نظر منتشر شده
۱۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 296561
روایت جدیدی از تیراندازی محمود کریمی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۲۵
رییس خانه مداحان گفت که ماجرای تیراندازی دو سال قبل در اتوبان بابایی، کار محمود کریمی نبوده و نوجوان همراه او تیراندازی کرده است.

محسن طاهری در گفت و گو با خبرآنلاین با بیان این مطلب افزود: درست است که از ماشینی که آقای کریمی در آن بود تیراندازی شد اما آقای کریمی این کار را نکرد. با اینکه آقای کریمی نه پسرخاله ماست و نه تا الان حتی یک بار به خانه مداحان آمده است، اما وظیفه دارم به‌عنوان یک مسلمان از او دفاع کنم. چون از همان اول اطلاع داشتیم که او این کار را نکرده است. از همان ابتدا هم من و هم حاج محمدآقا، اخوی من، کامل در جریان امر قرار گرفتیم.

وی افزود: متاسفانه برادر نوجوانی که معمولا ایشان را همراهی می کند، اقدام به این کار کرد و کار زشتی هم بود. ما هیچ وقت آن کار را تایید نمی‌کنیم. بسیار کار ناشایستی بود.

طاهری در پاسخ به این سوال که آیا حمل سلاح در میان مداحان امر معمولی است گفت: داشتن سلاح به مداح بودن مربوط نیست. بنده، اخوی من، و ... همه ممکن است سلاح داشته باشیم. البته تاکید می کنم ممکن است. اما قرار نیست که اعلام شود و همه عالم و آدم بدانند. اگر بدانند که چه فرقی می‌کند با آن کسی که ندارد. به هر حال اگر سلاح هم داشته باشیم آنقدر عقل‌مان تحت الشعاع قرار نمی‌گیرد که از آن استفاده کنیم.

طاهری در پاسخ به این سوال که چطور به یک نوجوان مجوز حمل سلاح داده شده گفت: به هر حال آقای کریمی اگر مسلح بوده لابد مجوز داشته، آن آقایی که همراه ایشان بوده هم به همین ترتیب. اما این کار به اعتقاد من در اصل، فی نفسه اشکال داشته است. این اتفاق ممکن است برای هر کسی اتفاق افتد. اما کاری که زشت است، از من نوعی ممکن است زشت‌تر باشد.

طاهری با بیان اینکه با مداحان خاطی برخورد می شود گفت: البته من نمی توانم اسم آنها را بیاورم. ما بنا نداریم که راز کسی را برملا کنیم یا اگر پرونده کسی در حال رسیدگی است آن را عنوان کنیم. بسیج مداحان، به این موضوع رسیدگی می کند. ما باید دغدغه‌مان را متوجه موارد دیگر در جامعه کنیم. متاسفانه اتفاقاتی در جامعه ما می‌افتد که علمدارش هم وزارت ارشاد اسلامی است، چرا دغدغه ندارند؟ چرا از آنها سوال نمی‌کنید؟ چرا آقای وزیر را نمی‌خواهید جای من اینجا بنشانید و از او سوال کنید؟.
 
کلمات کلیدی : محمود کریمی+تیراندازی+مداحان
 
۱۳۹۴-۰۶-۳۱ ۰۸:۰۱:۲۸
مداح چه کاره مملکت است که باید سلاح داشته باشد و مجوز هم به او بدهند!!! (3204340) (alef-11)
 
علی کریمی
۱۳۹۴-۰۶-۳۱ ۰۸:۰۹:۰۹
جناب آقای محسن طاهری


تبعات سویی که تیر اندازی بی مورد یک نوجوان از خودروی یک مداح مشهور در جامعه ایجاد می کند به مراتب مخرب تر از اتفاقات مد نظر شما است که علمدار آن را به غلط وزارت ارشاد می دانید. (3204361) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۶-۳۱ ۰۸:۴۱:۰۲
باشه عزیزم!!! ما که باورمون شد!!! دیگه نمیخواد انرژی مصرف کنی تا ما را توجیه کنی!!! (3204458) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۶-۳۱ ۱۰:۵۹:۰۳
عزیزم کسی که نخواد باور کنه فیلم صحنه را هم نشان بدهند باور نمی کنه. خیلی ها دوست دارند که کار اقای کریمی باشه تا ایشون را تخریب کنند و در اخر خیلی هم مهم نیست شما باور کنی یا نکنی. (3204948) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۶-۳۱ ۰۸:۵۳:۲۴
توجیه اشتباه ؛ با اشتباه دیگر
دروغگوئی به گناه قبلی ایشان اضافه شد.
اگر کار کسی دیگر بود باید همان موقع اعلام میشد. (3204510) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۶-۳۱ ۱۰:۵۵:۰۹
حالا مگه برخوردي با حاج محمود شد؟؟! (3204930) (alef-3)
 
امیر
۱۳۹۴-۰۶-۳۱ ۱۱:۰۵:۰۹
مگه اینجا تگزاسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (3204979) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۶-۳۱ ۱۱:۵۷:۴۶
نوجوان چطور مجوز حمل سلاح داشته؟ (3205187) (alef-3)
 
حسین
۱۳۹۴-۰۶-۳۱ ۱۲:۵۴:۲۹
سخن دادستان وقت وسخنگوی قوه قضائیه معتبر تراست گفته های مداح با دادستان هم آهنگ نیست دادستان کلا جریان را انکارکرده وگفته کریمی توی تونل بابائی مورد تعقیب بوده . (3205363) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۶-۳۱ ۱۴:۰۵:۳۱
فرض کنید کار این جوان باشد ایا اقای کریمی در زمان حادثه حقیقت را گفته؟ (3205598) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۶-۳۱ ۱۵:۰۳:۵۸
"وی افزود: متاسفانه برادر نوجوانی که معمولا ایشان را همراهی می کند، اقدام به این کار کرد"
این نوجوان مسلح به چه دلیل معمولا همراه ایشان است؟ (3205720) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.