توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 106119
واکنش پایگاه اطلاع رسانی دولت به برخی اخبار
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۸:۰۷
درپی انتشار برخی اخبار درباره موضوعات مختلف درباره دولت مرکز ارتباطات،اطلاعات و تبلیغات ریاست جمهوری اطلاعیه ای منتشر کرد
 
در پي تحركات يك جريان سياسي – رسانه‌اي عليه دولت خدمتگزار و ايراد اتهاماتي از قبيل ارتباطات رازآلود، فساد سياسي، اقتصادي و اعتقادي، سازماندهي فعاليت‌هاي انتخاباتي و بسياري ديگر از مطالب موهن و تأسف‌برانگيز، اخيراً سخنان دروغي درباره تأثير برخي از بزرگان كشور در كاهش آراي رييس‌جمهور محترم را به ايشان نسبت داده‌اند.
مركز ارتباطات، اطلاعات و تبليغات رياست جمهوري ضمن تكذيب اين مطالب بي‌اساس منتشره، پيگرد حقوقي عوامل توليد و انتشار گزارش‌هاي دروغ، داستان‌سرايي‌هاي تخريبي عليه دولت و شخص رييس‌جمهور را وظيفه خود مي‌داند.

به نظر مي‌رسد عده‌اي براي چنگ‌اندازي به قدرت، همه مرزهاي اعتقادي و اخلاقي را زير پا مي‌گذارند و با جعل خبر، تهمت، افترا و دروغ‌پردازي به فهم و شخصيت ملت توهين مي‌نمايند. در چنين فضايي كه جمهوري اسلامي و دولت خدمتگزار با تمام توان در عرصه آباداني و سازندگي كشور در داخل و مقابله با قدرت‌طلبي‌ها و زياده‌خواهي‌هاي دشمنان انقلاب در خارج از كشور در حال كار و تلاش بي‌وقفه است، اين‌گونه اقدامات مفسده‌انگيز مخالف مصالح كشور و نظام و مستوجب مجازات قانوني به‌حساب مي‌آيد.

اين مركز از همه رسانه‌ها انتظار دارد از نقل قول اخبار جعلي و نادرست كه با هدف نشر اكاذيب و به منظور تشويش اذهان عمومي و تخريب چهره خدمتگزاران كشور صورت مي‌گيرد، به‌طور جدي اجتناب نمايند.
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.