توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 477910
تذکر کتبی ۱۲نماینده به روحانی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۸
 نفر از نمایندگان مجلس در تذکر کتبی مشترک به رئیس جمهور از اصرار وی بر سند ۲۰۳۰ انتقاد کردند و هشدار دادند که در صورت تکرار، سوال از رئیس جمهور در دستور قرار می گیرد.

به گزارش مهر، در پایان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس جمهور و مسئولان اجرایی قرائت شد.

بر این اساس سیدجواد حسینی کیا نماینده مردم سنقر و کلیایی در  تذکر کتبی به حسن روحانی رئیس جمهور  عدم ابلاغ رسمی حذف سند ۲۰۳۰ که به دنبال حذف اخلاق از نظام آموزشی کشور است انتقاد کرد و هشدار داد.

همچنین جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت به همراه ۱۰ نماینده دیگر در تذکر مشترک به رئیس جمهور اظهار داشتند به جای عذرخواهی از مقام معظم رهبری، تاکید می کنید که از سند ۲۰۳۰ نمی گذرم! در صورت تاکید و تکرار، سوال از رئیس جمهور را در دستور قرار می دهیم.

فریدون احمدی نماینده مردم زنجان نیز در تذکر به رئیس جمهور خواستار بازنگری در ترکیب کابینه جدید و جلوگیری از تکرار کابینه پیرمردها شد.

احمد سالک کاشانی نماینده مردم اصفهان نیز در تذکر به وزیر آموزش و پرورش خواستار توضیح درباره علت عدم نظارت قوی بر عملکرد مدیران ادارات آموزش و پرورش شد.

روح الله حضرت پور و نادر قاضی پور نمایندگان مردم ارومیه نیز در تذکر مشترک به وزرای کشور اطلاعات و دفاع خواستار برخورد با کشور ترکیه و اقلیم کردستان شمال عراق به دلیل اعزام تروریست به داخل مرزهای ایران و به شهادت رساندن مرزبانان کشورمان شدند.
 
کلمات کلیدی : نمایندگان مجلس + روحانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.