نظر منتشر شده
۹۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 105318
عده ای عقب‌افتاده این کارها را جرم مي‌دانند ولی من افتخار می کنم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۲۹
بخش خبری الف

 

رئيس‌جمهور با گلايه از انتشار اخباري درباره وجود برخي رانت‌ها در ارائه مجوز ساخت هتل گفت: به فردي براي ساخت هتل مجوز داده‌اند كه عده‌اي عقب‌افتاده اين را جرم تلقي مي‌كنند كه اگر جرم است ما به آن افتخار مي‌كنيم.

 

به گزارش الف به نقل از  فارس، محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور پيش از ظهر امروز چهارشنبه طي سخناني در مراسم توديع و معارفه رؤساي قديم و جديد سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري اين سازمان را يكي از مهمترين سازمان‌هاي كشور خواند و اظهار داشت: اگر بخواهيم به لحاظ كيفي ارزيابي داشته باشيم حتماً سازمان ميراث در صدر اهميت قرار مي‌گيرد چرا كه هر سه بخش كار سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري كار فرهنگي است و فرهنگ نيز اساس حيات و بالندگي انسان است.

 

رئيس‌جمهور تأكيد كرد: هر اثري كه معنا و مفهومي به خود گرفته حتماً اثر فرهنگي است.

 

احمدي‌نژاد در خصوص اهميت صيانت از ميراث فرهنگي خاطرنشان كرد: اصولاً فرهنگ يك مقوله دفعي و لحظه‌اي نيست بلكه يك جريان مستمر است.

 

وي ادامه داد: همانطور كه هويت انسان جرياني مستمر است نمي‌شود ملت يا انساني يك دفعه هويت و موجوديت پيدا كند. يك عقبه و ريشه دارد كه ميراث فرهنگي در حكم ريشه و شناسنامه يك ملت و انسان است. البته اين حرف به معناي اين نيست كه هر اتفاقي در گذشته افتاده مورد تاييد است و بايد تكرار شود.

 

احمدي‌نژاد افزود:‌ اگر حرفي براي آينده داريم به اتكاي اين عقبه عظيم تاريخي و فرهنگي خودمان است البته استعمار براي در هم كوبيدن ملت‌هاي بزرگ اولين كاري كه انجام مي‌دهد، اين است كه رابطه آنها را با ريشه‌شان قطع مي‌كند. چرا كه اگر اينگونه شود آن ملت به راحتي تحت مديريت ديگران قرار مي‌گيرد.

 

وي ادامه داد: زماني كه منشور كوروش براي نمايش به ايران آورده شد، عده‌اي اين را متهم كردند. چرا متهم مي‌كنيد بالاخره يا منشور كورش هست يا نيست‌؛‌ همان ملت با آگاهي اسلام را پذيرفت كه اين موضوع تائيد اسلام است. يك ملت آزادانه و آگاهانه اسلام را پذيرفته است.

 

رئيس جمهور در ادامه سخنان خود با بيان اينكه منشور كوروش را مي‌آوريم عده‌اي ما را متهم مي‌كنند،‌ نمي‌آوريم عده‌اي ديگر ما را متهم مي‌كنند،‌ گفت:‌ هميشه كارهاي خوب با سختي و دشواري همراه است.

 

احمدي‌نژاد ادامه داد: كاري كه در صيانت از ميراث فرهنگي در طول دوران و سال‌هاي گذشته انجام شده، افتخار‌آميز است.

 

وي با بيان اينكه هنر نزد ايرانيان است و بس گفت: تا مي‌گوييم ايران، عده‌اي ناراحت مي‌شوند پس چه بگوييم؟ لابد آنها انتظار دارند كه اسم كشورهايي مثل انگليس و آمريكا را ببريم. در حالي كه ما ايراني هستيم و به آن افتخار مي‌كنيم البته به ايران موحد، پاك و عدالتخواه.

 

احمدي‌نژاد در ادامه سخنان خود تاكيد كرد: آرزوي بنده اين است كه به لحاظ اقتصادي به جايي برسيم كه تك تك ايراني‌ها بتوانند تمام دنيا را بگردند كه برخي‌ها از اين موضوع ناراحت هستند اما بدانند چيزي نمي‌شوند و نترسند چرا كه ملت ايران از دل هزاران حادثه، دين،خداپرستي و شجاعت را حفظ كرده و به امروز رسانده است.

 

وي با بيان اينكه ملت ايران هر جا برود بيشتر اثر فرهنگي مي‌گذارد تا بپذيرد، تصريح كرد: اگر شرايط را فراهم كنيم ايران بهترين جاي دنيا براي گردشگري است. و اين نژاد پرستي نيست بلكه بازيادآوري يك ماموريت است.

 

رئيس جمهور با اشاره به انتشار اخباري كه در آن از وجود برخي رانت‌ها در ارائه مجوز ساخت هتل گله كرده و خاطرنشان داشت: به فردي براي ساخت هتل مجوز داده‌اند كه اين موضوع سند جرم شده در حالي كه در همه جاي دنيا براي ساخت هتل و تاسيسات زيربنايي تسهيلات داده و حمايت مي‌كنند تا گردشگري گسترش يابد اما عده‌اي عقب‌افتاده اين را جرم تلقي مي‌كنند كه اگر جرم است ما به آن افتخار مي‌كنيم.

 

احمدي‌نژاد تاكيد كرد: يك ملت بدون تكنولوژي و صنعت مي‌تواند ادامه حيات بدهد اما بدون فرهنگ هرگز.

 

وي در قسمت پاياني سخنان خود با تقدير از خدمات بقايي در سازمان ميراث فرهنگي اظهار داشت: از زماني كه بقايي به نهاد آمده، سيبل شده. اين خاصيت نهاد يا عبور از ميراث فرهنگي است. تقاص بايد پس بدهد. البته قبل از ايشان هم اين اتفاق افتاد. انشاءالله خدمات ايشان در حوزه معاونت اجرايي ومسئوليت‌هاي گوناگون به ملت عزيز و اسلام عزيز ادامه پيدا مي‌كند. فرد خدومي كه زندگي‌اش را براي تعالي اين سرزمين و خدمت به ملت ايران و فرهنگ انقلاب اسلامي گذاشته از خدمات و تحول كم نظير ايشان تشكر مي‌كنم.

 

رئيس جمهور در خصوص رئيس جديد سازمان ميراث فرهنگي نيز خاطرنشان كرد: آقاي احمدزاده از امروز به جمع خادمان اين سازمان پيوسته است. ايشان هم جنسش تقريبا همان جنس است. اينجا مي‌آيد دوره مي‌بيند و آماده مي‌شود تا از اينجا به بعد سيبل شود. هر چند از قبل هم سيبل بوده و تجربه كرده است.

 

احمدي‌نژاد تاكيد كرد: بدانيد بنده به عنوان كوچكترين ملت ايران تا روزي كه هستم مدافع مستحكم، ‌محكم و قاطع مجموع خدمات شما خواهم بود.

