توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 433063
خشم ترزا می از اظهارات ترامپ درباره زنان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۳
نخست وزیر انگلیس بعد از ابراز تمایل رئیس جمهور آمریکا برای دیدار میان سران دو کشور گفت که سخنان رئیس جمهور منتخب آمریکا درباره زنان غیرقابل قبول است. 

به گزارش فارس، ترزا می نخست وزیر بریتانیا در اظهاراتی روز یکشنبه (امروز) گفت سخنان دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا درباره زنان، قابل پذیرش نیستند.

نخست وزیر بریتانیا در مصاحبه با شبکه خبری اسکای نیوز ضمن اشاره به عذرخواهی ترامپ از اظهاراتش درباره زنان آن سخنان را غیر قابل قبول عنوان کرد.

ترامپ از زمانی که به تاجری مشهور تبدیل شده بود، به زنان توهین می‌کرد و این مساله در زمان کمپین‌های انتخاباتی نیز ادامه داشت.

روز گذشته ترامپ در حساب کاربری خود در توییتر نوشته بود بسیار مشتاق است هرچه سریعتر نخست وزیر بریتانیا را ببیند و بریتانیا در نظرش کشور خیلی ویژه‌ای است.

مقام‌های دو کشور حتما دیداری خواهند داشت اما این دیدار بعد از آن‌که در روز 20 ژانویه، ترامپ رسما دولت آمریکا را به دست بگیرد، انجام خواهد گرفت.
 
کلمات کلیدی : ترزا می+ترامپ+زنان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.