نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461161
سخنرانی حجت الاسلام رئیسی آغاز شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۷
سخنرانی تولیت آستان قدس رضوی پس از اعلام کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری، در مسجد حوری تهران آغاز شد.

به گزارش مهر، سخنرانی حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی پس از اعلام کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری، در مسجد حوری تهران آغاز شد.
 
کلمات کلیدی : حجت الاسلام رئیسی+انتخابات ۹۶+کاندیدای ریاست جمهوری
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۱-۲۱ ۲۳:۵۵:۱۰
این مصداق کامل تبلیغات زود هنگام است. (4245965) (alef-3)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۱-۲۲ ۰۶:۳۵:۵۲
بی‌خیال بدون شک روحانی مجددا انتخاب میشه. اصلا کاندیدایی در حد روحانی در سمت مقابل نیست. مردم هم علی رغم صحبتهای که میشود در کل روحانی را به شعار بازی ترجیح میدهند (4246259) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۲ ۰۷:۱۵:۱۹
سه سید فاطمی
خمینی/خامنه ای /رییسی (4246287) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۲ ۱۱:۰۸:۳۲
اگر شیوه حکومت رئیسی در صورت پیروزی در انتخابات همان روش امام علی (ع) یعنی برخورد با ناکثین و قاسطین و مارقین باشد باید گفت ابتدا الزامات این کار باید فراهم شود و آنهم مدیران پاکدست و متعهد و متخصص وکم توقع و ایثارگر در تمام سطوح مدیریتی کشور البته جوان و با انگیزه وگرنه با این مدیران فعلی اصلا امکان پذیر نیست البته این بدین معنی نیست که همه مدیران فعلی فاقد معیارهای عنوان شده هستند و مطمئنا آنهایی که این معیار را ندارند در طرف مقابل قرار میگیرند و با به خطر افتادن منافعشان از تمام ظرفیت دولتی خود برای تخریب و رای نیاوردن اقای رئیسی در انتخابات استفاده خواهند کرد حتی اگر شده با خریدن آرای مردم و دادن سبد کالا و غیره (4246549) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.