نظر منتشر شده
۱۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 481961
«پراید» تا پایان سال 96، بازنشسته می‌شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۵
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت:سازمان استاندارد اعلام کرده که خودروی پراید تا پایان سال ۹۶ باید از خطوط تولید خارج شود و کمیسیون صنایع به خودروسازان نیز اعلام کرده و آنها تا پایان سال جاری پراید را بازنشسته می کنند.

به گزارش خانه ملت، عزیز اکبریان  با اشاره به درخواست خودروسازان از شورای رقابت برای افزایش 5درصدی قیمت خودروها، گفت:درخواست افزایش قیمت حق طبیعی خودروسازان است، اما شورای رقابت و سازمان حمایت از مصرف کنندگان است که باید این درخواست را بررسی کند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، افزود: اگر براساس بررسی های صورت گرفته افزایش قیمت ضروری بوده و یا اتفاق خاصی در کیفیت خودرو رخ داده است، اجازه افزایش قیمت را صادر کند، در غیر اینصورت خودروسازان مجوز افزایش قیمت ندارند.

کمیته صنعت کمیسیون صنایع  دلایل درخواست خودرسازان را برای افزایش قیمت بررسی می کند

اکبریان با بیان اینکه کمیته صنعت کمیسیون صنایع و معادن درخواست خودرسازان را برای افزایش قیمت بررسی می کند، ادامه داد:کمیته صنعت پس از بررسی دلایل خودروسازان برای افزایش قیمت و تطبیق آن با واقعیت های موجود جمع بندی بررسی ها و نظرات را به اعضای کمیسیون ارائه می دهد.

وی با اشاره به بررسی کیفیت خودروهای داخلی توسط کمیسیون صنایع و معادن، یادآور شد:مشکلات کیفیت خودرو و راهکارها برای رفع این مشکلات به وزارت صنعت و خودروسازان اعلام شده است، که پس از ماه مبارک رمضان جلساتی با حضور خودروسازان و مسئولان وزارت صنعت برای بررسی اقدامات در این زمینه برگزار می شود.

کمیسیون صنایع و معادن به خودروسازان اعلام کرده که تا پایان سال جاری خط تولید خودروی پراید را متوقف کنند

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه سازمان استاندارد متولی اعلام  کیفیت خودروها است، افزود:سازمان استاندارد اعلام کرده که خودروی پراید تا پایان سال 96 باید از خطوط تولید خارج و تولید آن متوقف شود و کمیسیون صنایع و معادن به خودروسازان نیز اعلام کرده و آنها تا پایان سال جاری پراید را بازنشسته می کنند.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:سازمان استاندارد باید نظرات خود را درباره کیفیت سایر خودروها اعلام کند، تا کمیسیون صنایع و معادن مطابق با آن عکس العمل داشته باشد.
 
کلمات کلیدی : خودرو + صنعت خودروسازی + پراید
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۲ ۱۲:۱۱:۲۵
بعید میدونم دل از سود پراید بکنن (4423226) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۲ ۱۲:۲۶:۳۷
زحمت میکشید! (4423244) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۳-۲۲ ۱۳:۰۱:۳۸
خودروی کم مصرف و جا دار فقط اشکال ضعیف بودن بدنه را دارد و اکثر مردم از ان استفاده میکنند (4423288) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۲ ۱۳:۲۳:۱۰
مثل اینکه شما از پیشرفت های خودروی دنیا خبر ندارید (4423320) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۲ ۱۳:۴۹:۲۴
ایشون از این امر خبر دارند ولی هزینه نگهداری پراید کجا و خودروهای پیشرفته روز دنیا کجا پراید با کمترین هزینه سرویس می دهد و این برای خانواده های کم درآمد ایده آل است (4423366) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۲ ۱۳:۲۳:۳۴
یعنی یکی از بهترین خبرای 96 میشه اگه اینکار صورت بگیره (4423322) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۴:۲۷:۳۷
اگه از رده خارج بشه با پول پراید چی میتونی بگیری؟ (4424713) (alef-11)
 
پارسا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۲ ۱۳:۴۷:۵۴
دوست عزیز... خودروی کم مصرف!!!!!!!!! جادار!!!!!!!!! با چی داری مقایسه میکنی که به این نتیجه رسیدی؟؟؟؟؟؟ (4423361) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۳-۲۲ ۱۳:۵۳:۰۲
منظورش پایان سال ۱۴۹۶ است! (4423374) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۳-۲۲ ۱۴:۱۲:۲۲
زهی خیال باطل

مطمین باشید این پرایده که تمام مدیران فعلی و آینده خودرو سازی را بازنشسته میکنه و خودش همچنان خواهد بود (4423404) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۳-۲۲ ۱۵:۰۰:۱۷
پراید میشه تیبا مگه فرقی داره این دوتا (4423478) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۴:۲۳:۱۴
پراید عالیه کسی دوست نداره بره خوبشو بگیره چرا ایراد می گیره (4424708) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.