توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 433512
تصویری باورنکردنی؛دیگر مارادونا هم آن چریک دهه‌های قبل نیست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۰
در زوریخ است . قرار شده او جایزه بهترین بازیکن سال دنیا را به بهترین بازیکن سال دنیا، شما بخوانید کریس رونالدو بدهد.

به گزارش خبرآنلاین؛ مارادونا مهمترین جشن بهترین های فوتبال دنیا در اولین دوره ریاست جیانی اینفانتینو است. رئیس ایتالیایی - سوئیسی که دیگر ارتباطی به باند همیشگی بلاتر ندارد. او بازمانده امپراتوری هاوه لانژ بلاتر نیست. آنهایی که مارادونا همیشه متنفر بود از وجودشان.

آنها را حاکمانی فاسد می خواند که باید سرنگون شوند. هنوز دلخور بود از محرومیتش در جام جهانی 94 و بعد از بازی با نیجریه. می گفت برایش دسیسه کردند و بیش از 20 سال ، برای آن روز به این ها تاخت. در تمام سال های یاغی گری دیه گو ، این پله بود که خود را تمام قد در فیفا عرضه می کرد. پیرمرد برزیلی اما دیگر جایی در برنامه ها ندارد. امشب سوپر استار دیه گوست. دیه گو که سال ها چریکی بود علیه امپراتوری فیفا . او اما حالا که دشمنانش رفتند ، حالا که سنش بالا رفته و حالا که دیگر تصویر روی بازویش از چگوآرا آن قدر ها هم پررنگ نیست، بدش نیامده کنار اینفانتینو باشد. با او بازی دستگرمی کند و البته جایزه بهترین بازیکن را بدهد.

 
کلمات کلیدی : مارادونا +فیفا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته