میکردید؟راندمان ابن دولت باافتخار برجام بود ک درجازد!عایدیه ایران چ بود؟مدیران بعضافاسد؟ک آنهم ب قبل نسبت میدهید!چرا؟؟؟؟ (3760495) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۰:۰۱:۱۴
با توجه به اخباری که این روزها در مورد حقوق‌های نجومی در بانک‌ها منتشر شد، شایسته است به صورت شفاف اطلاع‌رسانی شود که این حقوق‌ها برای کلیه کارکنان بانک‌ها نیست. تصور بخشی از مردم این است که تمام کارکنان از چنین موهبتی! بهره‌مندند در صورتی که بنده با سابقه جانبازی 40 درصد، 7 سال اسارت و ریاست شعبه کل حقوقم الان یک میلیون و هفتصد هزار تومان است. متأسفانه عده‌ای قلیل باعث بدنامی اکثر قریب به اتفاق کارکنان بانک‌ها شده‌اند. (3760741) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۱:۰۱:۰۱
چقدر قسط با اقساط بدون بهره می گیری، آیا کسورات را کم کرده اید و مبلغ خالص دریافتی کنونی را می گویی، شما که رئیس شعبه هستی، کارمند جز شما هم از وام های میلیونی و بدون بهره برخوردار است.

با این حقوق، چقدر دارائی داری، آیا خانه داری یا نه، اگر نه که زیر حق فقر هستی، وای بحال کارمندات

یه چیزی بگو که با عقل جور در بیاد (3760883) (alef-13)
 
انزلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۱:۵۹:۵۹
با احترام بی پایان به شرف جانبازی و آزادگی شما برادر بزرگوار ، قطعا این عدد تنها پایه حقوق تان است و دریافتی ماهانه عدد قابل توجه دیگری است . (3761012) (alef-13)
 
امیران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۲:۱۷:۰۸
به جوانی که حائز شرایطی بسیار ایده آل برای استخدام در ادارات دولتی و خصوصی بود گفتم چرا در انتخاب تردید داری حقوق همه اینها که تقریبا یکی است گفت من به دنبال جایی هستم که درآمدش بالاتر باشد نه حقوقش ! (3761069) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۰:۰۳:۰۲
چگونه است که دولت از پرداخت حقوق‌های نجومی به مدیران بی‌اطلاع می‌ماند ولی وقتی نوبت به افزایش حقوق کارمندان می‌رسد بلافاصله مسئولان دولت متوجه می‌شوند و مشکل عدم بودجه را مطرح می‌کنند؟ (3760747) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۰:۰۷:۵۶
آیا سزاوار است من با پنج سر عائله با حقوق کارگری هشتصد هزار تومانی زندگی کنم ولی برخی از کارمندان و مدیران بانک و بیمه با حقوق‌های چند ده میلیونی؟! (3760756) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۷:۴۳:۳۳
اقای رئیس جمهور این حقوق ها در گوشه ای اتفاق نیافتاده بلکه کاملا در جلوی چشمان دولت و وزراء شما در حال اتفاق افتادن است. (3760499) (alef-13)
 
عباس
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۷:۴۵:۰۳
تا دیروز که رفع مشکل جوانان وظیفه دولت نبود حالا که حقوق های نجومی رو شده بیکاری جوانان شده دغدغه دولت!فردا بگن بیکاری جوانان چی شد یک چیز دیگه رو بهانه میکنن (3760502) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۷:۴۵:۴۵
دکتر راست میگوید نباید اعتماد مردم را سست کرد اما اگر خودش علیه دولت قبل چیزی بگوید اشکال ندارد (3760503) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۷:۴۶:۲۰
جناب رئیس جمهور همین حقوق های میلیونی پدر کشور و توده مردم را دراورده پس بهتر است به جای حرف های قشنگ و سخنرانی این حقیقت را بپذیرید و از زیر ان شانه خای نکنید. (3760504) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۰:۱۳:۴۸
- مردم بخاطر همین به دادن مالیات اعتمادی ندارند و از مالیات دادن فرار می کنند و اکثرا کسانی که مالیات نمی دهند می گویند که مالیات ما در جایش خرج نمی شود بلکه می رود تو جیب آقا زاده ها

- مردم بخاطر همین از یارانه هایشان انصراف نمی دهند برای اینکه دولت مردان و مسئولین چندین برابر این یارانه را به گونه ای دیگر دارند دریافت می کنند.

- در کشور کمونیستی چین اگر مسئولی خلاف کند و فاسد باشد یا خودش خودکشی می کند یا آنرا اعدام می کنند اما در جمهوری اسلامی ایران ما هرگز شاهد اعدام هیچ آقازاده و مسئول متخلف نبوده ایم، و بستر برای تخلفات آقایان همچنان باز است.

- شما دونفر مسئول متخلف بلند پایه را اعدام کنید آنوقت خواهید دید که این مسئولین خرده پای ادارات حساب کار دستشان می آید، متاسفانه کار به جایی رسیده که این خرده پا ها هم به خود اجازه تخلف را می دهند. (3760763) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۲:۴۸:۴۰
قربون دهنت ولی اعدام چرا ؟ محاکمشون کنید ما بفهمیم کی راست میگه کی دروغ .
همش گردن همدیگه میندازن
کجایی مدعی العموم ؟ (3765442) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۷:۴۷:۵۵
اقای رئیس جمهور چرا به دنبال پنهان کاری و عدم شفافیت هستید. (3760505) (alef-13)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۷:۵۴:۴۶
چند نفر حقوق بالاتر برداشتند؟ بنده خدا میدونی مس سرچشمه چه حقوقی به مدیراش میده ، اینها چند نفرن؟ (3760513) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۷:۵۵:۵۱
رئیس جمهور محترم ، اولا این ها چند نفر نیستند، یک نگاه به افراد متمول در کشور و شغلهایشان میتواند نشان دهد که غالب این آقایان مثلا کارمند ، در حالت عادی هرگز نمی توانند به این حد برسند و متاسفانه کم هم نیستند.
در ثانی شرمندگی دولت برای مردم آیا سودی دارد؟ مردم احتیاج به برنامه و تکاپو دارند نه سستی و رخوت و شرمندگی (3760514) (alef-13)
 
یک
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۷:۵۶:۰۳
بی قانونی برخی مدیران به راحتی قابل گسترش به سایرین میشود . و مثل سرطان جامعه را آلوده میکند . جای بسیار تعجب است که در حکومت اسلامی این گونه فساد ها رایج است . (3760516) (alef-13)
 
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۷:۵۹:۱۳
جناب رییس جمهور محترم در پاسخ به فرمایشات حضرتعالی ذکر چند نکته ضروری است:

1- مشابه همین صحبت های دیشب شما را از دهان رییس جمهور دوره نهم و دهم نیز شنیده ایم. مثلا سیلوها پر است، ... اینها برای مردم ما محسوس نیست اینها ابتدایی ترین وظیفه هر دولتی است.

