نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 435061
ساخت 300 خوابگاه دانشجویی جدید در کشور
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۹
ساخت 300 خوابگاه دانشجویی جدید از سال آینده در کشور آغاز می شود.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کهگیلویه بویراحمد،رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در بازدید از خوابگاه های دانشجویی دانشگاه یاسوج گفت:هم اکنون 75 هزار دانشجو در شرایط استاندارد خوابگاهی اسکان ندارند و در بسیاری از خوابگاه های دانشجویی از جمله خوابگاه های دانشجویی دانشگاه یاسوج ، در اتاق 4 نفره ، 7 نفر اسکان داده شده اند.
ذوالفقار یزدان مهر افزود:در سالهای اخیر به خاطر جبران کمبود فضای خوابگاه دانشجویی،متناسب با نیاز هر دانشگاه، کمک رهن پرداخت کردیم و در سال 96 هم تسهیلات ارزان قیمت به بخش خصوصی و دانشگاه پرداخت می کنیم تا خوابگاه های جدید دانشجویی طی سه سال به بهره برداری برسند و ساخت خوابگاه دانشجویی برای دانشگاه کهگیلویه وبویراحمد  در اولویت است.
وی گفت:هم اکنون 250 هزار دانشجو در هزارو 116 خوابگاه دولتی و 320 خوابگاه غیر دولتی در کشور سکونت دارند.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود:اعتبار مورد نیاز سالانه برای یارانه تغذیه دانشجویان،هزار و 200 میلیارد تومان است اما اعتباری که دولت پرداخت کرده 470 میلیارد تومان است و درزمینه تامین این کسری ، مشکل داریم.
 
کلمات کلیدی : خوابگاه دانشجویی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۲۱:۴۰:۱۴
ایا امکان استفاده از مسکن مهر فاقد متقاضی جهت دانشجویان فراهم نیست؟؟؟؟؟ (4116857) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.