توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 486712
چالوس تا یک بامداد سه‌شنبه یکطرفه است
سرهنگ نادر رحمانی، با اشاره به یکطرفه‌شدن جاده چالوس اظهارکرد:‌ از ساعت ۱۱ صبح امروز و با توجه به حجم بالای ترافیک در این جاده، تردد در جاده چالوس از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع شده و با تخلیه بار ترافیکی از ساعت ۱۵ این جاده به سمت شمال یکطرفه شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰
به گزارش خبرگزاری ایسنا، رییس مرکز اطلاعات و کنتزل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد که جاده چالوس تا ساعت یک بامداد سه‌شنبه به سمت مرزن آباد یکطرفه خواهد ماند.

سرهنگ نادر رحمانی، با اشاره به یکطرفه‌شدن جاده چالوس اظهارکرد:‌ از ساعت ۱۱ صبح امروز و با توجه به حجم بالای ترافیک در این جاده، تردد در جاده چالوس از مرزن آباد  به سمت کرج ممنوع شده و با تخلیه بار ترافیکی از ساعت ۱۵ این جاده به سمت شمال یکطرفه شد.

وی با بیان اینکه تردد در جاده چالوس پرحجم است، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا ساعت یک بامداد روز سه‌شنبه جاده چالوس یکطرفه خواهد بود و پس از آن تردد به شکل دو طرفه در این محور انجام خواهد شد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه تاکنون تصمیمی برای یکطرفه شدن هیچ یک از جاده‌های منتهی به شمال به جز جاده چالوس گرفته نشده است، گفت: رانندگان و مسافران بهتر است قبل از سفر از طریق تماس با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ از وضعیت راه‌ها با خبر شده و سپس وارد مسیر شوند.

 
 
کلمات کلیدی : جاده چالوس+ تعطیلات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.