توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 324262
نام و شماره مسی روی مجسمه رونالدو + عکس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۴
نام و شماره پیراهن لیونل مسی روی مجسمه کریستیانو رونالدو در زادگاهش حک شد تا مشخص شود رونالدو در پرتغال هم زیاد محبوب نیست.

به گزارش ایسنا و به نقل از رویترز، مراسم انتخاب بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۵ در زوریخ سوییس برگزار شد و این لیونل مسی بود که توانست با پشت سرگذاشتن کریستیانو رونالدو و نیمار، به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب شود.

مسی در حالی به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب شد که رونالدو در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ موفق شده بود به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب شود و تعداد توپ های طلایش را به عدد سه برساند اما مسی در سال ۲۰۱۵ عملکرد درخشانی در ترکیب آبی اناری ها داشت و توانست بار دیگر توپ طلا را کسب کند.

جنگ بین مسی و رونالدو سال‌ها است که در فوتبال اسپانیا ادامه دارد و حتی این جنگ به تیم های ملی هم کشیده است تا جایی که وقتی تیم ملی پرتغال به مصاف تیم دیگری می رود، هواداران تیم مقابل با بر زبان آوردن نام مسی، قصد تحقیر کاپیتان پرتغال را دارند و برعکس آن هم صدق می کند.

بعد از آنکه مسی توانست با اختلاف زیادی نسبت به رونالدو توپ طلای ۲۰۱۵ را به دست آورد، بسیاری رونالدو را به باد تمسخر گرفتند و حتی همشهرهای خود این بازیکن بزرگ هم به او رحم نکردند. عده ای در شهر مادیرا، زادگاه رونالدو به تندیس او حمله کردند و با پاشیدن رنگ و نوشتن نام و شماره مسی، ستاره بزرگ خود را تحقیر کردند تا ثابت کنند رونالدو حتی در شهر خود هم محبوب نیست.


کریستیانو رونالدو

این رفتار تند مردم مادیرا واکنش زیادی به دنبال داشت. خواهر کریستیانو رونالدو به شدت به انتقاد از این رفتار تند و زننده پرداخت و عاملان آن را اراذل و اوباش خطاب کرد. او گفت: چنین حرکتی را تنها اراذل و اوباش انجام می دهند. آنها شایسته زندگی کردن در پرتغال نیستند. این رفتار باعث تاسف است. آنها زحماتی را که رونالدو برای شهر مادیرا و کشور پرتغال کشیده است، نادیده می گیرند. چنین افرادی شایسته زندگی کردن در جامعه را ندارند.
 
کلمات کلیدی : کریستیانو رونالدو+لیونل مسی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.