 

 
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۱۵:۵۳:۱۷
خب راست گفتن! اصلا بنده قبول میکنم که عقب افتاده هستم که به ایشون رای دادم و خیال کردم که از بیت المال و سرمایه کشور میخواد محافظت کنه! ولی میخوام دیگه عقب افتاده نباشم! و واقعا از طرز صحبت رئیس جمهور کشور متاسف هستم.
من نه بی احترامی کردم و نه حرف بدی زدم. پس لطفا نظر منو منتشر بفرمایید. (450660)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۳:۲۵:۴۱
پیشنهاد میدم که آستینها ا بالا بزنیم و یک کمپین یک میلیون امضا ، با عنوان \"زاکانی و توکلی عقب افتاده نیستند\" راه بندازیم. هر ک هم امضا نکرد، توی همین سایت با شایعه و افترا داغونش میکنم. چطوره؟ (451105)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۳:۴۷:۲۵
من هم فکر میکنم که دکتر احمدی نژاد، بخاطر نافرجام ماندن این سو قصد، باید از طراحان آن عذر خواهی کند.

پیشنهاد میدم که آستینها ا بالا بزنیم و یک کمپین یک میلیون امضا ، با عنوان \"زاکانی و توکلی عقب افتاده نیستند\" راه بندازیم. هر که هم امضا نکرد، توی همین سایت با شایعه و افترا داغونش میکنم. چطوره؟ (451112)
 
سيد ميثم
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۷:۴۹:۳۸
اما ما عقب افتاده نبوديم و به احمدي نژاد راي نداديم و از سوي اصولگرايان متهم به انواع تهمت شديم. كه بي بصيرتيم و...
حالا گويا بي بصيرتي همه انها از دبير شوراي نگهبان بگير تا آيت ا... مصباح يزدي و احمد خاتمي و... كاملا مشخص شده است.
حالا همين دوستان حامي متهم هستند از سوي آقاي احمدي نژاد به عقب افتادگي و...
آقاي توكلي دو دستي تحويل بگيريد.
خود كرده را تدبير نيست (451151)
 
محمد
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۱۲:۲۷:۰۵
سلام :
اقای سید میثم
1- معلوم نیست که اونهائی که احمدی نژاد گفته عقب افتاده هستند لزوماً ٰفقط رأی داده ها به ایشان باشند.
2- چه کسی گفته اون افرادی را که شما اسم بردی به احمدی نژاد رإی داده اند یا نداده اند ؟
چه کسی گفته که کسانی را که اسم بردی گفته اند که در این رابطه جرمی واقع، شده ؟ ( چون جرم باید ثابت شود )
فرض بر اینکه کسی به احمدی نژاد رأی داد مگر حق دارد هر روز پاشه و بگه بعلت این کاری را که در دولت اتفاق افتاده ٰ و یا فلان خواسته من برآورده نشده ،پس من چنین میکنم و چنان میکنم و یا اون جمله احمقانه را که یه عده ای به زبانها انداخته اند ( رإی منو پس بده ) را تکرا رکنه .
باید روشنت کنم که من خیلی ها را میشناسم که به احمدی نژاد رإی نداده بودند ولی الان شیفته خصوصیات - صداقت و خیلی از محسنات ایشان هستند . تو فکر میکنی حالا که به احمدی نژاد رإی نداده ای پس حق داری درمقابل هر اتفاقی ، از دولت یا ایشون طلبکار باشی .
ببخشید اگر احمدی نژاد مدینه فاضله را از دست شما و اربانانت گرفت .
حالا فهمیدی که بعضی وقت ها ، به بعضی ها ، همون را که هستند باید گفت والا امر برشون مشتبه میشه .
حالا راستشو بگو هستی یا نیستی؟ (451306)
 
حميد
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۱۱:۴۱:۴۲
آقاي عقب افتاده يه كم چشماتو باز كنو از اين كه به دكتر راي دادي افتخار كن (451274)
 
الیار محمدی
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۱۱:۴۷:۱۱
سایت گرامی الف
تحویل بگیرید . رئیس جمهور عدالت محور و عدالت کستر ، با رانت و امتیاز دادن به اطرافیان و نورچشمانی چون مشایی و بقایی و رحیمی و جوانفکر و ... مشکلی ندارد که هیچ ، تازه کسانی را که انتقاد کنند و دلیل را جویا شوند ، میشوند عقب افتاده و به عبارتی بهتر نفهم.
حالا منتظر جواب دندان شکن تر در مورد پرداخت 80 هزارتومانی به 9 ملیون نفر که مجلس پیگیر شده باشید. میتوانم پیش بینی کنم که ایشان میفرمایند که دولت میخواهد به اقشار اسیب دیده کمک نقدی کند آنگاه عده ای از خدا بی خبر و لیبرال و فریب خورده و ... مخالفت میکنند و ما به این مخالفت افتخار میکنیم.
به مجلس توصیه میکنم کوتاه بیاید و بی خیال شود . و بگذارد پول بیت المال در جهت جمع آوری آرا و افزایش تورم ، کمبود منابع مالی ، کمک به کسترش باند های متنوع در اطراف رئیس جمهور و ... صرف شود.

با احترام
من ا... التوفیق (451276)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۱۵:۵۶:۳۶
رئس جمهور عزيز، هيچكس با صدور مجوز ساخت هتل مخالف نيست.
تمام افراد عاقل و آگاه و عادل با حيف و ميل سرمايه هاي مملكت بوسيله يك عده نور چشمي و افرا د خاص مخالف هستند.
حضرتعالي مثل هميشه يا اصل موضوع را نمي دانيد يا خود را به نا...... زديد!!!!!
حرف شما زماني مصداق داشت كه شركت فياك خودش قصد سرمايهگذاري در ايران داشت، نه اينكه قراردا آنچناني ببندند و پيش پرداخت آنچناني بپردازند و كسي هم صدايش در نيايد. (450664)
 
شیدا از تهران
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۱۶:۲۵:۳۶
با سلام
امیدوارم آقای رئیس جمهور آن مقدار بشریت را داشته باشد که بابت این گفته از مردم عذر خواهی کند.
آقای رئیس جمهور
به قول خودتان ما انسانهای متمدنی هستیم نه الاغ! (450694)
 
مسعود از تهران
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۱۶:۲۶:۴۴
اگر آقای رئیس جمهور اولیات ادب را داشت این حرف را نمی زد. (450697)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۱۰:۳۱:۵۳
هر روز که میگذرد بیشتر از خود راضی میشوم که به احمدی نژاد رای ندادم (451232)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۱۶:۳۰:۵۴
خوشم مياد كه خوب جوابتون رو داد تا ديگه اينقدر سعي نكنيد فرع و اصل رو از هم جدا كنيد . ولي دستش درد نكنه دكتر حال خيلي ها رو گرفت ... (450702)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۱۶:۳۱:۰۹
احسن به این شجاعت .بهتره خاتمی دفاع کردن ازمدیران رو یادبگیره. (450703)
 
مسعود
۱۳۹۰-۰۳-۰۶ ۱۱:۲۰:۳۴
خاتمي هيچگاه حاضر نمي شود از مدير متخلف دفاع كنه.. اسم اين كار هم شجاعت نيست. (451862)
 
حمید از یزد
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۱۶:۳۲:۲۲
من که دارم دیونه میشم.
ما در کنار رئیس جمهور هاله نورانی خود تا آخر می ایستیم حتی اگر میلیاردها دلار به اقتصاد این مملکت آسیب زند و آبروی مملکتمان را در سراسر جها تباه سازد و به بزرگ و کوچک این مردم توهین کند.
امضاء: جلبک (450707)
 
Tohid Prince
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۲۱:۳۲:۱۶
مگه جلبک ها هم توهم می زنن.
هاله نور کدومه؟ کدوم ضرر میلیاردی! اونم از نوع دلارش ؟ منظورت از بزرگ کیه؟ نکنه .... می گی؟
توهین کدومه؟
اگه ابن جور چیزا به احمدی نژاد می چسبید که اینهمه مشائی و بقایی نمی کردید شما.
راستی تبریک از بابت ارتقا از خس و خاشاکی به جلبک رو یادم رفت بگم. (450942)
 
پاکدین
۱۳۹۰-۰۳-۰۷ ۱۸:۴۶:۵۰
موضعت مشخص نیست.معلوم نیست با کنایه حرف میزنی یا نه (452498)
 
منصور
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۱۶:۳۳:۳۷
يادت باشه دکتر جون همين عقب افتاده ها شما رو رييس جمهور کردن (450709)
 
tani
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۱۶:۴۸:۴۴
واقع می خواستید غیر از این چیزا بگه؟؟؟ (450720)
 
Tohid Prince
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۱۶:۵۷:۰۲
راستی چرا رئیس های میراث فرهنگی آخرش با برچسب های خاصی میان بیرون.
اول مشائی. دوم بقایی. حالا هم کرمانی.
با احتساب جوانفکر الان جریان انحرافی به 4 نفر افزایش پیدا کرد.
البته همه می دونیم که کرمانی هم شبیه مشائی و بقاییه به خاطر همین نمی تونیم تا انتخابات بعدی وایسیم و اونو وارد کنیم. همین الان این کارو کردیم. (450726)
 
http://jalilmohebby.blogfa.com/
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۱۷:۰۵:۳۵
به اسم مبارزه با فساد اقتصادي سر ما كلاه گذاشته‌اي و به تو رأي داده‌ايم؛ حالا مرتكب جرم مي‌شويد و به آنكس كه مي‌گويد جرم نكن مي‌گويي عقب افتاده! كار خلاف قانون جرم است. آيا اين با مرام انسانيت (نه اسلاميت كه ظاهراً آن را ديگر قبول نداري) سازگار است كه هر خبط و خطايي بكني بعد معترضين را عقب افتاده خطاب كني؟ آيا دادستان كل كشور و دادستان تهران و قضات و حقوق‌دانان كه مي‌فهمند اين عمل جرم است، عقب افتاده‌اند. عقب افتاده كيست؟ نه آن است كه عقب افتاده اين هم دانشگاهي عليه ما عليه ماست كه يك روز (در سال 84) از انصراف دادن توكلي گريه مي كرد و امروز براي ذكر ايران ايران چله گرفته؟ تكيه بر قانون عقب‌ماندگي است يا اين چرخش‌هاي 180 درجه‌اي؟ البته شناختي كه من از رئيس جديد ميراث فرهنگي دارم آن است كه همه‌تان را سركار و نفوذي است كه جاسوس بگيرد! اما به پشت پرده كاري نداريم و به ظاهر حكم ميكنيم. لكن از طرف ما به ايشان بگوئيد كه شب‌ها كه شام دانشگاه را نمي‌خوردي، بيرون چه لقمه‌اي به تو دادند كه اينگونه در دامن جادوگران و رمالان افتادي؟

خدا عاقبتت را به خير كند...

اشاره: بر اساس مواد 7، 8، 9، 11 آيين‌نامه طبقه‌بندي و شخصيت صلاحيت پيمانكاران عواملي مانند تجربه و تخصص، توان مالي، ارزشيابي، كارهاي انجام شده شركت و تداوم فعاليت پيمانكار براي تشخيص درجه پيمانكاري (از پيمانكاران پايه يك تا پنج) دخيل اند كه شركت مورد اشاره آقاي رئيس‌جمهور قطعا درجه چهار يا پنج است و نمي‌تواند قراردادي چهارصد ميلياردي را با ترك تشريفات مناقصه تصاحب كند! (450732)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۰:۳۴:۲۷
رتبه بندی مال سازمان برنامه بودجه بود که منحلش کردند تا حالا مشکلی نباشد (451053)
 
آشنا
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۱۷:۰۸:۳۲
هنر (مغالطه) نزد ايرانيان است و بس ! (450733)
 
hossein hajiagha
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۱۸:۵۳:۱۹
ایرانی ها از زمان حکومت انگلیسی پدر و فرزندان نا خلف راه منفی گری و سو مدیریت و پول شوئی را یاد گرفتند برای همین تا قوه قضائیه هم نفوذ کرده بودند چه رسد مجلس این آقای دکتر توکلی از دوستان مجلسی خود بگوید ؟ شرم آور است این دعوا ها برای قدرت و پول نه خدمت به مردم (451605)
 
کیارش
۱۳۹۰-۰۳-۰۸ ۰۸:۴۱:۲۹
البته باید بگویی
هنر مغالطه و سفسته نزد رئیس جمهور است و بس (452652)
 
آقا محمد علی به قول دکتر
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۱۷:۵۲:۴۲
خدا را شکر احمد زاده رفت از استان فارس فعلا قانون فعل معکوس برره حاکم هرچه بیشتر...بزنی بالا تر میری
صد حیف که این آمد و صد شکر که آن رفت (450753)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۱۸:۵۲:۰۰
دمت گرم به لجبازی ادامه بده کشور رابه هم بریز . طمع غربیها را بیش از این بجوش بیاور. همه عقب افتاده هستند فقط شما یکی ودوستانت جلو افتاده اید.
من میدانم که این کامنت پخش نخواهد شد که نشود .مهم نیست ولی واقعا تخ است . متاسفانه اقای احمدینژلد اکثر بیلط هایش را مصرف کرده و نشانی از اصلاح هم دراو نیست . (450792)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۱۹:۲۰:۱۲
آقای الف چرا شکایت نمی کنی؟

دیروز بقایی به شما گفت بی تربیت و بی خانواده
امروز رئیس جمهور گفت عقل افتاده

هر دوی اینها جرم است (450671)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۲۲:۲۳:۳۹
عده ای عقب افتاده...
ممه را لولو برد...
اب را بریز همونجات که میسوزه...
اینا گوشه ای از ادبیات ریس جمهور

ادب مرد به ز دولت اوست (450962)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۱۴:۴۷:۰۵
به خاطر این‌که قبلش الف به اینا گفته بود جاسوس و دزد و جن‌گیر و فراماسونر!
جواب های هوی است. (451420)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۱۹:۲۶:۲۳
با این همه مدرک و سابقه اقای بقایی که تخلفات وی در وزارت و وزارت کشور روشن می باشد حمایت مجدد احمدی نژاد معنی دیگری دارد که نشان از همکاری همه جانبه دکتر مشایی و بقایی دارد /
ما که بخاطر ولایت به ایشان رای داده بودیم از وی رو گردان شدیم . (450813)
 
