توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 187760
گران‌ترین بلیت قطار مسافری چند است؟
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۵
سرپرست معاونت امور مسافری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی با اشاره به اینکه قطار شوشتر - مشهد متعلق به شرکت راه آهن حمل و نقل با قیمت 76 هزار تومان گران ترین بلیت قطارهای مسافری است،گفت: این قطار در مالکیت شرکت راه آهن حمل و نقل وابسته به صندوق پس انداز کارکنان راه آهن است که به عنوان یک مالک جدید نخستین قطار خود را راه اندازی کرده است.
 
به گزارش مهر،غضنفر فولادی با اشاره به افتتاح 3 ترن ست و 12 واگن در روز گذشته، اظهار داشت: این قطار برای مسیر شوشتر - مشهد در نظر گرفته شده که بلیت آن 76 هزار تومان است که گران ترین بلیت در مجموعه قطارهای مسافری محسوب میشود.
 
وی افزود: قیمت بلیت از شوشتر به تهران 39 هزار تومان و از تهران به سمت مشهد 45 هزار تومان است که مجموع آن بیش از 76 هزار تومان می شود اما اگر مسافر یکسره از شوشتر به مشهد سفر کنند همان 76 هزار تومان را می پردازد.
 
سرپرست معاونت امور مسافری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی با بیان اینکه در بخش بار هم این مسیر گران تر از مسیرهای دیگر است، بیان کرد: این قطار در مالکیت شرکت راه آهن حمل و نقل وابسته به صندوق پس انداز کارکنان راه آهن است که به عنوان یک مالک جدید نخستین قطار خود را در راه آهن راه اندازی کرده است. فولادی با بیان اینکه این شرکت 50 واگن دیگر را هم سفارش داده است،گفت: این شرکت به زودی با واگنهای جدید در مسیرهای دیگر هم قطار وارد می کند.
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته