نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467769
نسل جدید زیردریایی هسته‌ای انگلیس رونمایی شد + عکس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۴
وب سایت گجا نیوز نوشت : نسل جدید زیردریایی هسته ای انگلیس با نام HMS Audacious رونمایی و به صورت آزمایشی به آب انداخته شد. قابلیت منحصر به فرد این زیردریایی، کم‌صدا بودن آن است.
 
نسل جدید زیردریایی هسته ای انگلیس رونمایی شد 

انگلیسی‌ها، نسل جدید زیردریایی هسته‌ای خود را به اولین سفر دریایی آزمایشی فرستادند. زیردریایی جدید نیروی دریایی سلطنتی انگلستان موسوم به HMS Audacious در مدت 10 سال ساخته شد و بیش از یک میلیارد پوند از محل مالیات شهروندان انگلیسی برای ساخت آن هزینه شده است.
 
نسل جدید زیردریایی هسته ای انگلیس رونمایی شد 
 

موشک‌های کروز Tomahawk در نسل جدید زیردریایی هسته ای انگلیس

جدیدترین زیردریایی هسته ای انگلیس دارای 7 هزار و 400 تن وزن و بیش از 96 متر طول است و چند روز پیش اولین سفر آزمایشی خود را آغاز کرد. این زیردریایی تا سال آینده به صورت رسمی به خدمت ارتش سلطنتی انگلستان درخواهد آمد. HMS Audacious به موشک های کروز توماهاوک (Tomahawk) مجهز شده که می‌تواند اهداف را در فاصله بیش از هزار و 200 کیلومتر با دقت نقطه‌زنی مورد اصابت قرار دهد؛ بنابراین این جنگ ‌افزار توانایی پشتیبانی نیروهای زمینی و دریایی را در هر نقطه‌ای از جهان دارد. زیردریایی مذکور 38 موشک کروز توماهاوک را با خود حمل می‌کند.
 
نسل جدید زیردریایی هسته ای انگلیس رونمایی شد

از قابلیت‌های منحصربه‌فرد نسل جدید زیردریایی هسته ای انگلیس می‌توان به کم‌صدا بودن آن اشاره کرد. در بدنه این زیردریایی بیش از 39 هزار عایق صوتی به کار رفته تا حرکت آن در زیر آب‌های دریا کمتر از یک بچه دلفین، صدا تولید کند. مسئولان انگلیسی ادعا کرده‌اند که رونمایی از زیردریایی HMS Audacious به هیچ وجه، واکنشی به وقایع نظامی اخیر جهان نبوده و این رونمایی و آزمایش طبق برنامه‌های از پیش تعیین‌شده انجام شده است.
 
نسل جدید زیردریایی هسته ای انگلیس رونمایی شد 
 
نسل جدید زیردریایی هسته ای انگلیس رونمایی شد
 
کلمات کلیدی : زیردریایی هسته‌ای + انگلیس
 
Australia
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۱:۲۶:۲۶
اونا کجا، ما کجا (4305891) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.