علی
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۱۹:۳۰:۴۳
با اینکه اکثر سخنان رییس جمهور را قبول ندارم ولی در مورد چیزهایی شبیه به همین مجوز هتل، حرف بی ربطی نزده هر چند که میدونم خودشان در شرایط مشابه رفتار بدتری خواهند داشت!
من داستان این مورد رو نمیدونم که حق با کیه ولی کلا وقتی در ایران دعواهای سیاسی بالا میگیره، آتیشش تر و خشک را با هم میسوزونه و اولین کسانی هم که مورد حمله قرار میگیرند سرمایه گذار ها هستند. کلا در این مواقع همه مجوزها غیر قانونی، همه سرمایه گذاری ها سودجویانه و برای دزدی خواهد بو د، چون در حاکمیت رقیب سیاسی انجام شده! درست است که قطعا مواردی از ادعاها هم کاملا صحیح هست و یا در مواردی دیگر تخلفهایی رو میشه دید. ولی رقبا فقط دنبال تخریب یکدیگر هستند و خیلی برایشان صحت یا عدم صحت ادعا ها مهم نیست و هر چیزی را بتوانند میکوبند و جای تاسف است که قوه قضاییه هم در چنین شرایطی همواره اسیر جو و نفوذ های سیاسی شده و دیگر حق و ناحق از هم قابل تمیز نیست. ضمن آنکه باید بدانیم عدالت گزینشی هیچ فایده ای نداره مثلا اگر برای مجوزی برخی تخلف ها روتین شده باشد و همه اجبارا دچار آن میشوند برخورد گزینشی سیاسی بسیار بدتر است از برخورد نکردن است! چرا که این سیگنال را برای بقیه میفرستد که ملاک قانون نیست بلکه ارتباطات سیاسی است و این، تعامل ها را در بازار سرمایه بدتر و سیاسی تر میکند.
این رفتارها باعث شده که امنیت سرمایه گذاری در ایران بسیار پایین باشه و واقعا با این شرایط سرمایه گذاری کلان در ایران کاری غیر عقلانی محسوب میشود و فقط سیاست بازان و سودجویان سیاسی در این بازار باقی میمانند. (450817)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۱۹:۵۵:۴۹
تردیدی نیست که آقای احمدی نژاد به دین ،ولایت ،ایران ،فرهنگ اقتصاد ....نگاه ثابتی ندارد افاضات ایشان پر است از پارادوکس و تضاد با هیچ مقیاسی نمی توان ایشان را سنجید و قضاوت کرد و اساسا شگرد ایشان از ابتدا موج گرایی واستفاده از نگرانی ها و دغدغه های اجتماعی به تفکیک ملی -نژاد پرستی افراط گرایی دینی - سیاسی ،اقتصادی و غیره است ایشان در مقام ناجی -قاضی ،رهبر جهانی و هزار عنوان دیگر خود را تافته ای جدا بافته میداند و با متد لجبازی و رو کم کنی از ابتدا خود را تحمیل کرده است این همه هنر فقط در مززعه ایشان کشت می شود و آنچه فاجعه می نماید نهادینه شدن این خصلت در فرهنگ و جامعه ایرانی است. هنوز زود است تا همه بفهمند احمدی نژاد بزرگترین فاجعه در تاریخ پس از انقلاب است که معلوم نیست از کجا به جان این نظام حواله گردید. (450837)
 
مائده
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۲۰:۰۳:۲۵
ارزو داری تک تک ایرانی ها دنیا رو بگردن؟!
جای این آرزوهای دست نیافتنی سعی کن اقتصاد رو به جایی برسونی که لااقل کسی شب گرسنه نخوابه! حتی اگه بخواد غذاش نون و پیاز باشه! (450846)
 
عباس
۱۳۹۰-۰۳-۰۸ ۱۱:۰۴:۳۹
مگر در ايران گرسنه هم داريم.؟ آقاي احمدي نژاد كه گفتند در ايران كسي كه به نان شب محتاج باشد نداريم؟! (452769)
 
بسیجی شرمنده زن وبجه
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۲۰:۲۲:۴۰
خوشا به حال چنین رئس جمهوری که شخص اول قوه مجریه است واز این همه مفاسد ورانتهائی که بقائی و مشائی به خانم فیوضی ها وامثالم داده اند بی خبر است حال حکایت همان ضرب المثلی است که میگوید خفته خفته را کی کند بیدار حال عده ای از سروران اصرار به این دارد که رئیس جمهور خوب است اطرافیانش باند انحرافی به خدا اشتباه میکند اگر کسی که سکان اول اجرائی کشور را داشته باشد واز اینهمه افشاگری چه در سطح رسانه ها به قول خودشان جهت فرار از موضوع اعلام نمودند که روزنامه وسایتها را نمیبینند اما اخبار مجلس شورا و نظرات نمایندگان محترم ملت خصوصا نماینده شجاع دکتر توکلی اینهمه داد میزند که جلوی این رانت خواری بقائی مشائی را بگیرید ایا واقعا رئیس جمهور خبر ندارد قطعا کذب محض است اما حکایت کبک وبرف رابه یاد می اورد حال در مراسم تودیع بقایی چنین گفته عده ای عقب افتاده این کارها را جرم میدانند نه خیر جناب رئیس جمهور عقب افتاده تر از همه شما هستید که به قول خودتان از اطرافیان خودت خبر نداری و یا اگر خبرداری به نظام ورهبری خیانت میکنی که جلوی اینهمه مفسده گررا نمیگیری این رابدان که نظام مقدس الهی تحت فرامین مقام عظمی ولایت راهش را ادامه میدهد تاسیه روی شود هر که در ان غش باشد (450858)
 
میثم علی پور
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۲۰:۵۰:۰۹
بسم الله الرحمن الرحیم
ما عقب افتاده ایم ما . ما مردم ایران عقب افتاده ایم که عکس تبلیغاتی شما در حاله آش خوردن با پیرمرده روستایی را باور کردیم ما عقب افتاده اییم که بوی نفت را بر سره سفره ی خانه مان را حس کردیم عقب افتاده ماییم که شعاره مبارزه با فاد را باور کردیم آقای دکتر خودت را باور داشتیم ولی اطرافیانت را نه و تو به خاطره آنها از ملتی گذشتی بهتر است بعد از پایانه دوره ی ریاستت به فکر جواب برای میزانه روز قیامت که امیرالمومنین (ع) است باشی
یا علی(ع) (450927)
 
من فقط....
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۲۱:۴۷:۰۹
من فقط عین جمله رییس را برای حامیان ایشان تکرار می کنم:
\"این اگر جرم است ما به آن افتخار می کنیم.\"
ملاحظه می کنید رییس شجاع شما چه می گویند؟ (450947)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۲۲:۵۸:۴۰
هفتاد میلیون آدم تو این مملکت عقب افتاده و دروغگو هستن غیر از سه نفر:
مشایی احمدی نژاد بقایی...
همه یاد انتخابات سال 88 و84بیوفتیم ادعای ولایت فقیه!!!!
ولایت فقیه یعنی این؟؟؟
خوب بلده مملکت رو بریزه به هم.
من اون دنیا از آدمی که به دروغ به مردم مملکتم و به خودم عقب افتاده گفت نمیگذرم
میدونم پخش نمیشه ولی من از ایشون نمیگذرم
پخش نکنید اشکال نداره ولی این حرف همه ی مردمه (450987)
 
