نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 363863
جزئیات توافق کاهش نرخ سود بانک‌ها به سیف ارائه شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۲
رئیس کانون بانک‌های خصوصی در نامه‌ای جزئیات توافق بانک‌ها برای کاهش نرخ سود سپرده به ۱۵ درصد را به اطلاع رئیس کل بانک مرکزی رساند.

به گزارش فارس، کورش پرویزیان رئیس کانون بانک‌های خصوصی و مدیرعامل بانک پارسیان در نامه‌ای توافق بانک‌ها برای نرخ سود سپرده را به اطلاع رئیس کل بانک مرکزی رساند.

در این نامه آمده است: کوشش بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و دولت در کاهش نرخ تورم و تدارک زمینه‌های رشد بالنده دراقتصاد کشور، مدیران عامل بانک‌ها و موسسات اعتباری را بر آن داشت تا در چارچوب اقتصاد مقاومتی، اقدام و عملی متناسب با سیاست‌های اقتصادی دولت به‌عمل آورند.

از این رو مدیران عامل سیستم بانکی کشور در بیستمین نشست مشترک خود که در تاریخ ۹۵/۰۳/۲۳ برگزار شد، پیشنهاد نمودند از تاریخ ۹۵/۰۴/۱ نرخ سود علی‌الحساب سپرده‌های مدت‌دار یکساله خود را حداکثر معادل ۱۵ درصد قرار داده و نرخ سایر سپرده‌های کوتاه مدت به تناسب نرخ مزبور کاهش یابد.

کورش پرویزیان رئیس شورای عالی کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی
 
کلمات کلیدی : سودبانکی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۲۰:۰۹:۰۳
دولت با این کارش عملا" کمر اجاره نشینها را می شکند و هیچ رکودی هم از بین نمی رود . (3768456) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۲۰:۵۴:۳۷
خدا رو شكر (3768518) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۲۱:۳۵:۱۴
اصلا چهل درصد هم سود بدند باز هم به ضرر سپرده گزار میشه در دراز مدت, چند سال دیگه همانطور که در گذشته دیده ایم چند ده میلیون سپرده گذاری با کل سودش میخواد بشه ارزش چهار کیلو پرتقال.,اما سکه و دلار وملک خیلی از سپرده گذاری مطمئن تره من در دهه هفتاد حدود یک میلیون سپرده گذاری کردم الان با سودش شده باشه شش میلیون یا هفت میلیون,همان وقت زمین مسکونی هم قواره ای هفتصد هشتصد هزار تومان بود که حالا شده سیصد میلیون.منت بانک را نباید کشید (3768581) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۲۳:۵۱:۲۶
کاهش سود سپرده ها دردی از مردم دوا نمی کنه باید سود تسهیلات پایین بیاد نه درامد بیشتر برای بانکها ایجاد کنند که بشه رانت برای یک عده!!! (3768907) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.