توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455861
تردد حدود 7 میلیون خودرو در جاده‌های البرز
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۵
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: از آغاز سفرهای نوروزی تا شامگاه دوشنبه حدود 7 میلیون تردد خودرویی در جاده‌های این استان به ثبت رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حمل و نقل جاده‌ای استان البرز، ‌سیدیعقوب میرکتولی اظهار داشت: این میزان تعداد جاده‌ای نسبت به مدت مشابه سال قبل از افزایش چشمگیری برخوردار است.

وی ادامه داد: به‌طور میانگین در این ایام روزانه بین یک میلیون 300 تا یک میلیون و 500 هزار تردد در جاده‌های البرز انجام می‌شود.

میرکتولی گفت: دیروز دوشنبه یک میلیون و 278هزار و 453 تردد جاده‌ای در استان البرز به ثبت رسید که از این تعداد 210 هزار و 634 تردد در بزرگراه تهران - کرج، 203 هزار و 634 تردد در آزادراه کرج - قزوین، 21 هزار و 74 مورد جاده کرج- چالوس و مابقی در دیگر راه‌های البرز ثبت شده است.

وی بیان داشت: 42 دستگاه تردد شمار در راه‌های استان البرز نصب شده است که وضعیت ترافیک و تردد خودرویی توسط این دستگاه‌ها کنترل می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای البرز از رانندگان خواست برای پیشگیری از حوادث با سرعت مناسب حرکت کنند.

استان البرز دارای یک هزار و 450 کیلومتر آزادراه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که نیم درصد جاده‌های ایران مربوط به این استان است.

18درصد ترافیک جاده‌ای کشور مربوط به البرز است.
 
کلمات کلیدی : نوروز ۹۶+جاده شمال+جاده چالوس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.