توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 466869
اعلام موجودیت ستاد مردمی «رئیسی»/ وضع کنونی در شأن ملت ایران نیست
تاریخ انتشار : شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۷
ستاد مردمی رئیسی در بیانیه‌ای اعلام کرد طبیعی است که وضع کنونی که در شأن و کرامت ملت ایران نمی‌باشد، حاصل فاصله گرفتن از شعارها و اهداف اولیه انقلاب و آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب است.

ستاد مردمی حجت الاسلام رئیسی امروز طی بیانیه‌ای اعلام موجودیت کرد.

در این بیانیه آمده است: در پی حضور حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر سید ابراهیم رئیسی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و استقبال فراگیر از سوی اقشار و اقوام مختلف در سراسر کشور، با پشتوانه جمعی قشرهای مختلف موجودیت و شروع فعالیت ستاد مردمی حمایت از دکتر ابراهیم رئیسی را رسماً اعلام می‌نمایند.

این بیانیه می‌افزاید: طبیعی است که وضع کنونی که در شأن و کرامت ملت ایران نمی‌باشد، حاصل فاصله گرفتن از شعارها و اهداف اولیه انقلاب و آرمان‌های بنیانگذارکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و خلف صالح‌اش رهبر معظم انقلاب (مد ظله)در خدمت به محرومین و اجرای عدالت و فراهم نمودن فرصت‌ها و توزیع امکانات برای همه آحاد ملت می‌باشد.

این بیانیه تاکید کرده است: موریانه فساد و تبعیض و رانت خواری که به تدریج در ساختار اداری کشور رسوخ نموده می‌رود تا خوی اشرافیگری و نظام طبقاتی را به مملکت بازگردانده و آن را در مملت نهادینه نماید؛ برخورد با انحراف ایجاد شده و باز گرداندن چرخ انقلاب به مسیر اصلی خویش نیاز به اقدامی انقلابی در تغییر وضع موجود و استقرار دولتی انقلابی، کارآمد و متعهد به آرمان‌های امام و رهبری و ملت انقلابی ایران دارد. 

متن مشروح این بیانیه به این شرح است:

«بسمه تعالی

بیانیه اعلام موجودیت ستاد مردمی حمایت از حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر رئیسی

منت خدای را که خلقت را به زیباترین شکل آفرید و آن را مهد نعمت های مادی و معنوی قرار داد و پیامبران را برای هدایت انسان فرستاد و به او اختیار داد تا سرنوشت خویش را با حکمت و دانشی که به او بخشید به بهترین و زیباترین صورت رقم بزند.

ملت عزیز ایران ضمن احترام و عرض ادب به پیشگاه شما،

در پی حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر ابراهیم رئیسی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و استقبال فراگیر از سوی اقشار و اقوام مختلف در سراسر میهن اسلامی، با استعانت از الطاف خداوندی و توجه به رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی(مد ظله)، مبنی بر اتکا به ظرفیت‌ها و توانائی های خودی با بهره گیری از سرمایه عظیم نیروهای متعهد و متخصص داخلی و ذخایر مادی خدادادی، در جهت پی ریزی و اجرای اقتصاد مقاومتی، تولید ثروت، ایجاد اشتغال و افزایش درآمد ملی و رهایی مردم از وضع ملال آور کنونی، همزمان با اعیاد مبارک شعبان، جمعی از خدمتگزاران و فرزندان کوچک ملت بزرگ ایران، با پشتوانه جمعی قشرهای مختلف موجودیت و شروع فعالیت ستاد مردمی حمایت از دکتر ابراهیم رئیسی را رسماً اعلام می نمایند.

طبیعی است که وضع کنونی که در شأن و کرامت ملت ایران نمی باشد، حاصل فاصله گرفتن از شعارها و اهداف اولیه انقلاب و آرمانهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و خلف صالح اش  رهبر معظم انقلاب (مد ظله) در خدمت به محرومین و اجرای عدالت و فراهم نمودن فرصت ها و توزیع امکانات برای همه آحاد ملت می باشد.

موریانه فساد و تبعیض و رانت خواری که به تدریج در ساختار اداری کشور رسوخ نموده می رود تا خوی اشرافیگری و نظام طبقاتی را به مملکت بازگردانده و آن را در مملت نهادینه نماید. برخورد با انحراف ایجاد شده و باز گرداندن چرخ انقلاب به مسیر اصلی خویش نیاز به اقدامی انقلابی در تغییر وضع موجود و استقرار دولتی انقلابی، کارآمد و متعهد به آرمانهای امام و رهبری و ملت انقلابی ایران دارد.

از این رو از ملت شریف ایران دعوت می کنیم برای ایرانی آباد و فردایی پر از نشاط، معنویت، آسایش، استقلال، عزت و کرامت، در روز 29 اردیبهشت با حضور پرشور رأی خود را بنام به دکتر ابراهیم رئیسی،که توان مدیریتی موفق، مبارزه باتبعیض و بی عدالتی، پاک دستی و امانت داری وتوجه ویژه به تعهد و تخصص را در صحنه عمل به اثبات رسانده است در صندوق های رأی واریز نمایید.

ستاد مردمی حمایت از حجت الاسلام و المسلمین دکتر رئیسی(سحر)
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۸ ۰۷:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۷ ۱۳:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۰۶:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۷ ۱۳:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۱۴:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۱۱:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۶ ۰۶:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۶:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۳:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۱ ۲۱:۱۷
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات96+ انتخابات ریاست جمهوری+ستاد مردمی رئیسی+ابراهیم رئیسی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.