نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 325611
تصاویر زیبا از جاذبه‌های توریستی روسیه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۱۳
روسیه دارای دو بخش اروپایی و آسیایی است و جاذبه‎های طبیعی و تاریخی فراوانی دارد که در هر فصل دیدنی و زیباست. طبیعت چند فصل این کشور و آب و هوای تقریبا سرد تا معتدل(در بخش‌هایی از این کشور)، آن را در زمره مقاصد مهم گردشگری در جهان قرار داده است. در کنار سرزمین‌های شمالی که همیشه بخبندان است تا جنگل‌های سرسبز و دیدنی و آثار تاریخی، همه و همه در خدمت گردشگرانی است که می‎خواهند به یک کشور زیبا سفر کنند.

بخشی از جاذبه‌های تاریخی این کشور از این قرارند: متروی مسکو، ساختمان‌های هفت خواهر، مجسمه مایاکوفسکی، مجسمه‌های لنین، میدان سرخ، موزه جنگ، پارک پیروزی، مقبره ولادیمیر لنین، مجموعه کرملین. با هم به مجموعه‎ای از تصاویر دیدنی این کشور
نگاهی می‎اندازیم.
 

 

 منبع:مدآنلاین

 
کلمات کلیدی : تصاویر، جاذبه‌های توریستی، روسیه
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۹ ۰۷:۱۶:۴۴
زیر ساختهای گردشگری روسیه مثل هتل و... بسیار ضعیف است . ضمن اینکه سیستم بهداشت و درمان توسعه نیافته ای دارد و کلا" در زمینه گردشگری با ترکیه که سالها شرکتهای بزرگ در آن سرمایه گذاری کرده اند قابل مقایسه نیست . (3478872) (alef-11)
 
فرید
۱۳۹۴-۱۰-۲۹ ۰۸:۰۹:۵۱
در نظر اول که لیست اخبار پربازدید امروز را چشمی مرور می‌کردم عنوان «تصاویر زیبا از جاذبه‌های توریستی روسیه» را به اشتباه «تصاویر زیبا از حادثه‌های تروریستی روسیه» دیدم! واقعا کنجکاو شدم که ببینم این دیگر چه‌جور خبری است! البته، دوباره که نگاه کردم متوجه قضیه شدم! (3479009) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۹ ۰۸:۲۰:۳۴
اینقدر سرده که هیچ وقت تهییج نمیشم به جاهای سرد سفر کنم (3479041) (alef-11)
 
مهدی
۱۳۹۴-۱۰-۲۹ ۰۹:۰۶:۲۷
خیلی زیبا است، دوست دارم یک سفر به آنجا بروم، دنبال یک بانی می گردم (3479221) (alef-11)
 
کیان دانشور
۱۳۹۴-۱۰-۲۹ ۱۳:۴۷:۰۶
روسیه کشور زیبا و با جغرافیای منحصربه فردی است
به ویژه در فصلهای گرم سال
ممنون از الف (3480223) (alef-11)
 
سهراب
۱۳۹۴-۱۰-۲۹ ۱۳:۵۱:۳۵
عکس پنجم از بالا مربوط یه پکن پایتخت چین می باشد. لطفا در ارائه مطالب دقت بیشتری مبذول فرمایید. (3480243) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.