توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 321760
ساعت 2.30 بامداد/ پایان تجمع اعتراضی مقابل سفارت عربستان با دخالت نیروی انتظامی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۱۴
تجمع مقابل سفارت عربستان در تهران با دخالت نیروی انتظامی به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، نیروهای انتظامی مستقر در مقابل سفارت عربستان در تهران دقایقی پیش تجمه کنندگان برابر این سفارت را متفرق کردند و به این ترتیب این تجمع اعتراضی که به خاطر اعدام شیخ نمر به دست رژیم آل سعود برپا شده بود، پایان یافت.

تجمع کنندگان در حالی که شعار "حیدریم، حیدریم" را سر می دادند، محوطه و جلوی سفارت را ترک کردند.

در تمام خیابان های منتهی به سفارت عربستان نیروی انتظامی حضور پررنگی دارد. ماموران از تمام افرادی که در این خیابان ها حاضر بودند خواست تا محل را ترک کنند.

این تجمع اعتراضی از ساعت ۲۳ آغاز شده بود.

همزمان سخنگوی وزارت خارجه خواستار جلوگیری از هرگونه تجمع در مقابل این اماکن دیپلماتیک شده بود.
جابر انصاری، سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای ضمن اعلام محکومیت مجدد اعدام ناعادلانه عالم دینی شیخ نمر النمر، بر ضرورت تامین امنیت اماکن دیپلماتیک عربستان سعودی در تهران و مشهد مقدس تاکید و اعلام کرد وزارت امور خارجه با درک احساسات پاک مردم مسلمان کشورمان خواستار جلوگیری از هرگونه تجمع در مقابل این اماکن است.

جابر انصاری افزود: پلیس دیپلماتیک مسئولیت برخورد با هرگونه تعرض به اماکن دیپلماتیک متعلق به عربستان سعودی را بر عهده دارد و بر اساس وظایف ذاتی خود برای حفظ نظم عمومی و اعاده امنیت این اماکن اقدام می کند.
۱۳۹۴/۱۰/۱۹ ۱۱:۳۳
 
۱۳۹۴/۱۰/۱۹ ۰۹:۵۰
 
۱۳۹۴/۱۰/۱۳ ۰۲:۲۲
 
۱۳۹۴/۱۰/۱۳ ۰۱:۵۲
 
۱۳۹۴/۱۰/۱۳ ۰۱:۵۱
 
۱۳۹۴/۱۰/۱۳ ۰۱:۴۷
 
۱۳۹۴/۱۰/۱۳ ۰۱:۳۵
 
۱۳۹۴/۱۰/۱۳ ۰۱:۲۸
 
۱۳۹۴/۱۰/۱۳ ۰۱:۲۷
 
۱۳۹۴/۱۰/۱۳ ۰۱:۲۴
 
 
کلمات کلیدی : اعدام شیخ نمر+سفارت عربستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.