2- گویا فراموش کرده اید که در وعده های انتخاباتی تان فرمودید چرخ سانتریفوژ بگردد اما چرخ زندگی مردم نیز باید بچرخد. اما اکنون پس از گذشت سه سال چرخ زندگی مردم کاملا پنچر شده است و جز وعده و وعید چیزی دستگیر این مردم شریف نشده است.

3- متاسفانه با طرح تحول سلامت نه تنها خدمات رسانی به بیماران بهبود نیافت و زیر میزی گرفتن پزشکان قطع نشد بلکه هزینه خدمات پزشکی و تعرفه پزشکی بالاتر رفت بطوریکه همین امسال تعرفه پزشکان 15 درصد اضافه شد در حالیکه حقوق کارمندان و کارگران 12 درصد افزوده شده و نرخ تورم نیز به گفته مسئولین ذیربط پایین تر از همین 15 درصد پزشکان است. لازم به یادآوری است که 15 درصد افزایش تعرفه پزشکان در پایان یکماه رقمی بسیار بالاتر از حقوق چندین کارمند می شود!!!

4- در مورد جوانان تحصیلکرده هم مطالبی فرمودید که متاسفانه گرچه امروزه بخاطر کسب درآمد، همه جای ایران دانشگاه های مختلف تاسیس شده است و تمامی جوانان تحصیلکرده بیکار هستند اما باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که مشکل اصلی جوانان بیسوادی آنان است چرا که فقط مدرک گرفته اند که مثلا لیسانس، فوق لیسانس، دکترا و فوق دکترا داشته باشند ولی متاسفانه بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاه های ما افراد بیسوادی هستند که حتی با اصول نگارش فارسی هم بیگانه اند چه برسد به دانش تخصصی دانشگاهی!!!

با تشکر - یک شهروند ایرانی (3760519) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۸:۰۴:۱۵
هر روز یک گشایش.... (3760522) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۳:۰۰:۵۸
عجب کلیدی به هر دری که می خوره پشتش هزار تا مسئله خوابیده (3761200) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۸:۰۶:۲۵
حقوق سه ماه از ما بهتران برابر حقوق 30 سال کارگر ظلم دیده . ما هم شرمنده زن و فرزندانمان هستیم. (3760527) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۸:۱۱:۲۶
رو راست باشید با ملت همه چیز به خوبی حل خواهد شد اما چه کنیم که نیستید. (3760531) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۸:۱۲:۲۷
فقط در یک گوشه اونهم فقط چند نفر؟؟؟!!! (3760534) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۸:۱۵:۳۴
این چندنفرمدیر,بخوانید چندهزارنفر.... هرکادم ب اندازه صدهاکارگر درماه,حقوق میگرفتند وفرصتهای شغلیه بقیه افراد رو ب خطر می انداختند.... مسله مهمی نیست از نظر آنهایی ک طعم بیکاری و گرسنکی رو نکشیدند.... (3760542) (alef-13)
 
آرش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۸:۳۱:۵۲
یادتونه در مورد همه پرسی یارانه درکشور های دیگه اونهمه مقاله میدادید و مقایسه بین خواسته مردم ایران و مردم اون کشورها داد سخن سر می دادید .

الان دلیلش رو واضح میشه دید .

یعنی هیچ سیستمی وجود نداره که این اتفاق نیافته و رئیس جمهور مملکت بیاد و بگه یه گوشه ای چند نفر حقوق ملیونی گرفتند . و اگر کسی لو نمی داد هیچ وقت معلوم نمی شد و تا آخر الزمان همین موضوع پیش می رفت . (3760560) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۸:۳۳:۰۸
گوشه ای???????????????? (3760563) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۸:۳۷:۱۸
حقوق بالاتری برداشت کردند؟؟؟؟ خیلی ببخشید ولی مگر سر جالیز است که کسی هندوانه ای بیشتر برداشت کند؟ چگونه است که ما نمیتوانیم حقوق بالاتری برداشت کنیم ؟ (3760569) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۷ ۰۱:۰۶:۱۹
دمت گرم (3762589) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۷ ۰۱:۴۴:۳۲
مساله به این مهمی، ملی نیست؟؟؟؟این درسته که عده ای در گوشه ای این همه چپاول کنن بیت المال رو و عده ای زیر خط فقر باشن؟؟؟؟ این چه توجیهیه؟ اگر شما که رئیس جمهور مملکتی این طور استدلال کنی، واااای به حال بقیه!!!!! (3762612) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۸:۴۱:۰۲
مسئله که نمیتواند ملی باشد ولی ایشان به همین یک سوال پاسخ بدهد که دولت چگونه با خزانه خالی!! میتواند اینچنین حقوقهایی بدهد :) (3760572) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۸:۴۲:۴۴
کار از گوشه گذشته, هر جا نگاه میکنی در حال چاپیدن هستند (3760574) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۸:۵۲:۳۵
کارخانه های ارج و پارس الکتریک از جمله مشاغل ایجاد شده هستند؟!!!!! (3760585) (alef-13)
 
تبریزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۸:۵۵:۵۵
مشت نمونه خروار است و همه جای ایران همینطوریه نه اینکه دو سه نفر باشن. راستی چرا نمی گید "اگر در همه جای ایران اکثریت مردم یک سوم خط فقر یا حتی خیلی کمتر حقوق می گیرن اون رو تبدیل به مساله ملی نکنیم؟" حق ملت رو یک درصد جامعه دارن می خورن اون وقت می فرمایید این مساله ملی نیست؟ از اینکه به شما رای دادم پشیمونم. حداقل انتظار داشتم مساله به این بزرگی رو ماست مالی نکنید. (3760589) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۸:۵۹:۴۸
با سلام
در یک پژوهشگاه تحقیقاتی کار می کنم در آن معاون اداری بالای 12 میلیون تومان در ماه به منزل مبارک می برد و عضو هیات علمی هم نیست. محض رضای خدا تا به حال مامور مستقر دیوان محاسبات یک بار نپرسیده این مبلغ را برای چه و با چه قانونی برای خود مقرر کردی. (3760599) (alef-13)
 
United Arab Emirates
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۲:۳۶:۰۹
يكي از مشكلات اصلي فساد همين ماموران و ناظرين است (3761132) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۹:۰۱:۵۳
بانکها, بیمه ها, پزشکان, وووو گوشه ای هستند? (3760601) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۹:۰۶:۵۱
منم با حقوق بالا برای مدیران بدون مکانیزم تنبیهی در قبال نامدیریتی هایشان مخالفم.اگر شرایط جوری بود که بخاطر هزینه ها وزیان های مدیریتی ارزیابی می شدند و جریمه نقدی یا برکنار میشدند با دریافتی های بالا موافق بودیم. (3760607) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۹:۱۴:۵۳
خود شما هر مساله ای کوچکی رو در بوق و کرنا می کنید که دولت قبل رو تحریم کنید حالا ..
ضمنا این فیش های حقوقی احتمالا مشتی از خرواره و قطعا موضوع ملی محسوب میشه (3760621) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۰:۲۲:۱۸
من نميدانم كه چرا شما نميخواهيد بفهميد كه اين مشكلات و بي قانوني ها از زمان همان دولت قبل سرچشمه گرفته است. اگر كسي بخواهد مشكلات باقيمانده از دولت قبل را بنويسد مثنوي 70 من كاغذ ميشود. (3760780) (alef-3)
 
مسخره
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۰:۵۵:۴۰
بعدسه سالهنوزحرف الکی (3760864) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۹:۱۸:۵۹
بنظرم حقوق خودشون هم بدک نیست (3760637) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۹:۱۹:۱۵
جناب آقای روحانی! نا هماهنگی و نا عادلانه بودن حقوق و مزایای کارکنان بخش دولتی یک مسئله مهم در کشور است. من پیشنهاد می کنم حقوق و مزایای کارکنان دستگاههای تابع نظام هماهنگ پرداخت با دستگاههای خارج از نظام هماهنگ پرداخت مثل شرکت ملی نفت، بیمه ها و بانکها با هم مقایسه شود تا شدت این ناهماهنگی را متوجه شوید. این در حالی است که منطقاً با کاهش قیمت جهانی نفت و تحریم های بانکی و کاهش حجم فعالیت این دستگاهها باید حقوق کارکنان آنها هم کم می شد. کاری که بسیاری از شرکتهای نفتی جهان پس از کاهش قیمت جهانی نفت انجام دادند تعدیل نیرو و کاهش پرداختی به پرسنل بود. اما ما هنوز شاهد حقوقهای بالای کارکنان شرکت ملی نفت هستیم. این تفاوت فاحش بین حقوق دستگاههای دولتی به تفاوت در استانداردهای زندگی خانواده های آنها انجامیده و باعث سرخوردگی و یاس در جامعه می شود. (3760638) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۳:۴۵:۱۹
من کاری به بیمه و بانک ندارم ولی شما از نفت یک حقوق میشنوید ولی هیچ وقت فکر نمیکنید که اکثر پتروشیمی ها در مناطق بد وآب هوا ساخته شده اند خیلی از کارمندان شاید تا 24 روز خانواده خود را نمیبینند و کارشان هم سخت است عدالت مساوات نیست (3761304) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۹:۱۹:۵۵
شرمندگي دولت چه دردي از بيكاران دوا ميكند دولت بايد ضرب العجل بگذارد وواقعا عمل كند چرا استخدام هاي دولتي وشركتهاي دولتي ممنوع شده ؟ چه كسي بايد اين ممنوعيت را بردارد ومشكل كشور را بر طرف كند ؟ بخش خصوصي كه در ركود به سر ميبرد واكثرا نيروهاي خودرا كاهش ميدهند وبه خيل بيكاران اضافه مي كنند وبخش دولتي هم استخدام ندارد پس چگونه ميخواهيد شغل ايجاد كنيد ؟بعد از سه سال نتيجه وعده هايپر زرق وبرق تبديل به شرمندگي شده واقعا اگر ارزه كار نداريد چرا استعفاء نميدهيد تا كسان ديگر امور را بدست گيرند اين دولت قطعا بايد در چهار سال بعدي تغيير كند (3760639) (alef-13)
 
سیدجعفرکاظمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۹:۲۰:۱۱
جناب آقای رئیس جمهور موضوع حقوقهای میلیونی را کسی تبدیل به مسئله ملی نکرده وفقط انتظارداریم دولت محترم ورودنماید نه اینکه سخنگوبگوید مربوط به بخش خصوصی است مگربخش خصوصی مملکت دیگری است دوم اینکه خدائیش درمورد بیکاری جوانان وهمچنین تعطیل شدن کارخانه ها ومسائلی ازاین قبیل ، کارچشمگیری انجام نداده اید. (3760642) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۹:۲۶:۰۰
جناب روحانی اهمیت این مطلب وجود فساد سیستماتیک است. همین افراد که ماهی 200 میلیون می گیرند در سال دو و نیم میلیارد حقوق می گیرمد اگر فقط هزار و اندی نفر از اینها داشته باشیم، این بدان معناست که دولت سالی سه هزار میلیارد تومن به چند نفر بی عرصه حقوق می دهد. این خود نوعی پرونده ی خاوری می شود. بعد هم لابد پیش خود می گویید نمی دانم چرا با بیکاری با وجود همکاری با امریکا حل نمی شود؟ پاسخ این است که مشکل درون کشور است. مشکل دلخلی و بیرونی یاید با هم حل شوند تا نتیجه اب بدست اید. (3760653) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۹:۲۷:۲۳
دزدی از بیت المال مسئله ملی نیست؟؟؟!! (3760658) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۱:۰۶:۵۵
جواب عالی دادی (3760894) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۱:۰۹:۰۲
متاسفانه متوجه خطر نیستید
مردم شدیدا ناراضی هستند
و احتمال دارد این دولت را کنار بزنند
و دوباره روز از نو روزی از نو (3760896) (alef-3)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۹:۳۴:۱۰
ماشاا.. ادبیات آقای احمدی نژاد به روحانی نیز سرایت کرده دزدی دیگه مهم نیست . (3760676) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۹:۵۶:۳۴
بعید است ، گوشه ای باشد ، نظام پرداخت دولت دچار اشکالات اساسی است. و باید مسئولین اهتمام ویژه داشته باشند. (3760727) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۹:۵۶:۵۶
- برای دولت هم مایه شرمساری است که جوانان تحصیلکرده بیکار باشند، بنابراین باید بگردید دنبال پرتقال فروش، بگردید دنبال بازنشسته های مشغول کار و بازنشسته های با دریافت حقوق مکفی و چندین خانه در دفاتر پلیس + 10 و دفاتر پیشخوان دولت


- اگر در گوشه ای چند نفر حقوق بالاتری داشتند آنرا تبدیل به مسئله ملی نکنیم، دولت قبل هم در برابر کوتاهی های خود برخی عملکردهای مثبت هم داشت اما شما چرا چند سال است که آنرا به معضل ملی تبدیل کرده اید، گر اکر تبیب بودی سر خود دوا نمودیآقای رئیس جمهور، معضل خیلی فراتر از اینها است، لطفا دستور بررسی دهید، الان کسانی سر کار هستند که هم از سن کار و هم از سابقه کار و بازنشستگی آنها بیش از 20 سال گذشته و بخدا ظلم است برای جوانانی که سر بار پدر و مادرهایشان هستند. (3760728) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۰۹:۵۷:۳۰
مسکن مهر را رها کرده اید، اضافه کارها را قطع کرده اید، هنوز 14 درصد کذائی اضافه حقوق را به حقوق سال 95 اضافه نکرده اید، میلیونها نفر را به ناحق از دریافت یارانه محروم کرده اید، بعد به مدیرانتان 100 ها میلیون تومان حقوق و وام میدهید و علاوه بر آن سواستفاده اقتصادی هم میکنند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چقدر مدیران میلیاردر وکیل مدافع دارند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (3760729) (alef-13)
 
بابک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۰:۱۸:۲۳
"یکی از افتخارات دولت یازدهم در طول ۳ سال گذشته، ایجاد یک میلیون و ۳۴۰ هزار اشتغال خالص جدید است"....
"برای دولت هم مایه شرمساری است که جوان تحصیلکرده ایرانی بیکار باشد"

من دیگه حرفی ندارم! (3760770) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۰:۲۲:۵۵
اقای رییس جمهور منه جوون همین الان برم سر خیابون 4 تا شعار بدم میان دستگیرم میکنن و میگن امنیت ملی به خطر افتاده...بعد شما با این وضع چطور میگین اتفاقی نیوفتاده؟ (3760785) (alef-13)
 
عدالت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۰:۲۶:۱۸
در همین موضوع فیش های حقوقی شاهد دو نوع برخورد متفاوت از سوی سخنگوی دولت آقای نوبخت بودیم. در ابتدای مطرح شدن فیش های حقوقی بیمه مرکزی سخنگوی دولت در پاسخ به پرسشی درباره حقوق چند ده میلیونی برخی مدیران دولتی گفت: «وزیر امور اقتصادی بعد از رسیدگی به این موضوع، گزارشی منتشر کرد و تغییری هم صورت گرفت؛ فیش‌های حقوقی که منتشر شد، مطالبات معوقی بود که در یک ماه خاص پرداخت شد و اگر فیش حقوقی ماه‌های گذشته افراد را ببینید، درحد حقوق‌های متعارف است».

بنابراین مشاهده می نماییم که آقای سخنگو در وهله اول این گونه فیش ها را متعارف بیان می کند؛ اما وی با کشدار شدن موضوع و ورود رئیس جمهور به موضوع یکباره موضع خود را عوض می کند و قول برخورد با این گونه فیش ها را می دهد.

آقای نوبخت در جدیدترین اظهار نظر خود در این باره ضمن عذرخواهی از مردم از اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری و بستن روزنه‌های قانونی خبر داد که دیگر به موجب آن دریافت پاداش‌های چند ده میلیونی توسط مدیران بانکی و بیمه‌ای میسر نخواهد شد.
در واقع در حالی که همین چند وقت اخیر وی فیش های حقوقی مدیران بیمه مرکزی را متعارف قلمداد می کند که در فاصله چند روز قول برخورد با این افراد را می دهد، بنابراین مشخص نیست، بالاخره چگونه مدیرانی که حقوق متعارف می گرفته است مستحق برخورد هستند! (3760794) (alef-13)
 
يكى از فرزندان ملت
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۰:۳۳:۲۵
با سلام ، هيچ دولتى بدون عيب و ايراد نيست مثل دولت اقاى روحانى ولى اگر جستجوى دقيق بكنيم تنها به يك دولت پس از انقلاب مى رسيم كه هيچ ايرادى به ان وارد نيست وان دولت اقاى احمدى نژاد است (چراركه در زمان اقاى احمدى نژاد همه چيز از اداره امورات كشور در راهى درست وبدون عدول از اصول منطقى حكومت دارى انجام مى شد، وزارا تند تند عوض نمى شدند ، ارائه بودجه ساليانه كشور به موقع تقديم مى گرديد ، دعواى رئيس مجلس و رئيس جمهور پيش نمى امد ، وزير خارجه بدون اطلاع بر كنار نمى گرديد ، هاله نور ديده نمى شد، از يارانه چهل و پنج هزار تومانى به حول قوه الهى به دويست و پنجاه هزارتومانى مى رسيم و .............. تو خود بخوان حديثى مفصل از اين مجمل )اگر قبول نداريد توصيه مى نمايم كه به ارشيو خبرى صدا و سيما و سر تيتر هاى روزنامه كيهان و ... پيش از سال ٩٢مراجعه نماييد و به روشنى در خواهيد يافت كه نياز مبرم و جدى به فردى شبيه اقاى احمدى نژاد براى اداره امروز كشور داريم پس كمر بند ها را بايد محكم ببنديم تا به پرايد شصت ميليونى تومانى و به دلار ده هزار تومانى و به خانه مترى ده ميليونى و ... دست يابيم !!! طلوع اغازين دولت اقاى احمدى نژاد بر ملت ايران مبارك باد !!!! (3760812) (alef-13)
 
علی
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۰:۳۷:۵۵
با شرمندگی که کار درست نمیشه، باید یه کاری برای جوانان کرد، تمام شرکت های خصوصی پول ندارند که پرداخت کنند، اونایی هم که سرکار میرند، پولشان را نمیگیرند، اقایان نفسشان از جای گرم بلند میشود (3760823) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۰:۴۴:۴۷
هردم از این باغ بری میرسد/ تازه تر از تازه تری میرسد...
آقای روحانی شما که بهتون برنمیخوره این برداشت های کلان مدیران دولتی علتش اینه که خودتم با اینها همدستی و در دوران مسولیت فعلی و قبلیت از همین حقوقها میگرفتی... واسه همین برات عادی شده.... (3760843) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۰:۵۸:۰۳
خوب فقط بگید که واسه این کارگران چکار کرده ای تا حالا تو این 3.5 سال (3760870) (alef-3)
 
rezagol
Spain
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۰:۵۸:۱۳
اقای رییس جمهور لطفا از زیر این فساد سنگین اداری زیر سبیلی نگذرید .همانگونه که می دانید در اقتصاد ویرانگر دولتی "شیرین ترین وبا حلاوت ترین قسمت کار برای مدیران بی کفایت وبی لیاقت شما همین حقوق های رویاایی ومزایا وامکانات فراوان تفریحی "زیارتی وسیاحتی چه در داخله وچه در خارجه می باشد "ایا براستی برای سیستم بورکراسی دولت شما تنظیم یک سیستم نظام جامع پرداخت براساس شرح شغل وسطح تحصیلات وسوابق کاری دارد؟یا اصل بر عدم شفافیت بر کارایی ومیزان حقوق است .من شخصا در انتخابات به شما رای دادم .فقط بر اساس تفکرم برای یک گام برداشتن به جلو .حال از جنابعالی انتظار دارم به چند نکته کلیدی ومهم توجه کنید .یک سازمانی را مامور ارزیابی کیفی ومیزان کارایی وزارت خانه ها ودوایر دولتی قرار دهید .دوم:برای شاغلین دولتی در هر سطحی تعریفی از شرح شغل متناسب با نیاز ان سازمان تعریف کنید .در کلیه سازمانهای دولتی شفافیت مسئولیت وشرح وظایف سازمانی تعریف نموده وحوزه های نظارتی دقیق بر عملکرد شاغلین بگمارید . تمامی حوزه های سازمانی را مکلف به ارائه گزارش عملکرد ماهیانه وظایف تعریف شده بنمایید .سطوح اطلاع رسانی وتکریم ارباب رجوع را به جای یک فضای جوک تبدیل به یک فضای پاسخگویی واقعی قرار دهید .ادارات ثبت اسناد واملاک "محاکم قضایی بانکها "شهرداری ها .ادارت ثبت شرکت ها .ادارات دارایی "بیشترین فضای مسموم را نسبت به سایر سازمانها دارند "اصلاحشان بفرمایید .لطفا همیتی برای رفع مفسده ها در این سازمانها بکار گیرید .در اخر بسیاری از مدیران سازمانها ونهادهای مرتبط دولتی ذیصلاح برای اداره امور نیستند .لطفا نظام ارزیابی صلاحیت اجرایی مدیران را در ساختار بورکراسی دولتی بکار بندید .
در اخر خانه از پای بست ویران است .......................
لطفا اگر می خواهید نظام پایدار بماند درستش کنید (3760871) (alef-13)
 
خسرو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۱:۰۳:۲۴
با حقوق یکی از اینا بیست تا جوون فوق لیسانس مثل من میتونن حقوق مکفی بگیرن و سر و سامون بگیرن،برای خودم متاسفم.سر پل صراط دیگه کسی نمیتونه چیزی رو توجیه کنه!! (3760889) (alef-3)
 
پاینده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۱:۱۴:۲۶
ریس جمهور حقوق دان برجام که بفرجام رسید برجامهای 2و3 را جهت جلوگیری از فساد اقتصادی مدیران ورفع بیکاری جوانان تحصیل کرده قبل از اتمام یک سال کلید بزنید زیرا با وزرایی مثل اقای ربیعی که واقعا در مبارزه با فساد کارامد هستنداین دو مشکل مملکت نیز بزودی حل میگردد وشما از شرمندگی مردم درمیایید بنظر میرسد مارا بهمان مکان سه سال قبل بر گردانید بهتر است زیرا ما حداقل داشته هایمان را که نشانه مقاومت وپایمردی دانشمندان وجوانان ما بود وبه ان افتخار میکردیم وافرادی مثل وزیر خارجه نا چیز عربستان جرعت اضافه گویی بر علیه این مملکت نداشت بهتر است بجای محکوم کردن ملت در پیگیری فسا دمدیران خود اقدام نمایید ووزرایی که جهت تبریه انها افضات نامعقول بیان میکنند مورد نقد وبازخواست قرار دهید . (3760905) (alef-13)
 
اراکی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۱:۱۵:۱۶
بیایید ببینید شرکتهای واگن پارس- آذرآب و... در اراک چگونه حقوق کارگران را پرداخت می کنند!! بررسی کنید در اراک چقدر تعدیل و اخراج نیرو از شرکتها و نهاد ها و دانشگاهها و .... دارد اتفاق می افتد.... تورم تک رقمی!!! پیش کش ....فاجعه بیکار سازی در راه است چه رسد به اشتغال جدید.... (3760907) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۱:۲۰:۰۲
آقای روحانی عزیز خوب است بدانی که در یک کشور مسلمان سه خط قرمز

وجود دارد .1-در معنویت ، قائل به وجود خدا بودن 2-در اخلاق ، دروغ نگفتن 3- در

اقتصاد و امور مالی ،بیت المال .

به نظر بنده هر کس ، هر کدام از این سه موضوع را عمدا رعایت نکند ،

مسلمان نیست .وکمترین جزای آن اخراج از جرگه مسلمانان است .

چطور دستبرد به خزانه مردم مسئله نیست ؟ مردم را به لب پرتگاه بی اخلاقی


نکشانی . من هم رایم از شما پس می گیرم وهم کاری می کنم که دیگر رای

نیاوری . خواهی دید . (3760919) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۵:۳۹:۴۳
شما خودت رعایت میکنی؟؟؟!!!! (3761567) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۱:۲۳:۴۳
فکر می کنم رییس جمهور در مجلس سوگند می خورد که پاسدار حرمت خون شهیدان و دفاع از ارزش های انقلاب مذهب رسمی کشور...باشد پرداخت حقوق پانصد ملیون تومانی با همه اینها ناسازگاره (3760931) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۱:۳۵:۰۸
حقوق های چند ده میلیونی یعنی گوشه ای؟؟؟؟؟ (3760952) (alef-13)
 
محمد عليزاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۱:۳۶:۳۰
در مرحله اول بايستي نوع سيستم اداري و اجرايي(مردم و دولتمردان) ...در اين كشور تحليل شود و بعد به عملكرد درست سيتم نگاه كرد و به قضاوت نشست توضيح اينكه بايستي فرق سيستم و بوروكراسي حاكم دمكراتيك و يا سيستمهاي كمونيستي با نظام سنتي فودالي پيشرفته را اول بايستي تحليل كرد:

تا آنجا كه مي دانم نظام بوروكراسي حاكم در اين كشور از نوع سنتي (فودالي پيشرفته ) بوده و مي باشد و انتصابات مديران دولتي و... بر اساس آن انجام مي شود واداره مي شود و يا احيانا عزل مي شوند با معيارهاي تعريف شده خودش- دريافت چند ده يا صد ميليوني مديران -معاونان اداري و مسئولين ...كاملا طبيعي مي باشد و از همون اول هم به اين صورت بوده است به هيچ عنوان دريافتي و امتيازات خاص با حقوق بالا در مقايسه با ديگر اقشار مردم غير معمول نيست اين قشر از خواص را نبايستي با در آمد و دريافتي و امتيازات قشر عوام مقايسه كرد در اينجا سيستم درست عمل كرده محلي براي بحث وجود ندارد..!! (3760956) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۱:۳۹:۴۰
چرا تبدیل به مساله ملی نکنیم؟ مگه شماها داد و بیداد نمی کنید پول ما رو آمریکا خورد و یا نداد؟ قرار هست پول ها بیاد ایران که بدید به این مدیران؟ همون بهتر که آمریکا باشه تا مثلا رئیس بانک رفاه ماهی 234 میلیون تومان حقوق بگیره (3760959) (alef-13)
 
omid
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۱:۵۶:۵۱
وزارت نیرو سرش را زیر برف کرده است....مدیران عامل وهییت مدیره ها را بر رسی کنند...هر کدام از چند محل در یافتی دارند.. (3761004) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۲:۱۰:۲۴
خداحافظ برادر روحانی (3761043) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۲:۱۲:۱۴
جناب آقای روحانی ضرب المثل را نشنیدی ؟ میگوید مشت نمونه خروار است !!!!این مشت باز شده به همت رسانه ها و دلسوزان را جنابعالی باید خروار فرض کنید و ضمن عذر خواهی از مردم اولین کارتان سالم سازی دولت باشد .دولت مردانی که برای خود حقوق های غیر قانونی تعیین میکنند هرگز برای کشور سازندگی نخواهند کرد . (3761047) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۲:۱۳:۵۲
روحانی برو خوش باش عدالت اجتماعی یعنی این (3761057) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۲:۲۸:۳۳
واقعا دولت شرمنده هست؟
در دولت ايشان اشتغال که ايجاد نشده است هيچ، خيلي ها هم بيکار شده اند
اگر کسي هم مشغول به کار شده است با پارتي بوده است
من خودم در يک ارگان دولتي شش روز در هفته ،روزي 12 ساعت کار مي کنم و با اين شرايط کار به ما ساعتي مي گويند،بعد از روي کار آمدن دولت آقاي روحاني و جابجايي مسئولان ،مسئولين جديد عنوان نمودند که هيچ گونه قرارداد جديدي بسته نمي شود،در صورتي که نيروهاي جديد اضافه شده اند که همگي پارتي داشته اند
عدالت؟!!!!!!!! برابري؟!!!!!!! برادري؟!!!!!!!!!!
به اميد ظهور هرچه زودتر آقا امام زمان (3761112) (alef-13)
 
United Arab Emirates
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۲:۳۴:۰۹
حضرت علي (ع) شمع بيت المال را هم خاموش مي‌كرد و ...
شما چه مي كنيد؟ در گوشه‌اي ... كسي ... !!!
فساد و بخور بخور و حيف و ميل بيت المال و ضايع كردن حق مردم و بي عدالتي همه جا را گرفته جناب رئيس جمهور. (3761123) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۲:۳۴:۲۵
راست میگه بنده خدا:

