توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 380412
دست بوسی «فتح الله گولن» در اتاق مخفی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۱
اتاق مخفی برای اعلام بیعت با «فتح الله گولن»، پس از تعطیلی یک مدرسه نظامی وابسته به جنبش گولن در شهر ازمیر ترکیه کشف شده است.

به گزارش عصر ایران، در یک آکادمی نظامی در شهر ازمیر ترکیه یک اتاق مخفی کشف شده که اتاق بیعت فارغ التحصیلان مدرسه نظامی با «فتح الله گولن» بوده است.

در این اتاق، دستان گچی «فتح الله گولن» برای بیعت و اعلام وفاداری فارغ التحصیلان مدرسه نظامی وابسته به «جنبش خدمت» نصب شده بود.

بر اساس اعلام رسانه های دولتی ترکیه، این مدرسه نظامی که یکی از صدها مدرسه و کالج تعطیل شده وابسته به گولن در پی کودتای نظامی اخیر در ترکیه است، یک اتاق مخفی برای اعلام وفاداری به «فتح الله گولن» داشته است.

در این اتاق دو دست - با ابعاد واقعی از اسکن دست فتح‌الله گولن – از گچ ساخته شده و روی دیوار نصب شده بود و فارغ التحصیلان مدرسه نظامی،این دو دست را به نشانه تبرک و ابراز وفادری به جنبش خدمت می بوسیدند و آن را به سر خود می مالیدند.

گفتنی است؛ رسانه های ترکیه پس از کودتای نافرجام ۴ هفته پیش در این کشور هر روز ابعاد جدید تری از آنچه که «نفوذ گروه تروریستی حامی فتح الله گولن» در نیروهای نظامی این کشور می خوانند، منتشر می کنند.
 
کلمات کلیدی : کودتا در ترکیه، فتح الله گولن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.