حسن كچل
۱۳۹۰-۰۳-۰۴ ۲۳:۳۹:۵۲
در پاسخ به :
يادت باشه دکتر جون همين عقب افتاده ها شما رو رييس جمهور کردن

بايد عرض كنم كه كاملا درسته
همون آقايوني كه امروز به پر و پاش چسبيده اند
ايشان را از داخلصندوق هاي راي در آوردند (451031)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۰:۰۱:۰۰
در برابر عظمت \"محمد مصطفی\" و \"علی مرتضی\"، کوروش کبیر دیگه کدوم حیوان چهارپای دراز گوشیه؟

الله اکبر


عظمت تمام تاریخ در هشت سال اخیر گم و ناپدید می شه.منشور کوروش هست. هیچ کس نمی گه نیست. سوال اینجاست که چرا در روز روشن و با وجود خورشیدی چنین تابان، در حال نگاه کردن به یک ستاره با یک تلسکوپ هستیم؟
درخشان ترین ستاره ها، با طلوع خورشید، نور خودشون رو از دست می دن. ما خفاش نیستیم که به نور ستاره های تابان در شب دلخوش کنیم.

آسمان دل و ذهن شیعه، شب نداره، چون همیشه در این آسمان چهارده خورشید تابان در گردش هستند و هر چقدر هم یک پادشاه و یک امپراطور و یا هر کس دیگه، تابنده باشه، در برابر این نورهای با عظمت، نوری نداره.
کوروش هست، ما نمی بینمش. آقای رئیس جمهور، شما می بینید؟ شما کوروش رو می بینید؟ نور عظمتش چشم شما کور کرده؟ مبهوتش شدید؟
پس جواب خون شهدا رو خودتون بدید؟ چند نفر از شهدا و جانبازان به عشق کوروش عشق بازی کردند؟

و من الله التوفیق (451044)
 
بوشهري
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۰:۴۸:۴۲
مدير منصوب معتمدين آقاي احمدي نزاد با افتخار در بوروشورهاي امسال عيد نوروز در استان بوشهر اقدام به حذف تصوير حضرت امام خميني ( ره ) در بورشورهاي نوروزي خود نمودند . (451061)
 
arash tir tajy
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۰:۴۹:۰۲
الف عزیز

به جای ایراد گرفتن به ادبیات رییس جمهور که ماها سالهاست عادت کردیم . شما هم عادت میکنید_ نوک پیکان انتقادات را به طرف احمد زاده بگیرید

بررسی کنید ببینید این کی بوده میخواد چکار کنه

از حالا گفته باشم حالا بیخیال هستید بعدا که مثل سلفش گندش دراومد انوقت کاسه چه کنم دست نگیرید

بابا این استاندار فارس بوده رشته اش الهیات است و سن و سالش هم باید حول و حوش 30تا 33 باشد

فکرش را بکنید یه جوان سی و چند ساله با کارنامه بسیار ضعیف در استانداری حالا به کابینه راه یافت و در معارفه خودش هم گفته البته به طور تلویحی که راه بقایی و مشایی را ادامه میده

ضمن اینکه ایشان در دوره استانداری دو بار از اقای لاریجانی استقبال نکرد و به نوعی ایشان را دک کرد (451062)
 
ایثارگر
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۰:۵۹:۱۵
بسیا متاسفم برای ملت ایران اسلامی بخاطر چنیین مسولانی !اگرکسی انحرف داشته باشد ودارای فساد مالی باشد مورد حمایت احمدی نژاد قرار میگیرد!واقعا افسوس وآه براینچنین مسولان بی بصیرت!!!! (451068)
 
سید
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۱:۴۲:۰۲
ببخشید نه دسایت دولت و نه درسایت ریاست جمهوری و نه در ایرنا , همچین کلمه ای که شما در تیتر استفاده کرده اید . وجود ندارد. منبع اصلی پخش سخنرانی های ریاست جمهوری سایت ایشان است .
\"دكتر احمدي نژاد با اشاره به اينكه عده اي اعطاي مجوز احداث هتل از سوي سازمان ميراث فرهنگي را به سند جرم تبديل كرده اند تصريح كرد: در حالي كه در همه جاي دنيا به منظور ساخت هتل و تاسيسات ، توسعه گردشگري ، زمين و امكانات رايگان اعطا مي‌كنند اما در ايران اعطاي مجوز را جرم مي‌دانند كه اگر اين كار جرم است ما به آن افتخار مي‌كنيم. \"
کلمه ی عقب افتاده وجود ندارد . اگر فایل تصویری دارید بذارید. و گرنه دروغ نگید (451081)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۲:۴۰:۳۵
معلوم نیست چرادکتر این قدر ازاین بابا حساب می بره؟ (451098)
 
رضا از تهران
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۳:۱۶:۲۳
سلام
راستی یعنی آقای رئیس جمهور اینقدر ما را _ دور از جان شما_ سبک مغز و احمق تلقی می کند که اینگونه با ما سخن می گوید؟ واقعاً ما که خواستار جلوگیری از حیف و میل میلیاردی بیت المال در این پروژه و پروژههای مشابه هستیم، عقب مانده ایم؛ آیا نباید بپرسیم که این همه پول به کجا رفت و چرا رفت و به دستور چه کسی پرداخته شد؟
انصافاً اصلاح طلبان گرانقدر نیز جرأت این مقدار دروغ و دغل و جلبک انگاشتن مردم را نداشتند.
(450690)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۳:۳۳:۱۱
بنظرم تمام رییس دولتهای دیگه یه طرف این اقای احمدی ن هم یه طرف. من برای او جان هم میدهم .چرا؟ چون فساد در دولتهای قبل از اون (و 100 در 100 بعد از اون) خیلی بیشتر بود .
فقط فرق در اینه که لااقل ایشان هم به اسلامیت در ایران و هم به بعد ملی گرایی در حد معقولی میپردازد .که هم اسلامیون و هم ملیون راضی به حمایت از او شوند ولی متاسفانه این حجم دخالت و خلل در کار دولت بفرمان از بالا عرصه را بر او تنگ میکند و کنار گذاشته میشود و حتما حتما کسی مفسدتر با دولتی مدعی ولی ضعیف سر کار میاد. مطمئنا . در انروز ارزوی این دولت را میکنیم که ای کاش ....../ (451108)
 
کامران
۱۳۹۰-۰۳-۰۷ ۱۸:۲۵:۴۰
در اینکه احمدی نژاد حرکات خوبی انجام داده شکی نیست. ولی مساله چیز دیگری است:
1- آیا این ادبیات درست است؟
2- آیا چون در دولت ایشون فساد کمتر بوده باید در جایی اون رو جبران کنه؟ یعنی اگر خاتمی 100 تومن فساد داشته ایشون حق داره 80 تومن فساد کنه؟
3- مگر من و امثال من عقب افتاده ، می گوییم چرا در کیش تالار می سازند و هتل؟
4- آیا چون اعطای مجوز هتل کار خوبی است و بررای پیشرفت مملکت لازم است، باید به هر نحوی انجام شود؟ ولو با حیف و میل بیت المال؟