حقوق بالا رو ملی نکنیم
دزدی خودروسازا رو ملی نمکنیم
اختلاص ها رو ملی نکنیم
بیکاری رو هم ملی نکتیم (3761124) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۵:۳۸:۳۷
اختلاس عزیزم (3761564) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۲:۳۸:۱۷
وزرای شما با این پرداختهای غیر متعارف تیشه برداشته به ریشه اعتمادمردم ، انسانیت ، مساوات ، وجدان کاری ، صداقت وراستی ،حق وعدالت و.....زده اند و
شما میفرمائید چیزی نشده !11! من فقط میتوانم این نتیجه راازحرفهای شما بگیرم
که شما هم درد نداری وفقر را نچشیده اید . (3761137) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۲:۳۹:۲۳
دردولت قبل "چندنفردرگوشه ای" بورسیه شدندکه اکثرآنهاهم قانونی بودوفقط تعدادانگشت شماری از 290 نفرمشکل داشتندولی این مساله باگفتن جمله ی معروف "البورسیه وماادراک مالبورسیه" به یک "مساله ی ملی" تبدیل شدهرچندتحقیقات بعدی نشان دادکه مساله آنچنانکه بزرگنمایی شدنبوده وحتی شخص رهبری هم نسبت به این جنجال سازی منتقدبودند...اماحالا....؟؟؟؟!!!!!! (3761142) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۳:۳۳:۴۱
جای تاسف داره رئیس جمهور یک مملکت که باید حافظ بیت المال باشد اینگونه سخن می گوید!!! دیگر از که انتظار می توان داشت؟ (3761283) (alef-13)
 
هادی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۴:۲۱:۱۴
کارگر هستم.
دیروز شرمندگی شما (آقای روحانی) رو بردم نانوایی گفتم با این شرمندگی اقای رییس جمهور یه نصفه نان روغنی بده،
بچه ام هوس کرده،
بی انصاف نداد. شرمنده ی فرزندم شدم.
اما شرمندگی من کجا، شرمندگی شما کجا؟
به نظر کدوم با کلاس تر؟
نمیدانم.
من خوبم! شما خوبی؟ (3761389) (alef-3)
 
جلیلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۵:۳۵:۴۰
در گوشه ای؟؟؟!!!!!!همین آقای مدیرعامل اون گوشه الان هفت ماهه یکی از,گوشه های تحت مسئولیتش واسه پرداخت دومیلیون تومن وام ضروری مستمری بگیران تامین اجتماعی مادر هفتاد ساله منو سر میدوونه.خودش حقوقش پنجاه برابر مادر من هم بیشتره.امان از,این گوشه های بی صاحب. (3761552) (alef-3)
 
فرید
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۶:۰۰:۴۶
جناب رئیس جمهور این گوشه ها شاید یک چند ضلعی باشد که مدیران شایسته شما از هر گوشه اش از این حقوق های هنگفت می گیرندوالبته وقتی دریافتی های بالا جذب گوشه ها بشود دیگر برای اون کسانی که ان وسط قراردارند واتفاقا زحمت زیادی می کشند چیز زیادی نمی مونه امیدواریم با این این صدایی که بلند شده از کنار ان نگذرید وبه این رویه خاتمه دهید.انتظار ملت ازحضرتعالی رسیدگی قاطع وشفاف می باشد (3761652) (alef-13)
 
رضایی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۶:۲۸:۲۷
آقای روحانی بنده خاطرم هست آن زمانیکه آقای هلموت کهل صدر اعظم آلمان بود در یکی از روزنامه های وطنی مطلبی تحت این عنوان نوشته شده بود: "برادر صدر اعظم آلمان چون نتوانسته بود کاری در کشور خودش پیدا کند، بالاجبار شغلی در اسپانیا یافته و مشغول به کار شده است". جناب رئیس جمهور آیا قوانین و مقررات آلمان اجازه سوء استفاده از قدرت را به ایشان نمی داده یا اینکه ترس از افشا گری رسانه ها و مردم مانع رانت خواریشده است و یا اینکه وجدان کاری مسئولین سد بزرگی در برابر هر گونه فساد ایجاد کرده است. آقای رئیس جمهور شما و سایر مسئولین اگر واقعا به دنبال اصلاح امور هستید از خودتان و اطرافیانتان شروع کنید و بدون هر گونه ملاحظه فامیلی، دوستی ، جناحی و غیره هر کجا که فساد دیدید با آن برخورد کنید.پاک کردن صورت مسئله کمکی به حل مسئله نمی کند. (3761729) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۲۳:۰۶:۱۰
به نظر من همین قدر که این دولت با استفاده از آخرین دستاوردهای علم اقتصاد تورم را کم کرده و همزمان نرخ بهره را بالای بیست درصد و نرخ تسهیلات را بالای 27 درصد نگه داشته و تعداد بیکاران را زیر 6.5 میلیون نگه داشته و نقدینگی را دو برابر کرده ، باید دستمریزاد گفت (3762403) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۲۳:۲۲:۱۶
دیوان محاسبات اعلام کرده که حقوقهای نجومی از دولت یازدهم شروع شده !!!
بخوانید دولت راستگویان و در دل بگوئید ....!!! آرام البته کسی نفهمه (3762440) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۲۳:۴۵:۱۲
ما از دولت حمایت می کنیم اما نقد دولت هم می کنیم از این نظر که:
- با اجرای طرح تحول نظام سلامت نظام سلامت را ویران کرده است
- با پرداختهای چند ده میلیونی به برخی مدیران در هنگامی که برخی وزارتخانه ها حقوق کارمندان را ندارند که بپردازند به جریان عقلانیت و اصلاح طلبی در کشور ضربه می زند.
- با انتخاب وزیرانی خود از سرمایه داران بسیار بزرگ هستند و سرسختانه - سیاستهای نئولیبرال را در مملکت پیاده می کنند عدالت اجتماعی را مثله می کند.
- با پاسخ ندادن به مطالبات طبقه متوسطه عملاً موجب بی امیدی و بی تفاوتی در جامعه شده است. (3762485) (alef-13)
 
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۷ ۱۶:۱۵:۰۸
جناب دکتر روحانی بخدا رییس جمهور این مملکت هستی
رفتار و سخنرانی های شما طوری است که ادم فکر می کنه که هنوز دولت را تحویل نگرفتی
راستی از گزارش 100 روزه چه خبر؟ آیا قبول داری که حداقل 100 روز رییس جمهور هستی (3763775) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۷ ۱۶:۴۱:۵۷
آیا برای برگرداندن حقوق های ناحق گرفته شده به خزانه قسط بندی میشود یا یکجا برگردانده میشود ؟
طبق قوانین شیعه و روایات از دولت حضرت علی (ع) ایشان تعهد کردند اموال داده شده در زمان عثمان به بیت المال بازگردانده شود (3763837) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۳-۲۷ ۲۲:۳۸:۴۷
البته افشاگری در این زمینه لازم بوده هست واصولا وظیفه رسانه ها هم همین است تامعصلات بیان وقبل از آنکه تعمیف یابد مورد واگاوی وتصحیح فرار گیرد ضمن اینکه سو استفاده تبلغاتی از آن وتعمیم وبزرکنمایی هم ور کوتاه مدت اثربخش است ولی جالب است برحورد دوگانه دادستان بااین افشاگریها که دغدغه ای برای اینکه مردم ممکن است نسبت به نظام ومسیولین بدبین وناامید شوند وجود ندارد ولی کسی اگر واقعیتهای برحوردنامناسب در بازداشتگاهها را گوسزد کند تحت این عنوان که نباید مطالب ناامید کننده در مطبوعات اتعکاس یابد با آن برحورد میشود (3764355) (alef-13)
 
mori
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۰:۵۴:۱۵
شرمندگی شما چه دردی از ما دوا میکنه مگه ما چند بار میخوایم زندگی کنیم . اگه نمیتونید دردی از ما دوا کنید با این حرفا جیگرمونم کباب نکنید (3764518) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۸:۴۵:۲۹
آقای روحانی، در این وضع خراب بازار مالیات ها را هم اضافه کرده اند بعد این خبرها را میشنویم واقعا دلسرد میشیم از همه چیز (3764872) (alef-13)
 
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۴۳:۲۱
بر جام 2 و 3 را برای خاتمه دادن به این بی عدالتی ها کلید بزنید.

مسئولین تراز اول و مردم بر این اقدام احسنت خواهند گفت .

یارانه هائی را که قطع نموده اند مجددا دستور باز نگری دهید تا ملی نشود .

8 ماه است اعتراض کرده ایم و مستندات آن در دست است ولی سایت یکطرف وزارت کار دائم نوشته است تا دو ماه دیگر به همین سایت سر بزنید . به جای دیگر هم مکاتبه نکنید . (3764969) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۰۹:۵۲:۳۸
اقاي روحاني اين فاجعه اي كه بوجود امده فقط مربوط به چند مدير است ؟وفقط در گوشه اي؟اين موضوع بايد منجر به استعفاي خود شما ميشد كه نتوانستيد حتي يكي از وعده هاي خودرا انجام دهيد وبرعكس فساد اداري را در كشور افزايش داديد چرا مردم رانا اگاه فرض مي كنيد وفساد به اين بزرگي كوچك ميدانيد؟ (3764996) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۲۱:۰۷:۵۸
آقای رئیس جمهوربایداین تبعیض حل شودوگرنه بای استعفا بدهیدباکل کابینه (3766315) (alef-13)
 
امید
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۰:۴۷:۰۰
شرمندگی بس چون با این حرفها کار درست نمی شوددر پرداختها عدالت رعایت شودیک پزشک عمومی۱۵میلیون حقوق میگیردهم مدرک او بادکترا دررشته دیگر زیر ۴میلیون این کجا عدالت است (3766617) (alef-13)
 
بارکش تورم
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۰۸:۳۵:۰۶
اگر مملکت را با منطق بچرخانید نه با عشق شرمنده مردم و جوانان بی کار نخواهید شد (3766937) (alef-13)
 
گمگشته
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۳:۲۰:۰۳
ما یه فامیل داریم تازه چند ماهه یه پست خوب تو این ادارات دولتی گیرش اومده یعنی نمی دونید همه زندگیش مجانی شد از بلیط هواپیما گرفته تا مسافرت به مشهد و اقامت در هتل و رستوران و پارک و سینما و.... یعنی در عرض این چند ماه زندگیش از این رو به آن رو شد حتی تو عید آجیل و برنج و ماهی شب عیدش رو هم به مجانی دادن و خونه اش هم از جنوبی ترین منطقه تهران به سعادت آباد ارتقا پیدا کرد واقعا بچه های من با یه حسرتی اونو نگاه می کنن و دائم منو با همسرم رو زیر سوال می برن (3767659) (alef-13)
 
خانه دار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۴:۴۰:۴۳
روحانی به جای پرداختن حقوقهای نجومی به مدیران به فکر اشتغال جوانان بیکار باشد اگر پول ببت المال سرریز کرده چرا ان را به بیکاران جامعه اختصاص نمیدهید تا از جرم وفساد جامعه کاسته شود بااین شیوه مدیریت دارید چه بر سر خود و مملکت می آورید کمی فکر کنید اگر این حقوقهای کلان و باد اورده را صرف ازدواج جوانان عذب چهل ساله میکردید چقدر دیدگاه مردم نسبت به شما عوض میشد کمی تامل کنید . (3767815) (alef-13)
 
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۲۲:۴۴:۲۲
بنده خدا. راست گفته، حالا یک گوشه ای یک تعداد مدیر حقوق چندصد میلیونی میگیرند چرا رسانه ای میکنید؟ نوش جونشون دارند میخورند، به شما چه؟ (3768750) (alef-13)
 
مرد ایرانی
۱۳۹۵-۰۳-۳۰ ۱۰:۰۸:۳۶
من دلم از حرف های مردان دولت سوخت و جیگرم کباب شد!
چیشنهاد می کنم رایانه را قطع کنند و به مدیران دولتی بدهند تا آنها بتوانند برای بچهای خودشان که بچه های این ملت هستند کار درست کنند....
انصاف چه چیزی خوبی است که مدیران ندارند......
نظام هماهنگ حقوق را دریابید.
الف، جون مادرت منتشر کن. (3769524) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.