توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 435411
تصادف شدید پیکان وانت دو مجروح برجای گذاشت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۴
تصادف شدید پیکان وانت با تیر چراغ برق منجر به زخمی شدن دو سرنشین پیکان وانت و شکسته شدن تیر چراغ برق شد.

به گزارش تسنیم؛ ساعت 22:35 روز گذشته خبر تصادف یک خودروی پیکان وانت در بلواری در پیکانشهر به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت مأموران ایستگاه 76 آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.


ولی الله شکورلی؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی به محل حادثه درباره جزئیات این تصادف اظهار کرد: یک دستگاه خودروی وانت پیکان با دو سرنشین به هنگام حرکت به علت نامعلومی از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد شدید با تیر چراغ برق و متلاشی شدن قسمت جلوی آن به یک طرف واژگون شده بود.

وی با بیان اینکه بر اثر شدت تصادف، تیر چراغ برق شکسته و به داخل خیابان افتاد بود، خاطرنشان کرد: هر دو سرنشین وانت (مرد و زنی مسن) که به سختی مجروح شده بودند توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.


بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان همزمان با برش دادن میله‌های فلزی ستون برق، جمع‌آوری و انتقال آن به محل مناسب ضمن انجام کمکهای لازم به سرنشینان مصدوم و ایمن‌سازی صحنه تصادف، با به‌کارگیری تجهیزات مناسب، خودرو را از تیربرق جدا کرده و سپس آن را به حالت اولیه بازگرداندند.
 
کلمات کلیدی : تصادفات جاده ای، تصادفات رانندگی، مرگ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.