ضمنا شخصا از این مساله ناراحتم که چون احمدی نژاد بررای من هم با بقیه فرق داشت، انتظار چنین کارهایی رو از او نداشتم. (452489)
 
محمود
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۳:۴۹:۲۴
آقای رئیس جمهور اگر می شود به من عقب افتاده هم از این تسهیلات و مجوزها بدهید. من یکی از کسانی هستم که در دو دوره به احمدی نژاد رای دادم و به همین خاطر بجای احمدی نژاد از تمام کسانی که از دولت انتقاد می کنند و از نظر احمدی نژاد عقب افتاده هستند عذر خواهی می کنم. واقعا\" من گناه بزرگی مرتکب شدم که به چنین شخصی رآی دادم. (451114)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۴:۳۱:۰۱
آقا ما بد، جاسوس، فتنه گر، نفهم، بی دین، اصلا هر چی شما بگین. شما که دین و دنیاتون درسته و از همه چیز هم سر درمیارین و با بصیرت هستین واقعا فرق ایشون با میرحسین رو متوجه نشدین؟! اصلا قابل قیاسند؟
شما را به روح همه شهدا قسم، این وضع مملکت داریه؟ من که هر چی از این مسائل بیشتر رو میشه، به بودار بودن اون انتخابات بیشتر ایمان میارم.
آره عزیزم سانسور کن. ما به شنیده نشدن صدامون از بچگی عادت کردیم، وجدانت راحت! (451120)
 
حسین
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۶:۴۱:۳۷
اقای احمدی نژاد: همه دوستان انقلاب و شخص شما دارند هشدار می دهند. چرا برای خاطر عده ای معدود داری همه را از خود مکدر می کنی. این رفتار عاقلانه است؟
امیدوارم بالاخره بیدار شوی و زمانی بیدار شوی که زیاد دیر نشده باشد.
همچنین امیدوارم جریانات مهدی هاشمی و اقای منتظری در مورد اقای مشایی و شما تکرار نشود. (451130)
 
حميد
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۷:۴۷:۴۷
دوستان اصول گرا و اصول گرا دوست نتيجه دست رنجتون رو خوب ملاحضه كنيد چه گلي پرورش داديد.
من خوشحالم از اينكه كه اين درسي ميشه هيچ وقت خودتون رو مانند دكتر عقل كل حساب نكنيد و به بقيه ديدگاه ها انگ آمريكايي اسرائيلي كلا غربي نزنيد. و ناراحت از اينكه چه فشاري هم از لحاظ روحي به مردم و كشورم داره مياد. و داره اين اقا كشور نابود و نظام رو زير سوال ميبره.
الف ميدونم واست سخته كامنتو پخش كني اما باور كن من طرفدار نظامم دشمن نيستم همين لاپوشينا سانسور ها مصلحت ها مملكتو به اين وضع كشونده. حالا خود داني.
با تشكر (451148)
 
سعید
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۸:۲۹:۱۴
معجزه هزاره سوم این مملکت دیگه داره کولاک میکنه!

جالب اینجاست که هیچکس هم جرأت اینو نداره که جلوش وایسه! (451164)
 
عرفان
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۸:۲۹:۱۹
مردی نبود فتاده را پای زدن (451165)
 
کوروش
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۸:۲۹:۲۱
آقای احمدی نژاد اگر مدافع کوروش و منشور کوروش بزرگ هستید برای افتتاح سد سیوند به شخصه چه جوابی دارید ؟؟ (451166)
 
یک گمراه به احمدی نژاد رای داده
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۹:۱۵:۵۲
واقعا از این ادبیات رئیس جمهور متاسفم وقتی عیب واشکال کار دولت روز به روز بیشتر میشود اگر انتقادی شد فرد منتقد میشود عقب مانده ؟!!!
از نخبه هایی مثلاطرافیان رئیس جمهور متاسف هستیم (451191)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۹:۳۶:۳۵
عده ای عقب افتاده قرارداد مهدی رفسنجانی با شرکت نروژی جرم می دانند ولی من به این قرارداد نفتی افتخار میکنم (451200)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۹:۳۶:۵۱
باید به احمدی نژاد یادآوری کرد مجوز هتل دادن جرم نیست بلکه در پوشش خدمت سرمایه های کشور را به جیب افراد ریختن جرم است. و عقب افتاده هم کسانی هستند که مردم را بی اطلاع فرض کرده و خود را به نفهمی می زنند. مقصر نبز آنانی هستند که تا حالا از تو حمایت بی حساب کرده اند و حالا که وجودت براشون دیگه مفید نیست نقش پلیس وظیفه شناس را در پیش گرفته اند (451201)
 
ناشناس
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۰۹:۴۹:۲۶
وقتي كه كسي خواب باشه ميشه بيدارش كرد ولي وقتي كسي خودش رو به خواب زده باشه نمي شه بيدارش كرد
جناب مستدام شعار عدالت رئيس جمهور مخترم خودش رو به خواب زده
فعلا مملكت 70 ميليوني عزيز افتاده دست شمالي هاي آشناي مشائي
اون از ميراث فرهنگي
اون از سايپا
اون از ايران خودرو
چه عدالتي اين حرفها براي باستضعاف كشيدن مردم ارجمند و نازنين كشور بيچارمون
كدوم يكي از اين جماعت از رئيس جمهور و مجلس و قوه قضاييه بچه هاشون مشكل كار و خانه و ازدواج و هر چيزي كه بقيه دارند دارند
بميرم براي بي كسي مردم جنوب شهر و ...
بازنشسته هاي فداكار و محترم
ولي يك سئوال اساسي برامون ميمونه
رئيس جمهور بعدي با چه شعاري مي خواد راي جمع كنه ؟
عدالتو اسلام و ولايت فقيه و ضد رانت و... تا امام زمان (نعوذ بالله)كه با اين دولت به اينجا رسيد شعار دين كه تعطيل شد
وطن پرستي و.... كه تعطيل
آزادي و...
خيلي ديدني و مردمي كه سراپاي وجودشون رو بي اعتمادي گرفته
به نظرم خود آقا رئيس جمهور بشن تنها گزينه خواهد بود (451207)
 
شهروند
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۱۰:۲۲:۵۰
به به چه ادبيات قشنگي . چه با فرهنگ و باكلاس از تمدن ايران و منشور كوروش ميگه و با چه لحن محترمانه اي حرف ميزنه !!!!. واقعآ متاسفم!!!! رييس جمهور مان با چه متانتي!!! سخراني ميكنن .البته اينقدر براي بي ادبيش هورا كشيدين كه حالا ديگه دامن خو دتون رو هم گرفت (451227)
 
محمد زاده
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۱۰:۴۶:۱۲
اقای احمدی نژآد در نطقهای انتخاباتی اش جرم
اصلی رقیبان و دولتهای قبلی را همین ساخت هتلها ازطریق رانت توسط نزدیکان و دوستان روسای سابق جمهوری میدانست!
بهمین دلیل و با همین شعارها هم رای اورد!
امروز چه شده که برای این رانتها افتخار میکند؟؟!
مگر اقای کرباسچی وبرخی دیگر بهتر و سیعتر این کارها را نمیکردند؟
پس چه شد انهمه شعار و انهمه مفسد اقتصادی ! (451239)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۱۱:۱۰:۱۴
همه چیزایی که میگه کاملا درست است واقعا عقب افتاده ایم چون این اقا نه اولیشه نه اخریش که داره سر ملت رو کلاه میزاره با این حرفای عوام فریبش (451257)
 
