نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 402760
سگ‌های ولگرد یک خودرو را نابود کردند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۵تصاویر دوربین‌های مداربسته اما نشان دادند که آسیب وارده بر خودرو ناشی از حمله سگ‌های ولگرد در شهرکی بوده که خودرو در آن پارک شده بود.

خبرگزاری «دوغان» ترکیه با انتشار فیلمی از دوربین مدار بسته گزارش داده که سگ‌های ولگرد در سقاریه در استان مرمره ترکیه خوردوی یک مرد ترک را نابود کرده‌اند.

صاحب این خودروی از بین‌رفته «جم آجار» نام دارد که مکانیک است. او پس از مشاهده سپر کنده‌شده خودرویش شوکه‌شده بود و فکر کرده بود که این حادثه تلاش برای سرقت بوده است در نتیجه، با پلیس تماس گرفت.

تصاویر دوربین‌های مداربسته اما نشان دادند که آسیب وارده بر خودرو ناشی از حمله سگ‌های ولگرد در شهرکی بوده که خودرو در آن پارک شده بود.

آجار می‌گوید که کل هزینه تعمیرات در حدود ۵ هزار لیر می‌شود. او می‌گوید شاید این حمله به دلیل پنهان شدن یک گربه زیر خودروی او صورت گرفته باشد.

او اما می‌گوید که در فیلم هیچ گربه‌ای دیده نشده است. آجار می‌گوید هیچ‌گونه شکایتی درباره نابودی خودرویش توسط سگ‌ها ندارد!
 
کلمات کلیدی : سگ‌های ولگرد
 
محمد حسين
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۵ ۱۶:۵۶:۴۰
در متروپوليتن استانبول سگها، گربه ها، مرغان دريايي و تمام حيوانات اهلي و وحشي تحت حفاظت شهرداري هستند. سگها به گوششان پلاك و جي‌پي‌اس دارند و مردم آموزش ديده‌ اند كه حقوق حيوانات بايد رعايت شود. در تمام كوچه پس كوچه ها ظرف غذاي حيوانات وجود دارد و مردم در آنها هم براي مرغهاي دريايي و هم براي گربه ها و سگها غذا ميگذارند. براي همين مردم حتي در صورتي كه حيوانات بعضي خرابكاريها هم بكنند كاري به آنها ندارند. اميدوارم روزي در كشور ما هم حقوق اين زبان بسته ها يك طوري وارد فرهنگ روزمره مان شود. (3975166) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته