توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496668
قتل پسر جوان در نزاع ۹ نفره خیابان دلاوران
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۷
پسر جوانی در نزاع دو گروه پنج و چهار نفره در خیابان دلاوران از ناحیه گردن مورد اصابت ضربه چاقو قرار گرفت و جان باخت.

به گزارش تسنیم؛ ساعت 02:20 بامداد روز گذشته (ششم مرداد ماه جاری) مأموران کلانتری 136 فرجام در تماس با بازپرس ویژه قتل پایتخت خبر قتل پسر جوانی را اعلام کردند.

بنابر اظهارات مأموران مقتول بر اثر نزاع بین دو گروه چهار و پنج نفره افغانستانی در خیابان دلاوران، تقاطع خیابان تکاوران مجروح شده و پس از انتقال به بیمارستان الغدیر جان خودش را از دست داده بود همچنین دو پسر افغانستانی که در این نزاع حضور داشتند، بازداشت شدند.

دو متهم این پرونده که پیش از ظهر امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شده بودند منکر هرگونه دخالت در قتل پسر جوان شدند.

یکی از متهمان در اظهاراتش به بازپرس گقت: حدود ساعت 11:30 شب پنجم مرداد ماه همراه با دو دوست دیگرم از پارک بازمی‌گشتیم، دو تن از دوستانم جلوتر از ما راه ‌می‌رفتند، من و دیگر متهم بازداشت شده پشت سر آنها بودیم که به ناگهان دوستانی که جلوی ما راه می‌رفتند با پنج پسر افغانستانی درگیر شده و در این درگیری یکی از متهمان فراری با چاقو ضربه به گردن مقتول زد، من نیز به دلیل ترس فرار کردم و به مغازه‌ای که کرکره آن نیمه‌باز بود رفتم اما توسط پلیس بازداشت شدم.

دیگر متهم این پرونده نیز اظهارات دوستش را تأیید کرد و سرانجام هر دو با دستور محسن مدیرروستا؛ بازپرس امور جنایی تهران بازداشت شده و برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفتند.
 
کلمات کلیدی : قتل، قاتل، چاقو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.