توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507160
وزیربهداشت: مسئولان با شجاعت تصمیمات مهم بگیرند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۸
وزیر بهداشت گفت: مسئولان شجاعت به خرج دهند و تصمیمات مهم بگیرند؛ برخی تصمیمات دردناک است اما به تعویق انداختن آنها خطرناک است.

به گزارش ایسنا، دکتر حسن قاضی‌زاده‌هاشمی صبح امروز در آئین افتتاح بیمارستان ۱۸۵ تختخوابی شهید آیت‌الله قدوسی نهاوند و ۱۵۲ پروژه بهداشت و درمان استان همدان، اظهار کرد: باید با مردم روراست باشیم و حقایق را بگوییم، همه باید ایثار کنند و مسئولان هم شجاعت به خرج دهند و تصمیمات مهم  بگیرند. برخی تصمیمات دردناک است اما به تعویق انداختن آنها خطرناک است.

وی با بیان این‌که باید توقعمان را کم کنیم البته انتظارات بجا است اما واقعیت این است که خیلی خبری نیست، افزود: امیدوارم با اتفاقاتی که در بهار امسال افتاد و مجلس آن حرکت را تکمیل کرد، مشکلات کشور را که اشتغال در رأس آن است را حل کنیم.

وزیر بهداشت با اشاره به این‌که بیمارستان مانند نوزاد است و باید از آن مراقبت کرد و کم و کسری آن را برطرف کرد، خاطرنشان کرد: خوبی این بیمارستان در این است که حداقل می‌تواند بار بیمارستان‌های دیگر نهاوند را کم کند بنابراین باید سریع‌تر مشکل نیروی انسانی و متخصص بیمارستان را برطرف کنیم و بنده نظارت خواهم کرد.

وزیر بهداشت با تأکید بر این‌که یک ماه و نیم دیگر هیاتی را برای بررسی وضعیت بیمارستان به نهاوند اعزام می‌کنم، تصریح کرد: نهاوند ۱۸۰ هزار نفر جمعیت دارد و اگر بیمارستان علیمرادیان و این بیمارستان تکمیل و تجهیز شوند به استانداردها می‌رسیم.

وی یادآور شد: تجهیزات ام.آر.آی، سی.تی‌اسکن، ماموگرافی و آمبولانس به نهاوند داده می‌شود.
 
کلمات کلیدی : بهداشت و درمان + وزیر بهداشت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.