نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 295562
تیم اسکات: اوباما با این توافق مشغول قمار کردن با امنیت ما است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۹
سناتور جمهوری خواه ایالت کارولینای جنوبی آمریکا برجام را قماری برای دولت باراک اوباما دانست.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از رویترز«تیم اسکات » سناتور جمهوری خواه آمریکا در اظهاراتی در جلسه مجلس سنای آمریکا گفت: من در کمال تعجب و شگفتی نگاه کردم و دیدم که دولت باراک اوباما تلاش می کند آن چیزی را توجیه کند که به روشنی یک قمار اشتباه و یک توافقنامه بد با ایران است. ما بلافاصله شاهد نشانه های بد این توافقنامه بوده ایم. رئیس جمهور آمریکا در همان سخنرانی که خبر توافقنامه هسته ای را اعلام کرده بود تهدید کرد که هرگونه قانون مخالف با توافقنامه را وتو خواهد کرد.

وی خطاب به رئیس جمهور آمریکا گفت: جناب رئیس جمهور! من کارفرمای یک بنگاه تجاری بوده ام وقتی که شما با تهدید کردن ریاست می کنید معنی اش است که در حال سرپوش گذاشتن بر یک توافقنامه واقعا بد هستید چون وقتی که شما برای محصول خود حمایت جلب می کنید ، که در این مورد محصول شما توافقنامه با ایران است، به افراد مخالف خود نمی گوئید که آنها افرادی دیوانه هستند! شما وقتی که به توافقنامه خود اطمینان داشته باشید این کار را نخواهید کرد.

این سناتور جمهوریخواه آمریکایی افزود: آقای رئیس جمهور! اگر شما با تهدید کردن ریاست می کنید پس برگه های خود را رو کرده اید. رئیس جمهور تلاش می کند بلوف بزند در واقع اوباما مشغول قمار کردن با امنیت ما است. وی درحال قمار کردن با امنیت اسرائیل است و به صراحت باید بگویم که وی درحال قمار کردن با آینده خاورمیانه است. اوباما مشغول این قمار بود که مشاور امنیت ملی رئیس جمهور آمریکا یعنی «سوزان رایس» اذعان نکند که دولت ایران از منابع ناشی از برداشته شدن تحریم ها استفاده خواهد کرد تا تروریست ها را تامین مالی کند اما سوزان رایس درگفتگو با «ولف بلیتزر» این کار را کرد. اوباما مشغول این قمار بود که سخنگوی مطبوعاتی اش به ما نگوید که ما باید به دولت ایران اعتماد کنیم ، چون آنها از عقل سلیم خود و تخفیف تحریمها استفاده می کنند تا به اقتصاد کشورشان کمک کنند و به مردم ایران کمک کنند، اما وی این کار را کرد و چنین چیزی را گفت.

رئیس جمهور آمریکا قمار می کند و فکر می کند که با استفاده از فشار بین المللی می تواند افراد را متقاعد کند که بپذیرکند که او به همراه روسیه و چین ، جانب درست در موضوع را گرفته است. او فکر می کند که با بردن توافقنامه به سازمان ملل متحد آن هم قبل از آنکه کنگره آمریکا نظر خود را اعلام کند، به کنگره نشان دهد که توافقنامه قابل قبول است. این کار او هم یک قمار بد دیگر بود که کارایی نداشت.

این سناتور جمهوریخواه آمریکایی در ادامه گفت: ما هر چقدر که این توافقنامه را بیشتر مطالعه کردیم، می بینیم که توافقنامه بدتر می شود. مردم آمریکا هرچقدر که درباره این توافقنامه بیشتر بدانند مخالفت آنها با این توافقنامه بیشتر خواهد شد.

این سناتور در اظهاراتی بی اساس مدعی شد: ایران قادر خواهد بود که صادرات نفت خود را دو برابر کند و از این رو می تواند عواید نفتی خود را دو برابر کند و میزان نفت خود را تا بیش از یک میلیون بشکه در روز افزایش دهد. به بیانی دیگر پانزده تا بیست میلیون دلار درآمد بیشتر. برای تامین مالی رفتار شوم خود درخاورمیانه صرف کند. آقای رئیس جمهور ! این یعنی تروریسم بیشتر درخاورمیانه!
 
کلمات کلیدی : توافق هسته ای ، تیم اسکات ، سناتور جمهوری خواه ، آمریکا ایران ، توافق ایران ، بین االملل
 
۱۳۹۴-۰۶-۲۷ ۱۴:۲۳:۰۵
چه چیز جهان را تهدید می کند؟؟؟!!!
---
آقای تیم اسکات این سناتور مجلس سنای آمریکا باید بداند خرد گریزی و دخالتهای قانون ستیز در امور کشورهای جهان است که امنیت آمریکا و تمام جهان را در معرض تهدید و آشوب و جنگهای نابود کننده قرار می دهد و نه توافق هسته ای صلح جویانه با یک کشور مستقل؟؟؟!!! (3196157) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.