غرغرو
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۱۱:۱۰:۳۶
دادن وام به شرکت 3 روزه با سرمایه 1 میلیون به مبلغ 450000000 یورو کار زیر بنایی هست ولی برای ایران نه برای اقای بقایی ودوستان (451258)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۱۱:۵۸:۱۱
نمي دانم کسي تو اين مملکت پيدا مي شود خسارت هاي وارده به منافع ايران رو بعد از سخنراني هاي عجيب و غريب آقاي احمدي نژاد در محافل عمومي جهان را حساب کند ؟
اوايل همه براش دست مي زدند اما حالا ديگه يواش يواش دارند سينه مي زنند. (451284)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۱۲:۱۲:۲۵
نتیجه میگیریم که هرکس با دوستان حاج محمود مخالف است دچار عقب ماندگی شده است حتی اگر تعداد مخالفین 70 میلیون باشد . در هر صورت حق با سه نفر است احاج محمود اسفندیار بقایی. جالب که اینها قربون صدقه هم میرن اونوقت یه عده آدم داد میزنن که محمود آقا با اینها نیست (451291)
 
ياسر
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۱۳:۵۱:۴۵
حاضرم قسم بخورم نصف اينهايي كه تو همين خبر به احمدي ن‍اد اعتراض دارند قبلا بهش راي دادن (451377)
 
hossein hajiagha
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۱۸:۴۸:۲۷
ساختن هتل جرم نیست در آمد آن باید دید کجا خرج می شود ؟ (451598)
 
سجاد رحمانی
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۱۸:۵۴:۳۸
باسلام
اقای رئیس جمهور قبلا به خدمت به رهبر و مردم افتخار میکرد حالا به ساخت هتل 7 ستاره با رانت. (451607)
 
حسن
۱۳۹۰-۰۳-۰۵ ۲۳:۱۹:۳۰
اقای رئیس جمهور به لحاظ عدم تبعیت شما ازمقام معظم رهبری شدیدا ازت بدم میایدوشما هیچ مقبولیتی نه درنزد موافقین ونه در نزد مخالفین نظامندارید واینده شما بسیار مبهم است (451699)
 
افتخار هم دارد
۱۳۹۰-۰۳-۰۶ ۰۹:۴۸:۰۳
واقعا افتخار هم دارد.کدام رییس دیگر در دنیا می تواند چنین کارهایی بکند و سر کار هم باقی بماند؟ (451825)
 
حسین
۱۳۹۰-۰۳-۰۶ ۱۶:۵۸:۵۴
آقای توکلی:متاسفانه زمانه بدی شده فقط انتقادبدون راه حل.من نمیگم ازاتفاق به وحودآمده باید به راحتی گذشت ولی این دلیل نمیشود با قایم شدن پشت این موضوع ناجوانمردانه به رییس جمهور تاخت .آقای احمدی نژادزمانی که درگیرشدیدترین مسایل داخلی وخارجی بود شما فقط تحلیل می نوشتید وانتقاد میکردید.شمارابه خدا بس کنید.این بساطی که علیه رییس جمهور راه انداختی دشمن شادکن است نه آزادی بیان.وقتی مقام معظم رهبری ار ایشان حمایت میکنند آقایان ولایتمدارشمادر این میان کجای کارید.درست است که میگویند:دشمن دانا بلندت میکند
برزمینت میزند نادان دوست (451969)
 
mmf
۱۳۹۰-۰۳-۰۶ ۲۲:۵۰:۲۶
برادران دوستان تا پشت پرده جریانات روشن نشده لطفا موضع گیری نکنید. چند بار اینگونه اتفاقات افتاد و در پایان دیدیم که جریان چیز دیگری بوده است و متاسفانه هستند افرادی که حب جاه و مقام آنها را به هر کاری وا می دارد. کاش می شد نقدر بر کارها و اقدامات همه مسئولان فعلی و قبلی زد بدور از شانتاژ و جو سازی. کمی فکر کنیم ایده های اوایا انقلاب را برای خود بازسازی کنیم و ببینیم چه می خواستیم و چه کسی در این راه قدم برداشت و اکنون در چه وضعیتی هستیم.
یک کلام بیایید کلاه خود را البته با اطلاعات درست که به درستی آنها اطمینان داریم قاضی کنیم ببینیم ما چه می خواهیم. (452041)
 
اميرفرهنگ
۱۳۹۰-۰۳-۰۶ ۲۳:۰۹:۵۳
طي اين چندسال بدليل سياسي بازي در سازمان ميراث فرهنكي سازماني كه كاملا فرهنگي وتخصصي است نه از ميراثش نه از گردشگري وصنايع دستي اش چيزي نمانده ان وقت دم از خدمت ميزنند (452047)
 
محمد
۱۳۹۰-۰۳-۰۷ ۱۰:۳۴:۲۸
باسلام:
روحش شاد مادر بزرگم می گفت.

هرکه با من همدم است
او آدم است؟ (452184)
 
علی علیپور
۱۳۹۰-۰۳-۰۷ ۱۳:۴۰:۱۸
یکعده این روز ها کاسه ی داغتر از آش دایه ی مهر بانتر از مادر برای ملت ایران شده اند و از جانب ملت سخنگو شده اند دارند رئیس جمهوری منتخب ملت بزرگ ایران راتخریب می کنند .کافیه بیش از این خرابکاری نکنید .کمی هم در موقع نظر دادن به وجدان تان مراجعه نمائید با احساسات تان دیگر بزرگان را قاطعی خود تان نکنید .چون آنها دوران دیده اند و در این انقلاب رکن رکین نظامند نه اینکه مثل برخی تازه به دوران رسیده ها نیستند با سخنان تفرقه افکنانه تخم نفاق را بین ملت بپاشند . (452316)
 
کامران
۱۳۹۰-۰۳-۰۷ ۱۸:۴۷:۵۰
آتیش نگیر جیگر! آروم باش.
رکن رکین اسلام امت اسلامی است. و رکن رکین نظام ، ملت و قانون اساسی و رهبری.
ضمنا همونایی که به ایشون رای دادن (مثل من) در انتخابات مجلس هم شرکت کردن و چند تا نماینده فرستادن خانه ملت. ضمنا شرکت مردم در انتخابات های مختلف ، رای دادن آنها به اصول قانون اساسیه. پس :
1- قانون اساسی داریم.
2- مجلس داریم.
3- نوکر مردم داریم که دولته.
تاج سر همه اینها هم اسلام رو داریم رهبر عزیزمون رو.
طبق قانون اساسی رئیس جمهور باید جوابگوی مجلس باشه.
اشکالی داره؟ باقانون اساسی مخالفی؟ با قانون اساسی که حکم حکومتی به رهبر داده مخالفی؟ یا رهبر رو لایق نمی دونی و فکر می کنی آقا درایت رهبری امت رو ندارن؟

ضمنا انسانهای دوران دیده اصولا از قهر و بچه بازی می گریزند. از حرفهای دو پهلو می گریزند. اجازه نمی دهند کوچکترین خدشه ای بر پیکر اسلام و ایران بیافته. حرفهاشون رو شفاف می زنن. اگر هم کراماتی دارند برای خودشون نگه می دارن نه اینکه جار بزنن که من هاله دارم و ... و از همه مهمتر از پول بیت المال برای تبلیغات انتخاباتی استفاده نمی کنند.

