توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495065
مقتدی صدر: نباید تنها به محکوم کردن تجاوزات علیه مسجدالاقصی اکتفا کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۷
در پی اقدامات جنایتکارانه اسرائیل در قدس اشغالی از جمله بستن درب مسجد الاقصی و کار گذاشتن گیت‌ها در ورودی‌های این مسجد، رهبر جریان صدر عراق امروز (دوشنبه) خواهان اتخاذ موضعی فراتر از محکومیت و تقبیح تجاوزهای اخیر علیه مسجد الاقصی شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری "سومریه نیوز"، مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق امروز پس از اینکه خواست موضعی فراتر از محکوم کردن و تقبیح تجاوزهای اخیر علیه مسجد الاقصی اتخاذ شود، در صفحه توییتر خود نوشت: درود می‌فرستم به قهرمانانی که به خاطر مسجد الاقصی دست به انتفاضه زدند.

وی در ادامه پیام خود نوشت، جنایت‌های اخیری که در مسجد الاقصی رخ داده، اقداماتی فراتر از اعلام محکومیت و ناپسند شمردن آنها را می‌طلبد.

رهبر جریان صدر عراق همواره از مساله فلسطین حمایت می‌کند تا جایی که در ۲۹ آوریل ۲۰۱۷ نامه‌ای به اسیران فلسطینی در اسرائیل نوشت و از اسرائیل خواست که آنها را آزاد کند و خود نیز برای همبستگی با آنها سه روز روزه گرفت.

پس از اینکه دو نظامی اسرائیلی چند روز پیش در نزدیکی مسجد الاقصی کشته شدند، رژیم صهیونیستی گیت‌هایی در ورودی‌های مسجد الاقصی کار گذاشت و این مساله باعث خشم فلسطینیها شد که معتقدند اسرائیل به دنبال تسلط بر این مسجد است و این اتفاقات در قدس اشغالی باعث به وجود آمدن درگیری‌ها و جوشش خشم و ناراحتی ملت فلسطین و تعدادی از کشورهای اسلامی شد.
 
کلمات کلیدی : رژیم صهیونیستی + مسجدالاقصی + اسرائیل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.