توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 468867
دنیای تبلیغات به گوگل مپ هم رسوخ کرد
بخش دانش و فناوری الف،15 اردیبهشت96
مدیرعامل گوگل خبر ورود تبلیغات به این نرم افزار را تایید کرد.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۳
باشگاه خبرنگاران جوان؛ ساندار پیچای مدیر عامل گوگل در گفتگویی با تحلیلگران وال استریت ژورنال اعلام کرده است که گوگل قصد دارد با افزودن تبلیغات در نرم افزار گوگل مپ درآمد این شرکت را افزایش دهد، این خبر در حالی از سوی وی تایید شده که تا کنون گوگل مپ به رایگان و عدم توجه به تبلیغات افتخار می کرده است.

وی گفته است خوشبختانه تا کنون تغییرات فراوانی در سرویس گوگل مپ صورت گرفته است و اگر شما بخواهید به مسافرت یا مکان تفریحی بروید می توانید اطلاعات بیشتری ار مکان های موردنیاز خود و رستوران ها داشته باشید، با توجه استقبال کاربران از این قابلیت می توان درآمد خوبی برای گوگل کسب کرد.

گوگل مپ که یکی از پرطرفدارترین نرم افزارهای تحت حمایت شرکت گوگل است به دلیل نقشه های به روز، تعیبین و اعلان مناطق و راه های پرترافیک، اطلاعات دقیق جاده ای و ... بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفته و افراد در هنگام سفر بسیار به این نرم افزار مراجعه می کنند.

طراحان گوگل مپ تا کنون هیچ گونه تبلیغاتی را در نرم افزار جای ندادند اما به نظر می رسد با توجه به استقبال خوب کاربران موبایلی از این برنامه صاحباتن گوگل به فکر درآمدزایی و افزوده تبلیغات از طریق این برنامه شده اند.

کارشناسان می گویند در آینده ای نزدیک این قابلیت به گوگل مپ افزوده خواهد شد اما ساندر پیچای مدیرعامل گوگل خبر دقیقی در این خصوص نداده است.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+گوگل مپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.