حرف زیاده عزیزم. من هم مثل تو احمدی نژادی بودم. رگ گردنم سیخ می شد وقتی علیه اون حرفی می شنیدم. آروم باش.

حرف زیاده. (452499)
 
آرمين
۱۳۹۰-۰۳-۰۷ ۱۷:۰۲:۱۷
پس بيخود نيست آقاي هاشمي رفسنجاني 30 سال است كه به تمام كارهاي خود و اطافيانش افتخار ميكنه !!! (452454)
 
سعيد
۱۳۹۰-۰۳-۰۷ ۱۷:۱۷:۲۶
احسنت به آقاي دكتر ! احسنت
با اين حمايت خود ، واقعاً روي بعضي ها را سفيد كرديد . من متأسفم كه دو دوره به شما رأي دادم ! (452464)
 
ناشناس
۱۳۹۰-۰۳-۰۷ ۱۸:۵۴:۱۱
افتخار نکنی چه کنی ؟ (452502)
 
mamali
۱۳۹۰-۰۳-۰۷ ۱۹:۴۱:۵۲
دكتر دوستت داريم
زنده باد دكي جون (452527)
 
نبی صادقی
۱۳۹۰-۰۳-۰۷ ۲۰:۳۵:۴۴
آقای رئیس جمهور محترم:
هدف وسیله را توجیح نمی کند.
شما برای رسیدن به یک هدف خوب ( گسترش گردشگری ) نباید از وسیله های خلاف شرع استفاده کنید. (452544)
 
a.sokhan
۱۳۹۰-۰۳-۰۷ ۲۰:۳۸:۳۷
جهنم يعني اينكه خدا از تو روي برگرداند
و جهنمي آن كس است كه ببيند افسوس خدا را بر عاقبت بنده اي كه از او چتر ربوبيت برداشته و او را به حال خود وانهاده و باز هم بسوي شيطان گام بردارد
آقاي رئيس جمهور
صبر خدا اندازه دارد و بدان اين افترا كه مخالفين برخي از طرحهايت عقب مانده اند موجب آن است كه به مهلكه نزديكتر شوي كمي احتياط كن (452545)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۸ ۰۰:۱۹:۵۶
طبق این تعریف و معیار دست اندرکاران سایت الف از جمله این عقب ماندگان هستند (452588)
 
آوای دوست
۱۳۹۰-۰۳-۰۸ ۰۰:۵۴:۵۸
آنچه که در این زمینه بسیار ضروری می نماید این است که باید مجلس شورای اسلامی با تحقیق وتفحص ودعوت سریع از اطراف در گیر جهت پاسخ گویی در خانه ی ملت ، این مسئله را ، پیش از تبدیل شدن به غائله وفتنه ای بزرگ وبغرنج وتحمیل شدن پیامدهای نا گوار آن به نظام وکشور ، حل وفصل نماید وخاتمه دهد . لعن ونفرین ورد وبدل متقابل اتهامات بجز ایجاد شکاف وتفرقه میان اقشار نسبتا وسیعی از جامعه وفراهم ساختن زمینه دخالت دشمنان بیگانه جهت تضعیف نظام وخنثی کردن نقش راهبردی آن در پیشرفت کشور ودر مبارزه علیه استکبار وصهیونیزم ، سود دیگری نخواهد داشت . (452594)
 
۱۳۹۰-۰۳-۰۸ ۰۷:۵۴:۵۹
من جوانی دارای مدرک فوق لیسانس عمران هستم
آقای رئیس جمهور اگر امکان دارد نصف این پولی که دادی به این رانت خواران به من بدی بهترین هتل 10ستاره رو برات می سازم
من که فکر می کنم تعدادی از مفسدین اقتصادی همراه با جریان انحرافی مشایی وبقایی و... اقدام به چپاول بیت المال می کنن (452633)
 
نیما
۱۳۹۰-۰۳-۰۸ ۰۸:۰۲:۲۷
آقای احمدی نژاد حساب حزب الله از شما جدا شده . شما در باتلاق مشائی غرق شده ای سعی نکن خودت رو نجات بدی دیگه دیر شده شما همه چیز رو فدای این آقا کردی از جایگاه ولایت فقیه گرفته تا حقوق مردم !! حالا هم میخواهی گندکاری آقای بقائی رو ماست مالی کنی؟ (452638)
 
محسن
۱۳۹۰-۰۳-۰۸ ۰۸:۰۵:۲۴
از آنجايي كه بقايي و مشايي اين دو عزيز دل احمدي نژاد (نعوذبالله) به درجه عصمت رسيدهاند هر فعلي كه انجام دهند عين خدمت و درستكاري است!! (452642)
 
آلفرد
۱۳۹۰-۰۳-۰۸ ۰۸:۰۸:۱۰
وای به حال کارمندان میراث.احمدی نژاد گفت احمدزاده هم از جنس بقایی هست.مثالی هست که میگه هیچ بدی نرفته که جاش بهتر بیاد ولی تو سازمان میگفتن بقایی دیگه آخر بد هاست .خداکنه احمد زاده شبیه بقایی نباشه که اون آخر بدهاست! (452644)
 
رضایی
۱۳۹۰-۰۳-۰۸ ۰۸:۱۰:۳۴
فقط از روی دو کلمه \"عقب افتاده\" و \"افتخار\" میشود فهمید این جمله از آقای احمدی نژاد است. (452646)
 
فرهاد ايراني
۱۳۹۰-۰۳-۰۸ ۰۸:۳۶:۱۴
آن كسي كه به بهانه بزرگداشت پيامبر و ائمه اطهار نوشته است: «برابر عظمت \"محمد مصطفی\" و \"علی مرتضی\"، کوروش کبیر دیگه کدوم حیوان چهارپای دراز گوشیه؟» آيا مي داند به اعتقاد اغلب مفسران بزرگ قران كريم از جمله علامه طباطبايي كوروش همان ذوالقرنين است پس اگر تو واقعا مسلمان هستي و دلت براي اسلام مي تپد حتي اگر احتمالي ولو اندك وجود داشته باشد كه عقيده علامه طباطبايي و ديگران درست باشد بايد از كوروش با احترام ياد كني زيرا خدا در قرآن چنين كرده است نه اينكه او را درازگوش و چهارپا بنامي!
با اين بيان يا جاهل هستي و دين و قرآن را نمي شناسي و يا مي داني و اصلا دردت خدا و پيغمبر و ائمه نيست بلكه نسبت به آنچه مظهر ايرانيان و باعث سرافرازي آنها است حقد و كينه داري. اگر فرض نخست است استغفار كن و بيش از حرف زدن مطالعه و اگر فرض دوم درست باشد از بزرگداشت كوروش و ايران عصباني باش و از اين عصبانيت بمير. (452650)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.