نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 144612
اوباما از افغان ها در هتاکی به قرآن عذرخواهی کرد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۷:۵۴
رئیس جمهوری آمریکا به خاطر اقدام بی شرمانه نظامیان کشورش در سوزاندن قرآن کریم در افغانستان و جریحه دار کردن احساسات مسلمانان، رسما عذرخواهی کرد.

منابع خبری در دفتر رئیس جمهوری افغانستان اعلام کردند که باراک اوباما با ارسال نامه ای به حامد کرزای همتای افغان خود به طور رسمی از اقدام نظامیان آمریکایی در سوزاندن قرآن کریم درافغانستان عذرخواهی کرده است.

در پی سوزانده شدن قرآن از سوی نیروهای آمریکایی، مردم سراسر افغانستان با برگزاری تظاهرات در شهرهای مختلف که همچنان ادامه دارد با سردادن شعارهایی بر ضد آمریکا، خشم و انزجار خود را از این هتاکی بی شرمانه ابراز کردند.

پیش از برگزاری این تظاهرات، ژنرال "جان آلن" رئیس نیروهای ایساف ( نیروهای بین المللی کمک به برقرای امنیت افغانستان) از هتک حرمت قرآن توسط نظامیان آمریکایی عذرخواهی کرد، اما علمای افغان در بیانیه ای اعلام کرده بودند که عذرخواهی قابل قبول نیست و هتاکان به مقدسات اسلامی باید به اشد مجازات برسند.
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۴ ۲۳:۵۴:۳۰
اونوقت مسؤولین ما حاضر نیستن به خاطر اشتباهاتشون از مردم خودشون عذرخواهی کنن! (673724) (alef-15)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.