نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 308719
ایدز در کشور در حال زنانه شدن است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۱
مدیر اجرایی همایش «ایدز از غصه بیماری تا قصه تنهایی» با بیان اینکه امروز زمان پنهان کاری در مورد ایدز تمام شده است، گفت: آمارهای اخیر منتشر شده در مورد میزان ابتلا به ایدز در کشور نگران‌کننده است.

فرح گوهران امشب در نشست خبری همایش «ایدز از غصه بیماری تا قصه تنهایی» اظهار داشت: طبق گفته خانوم ملاوردی معاون امور زنان رئیس جمهوری، میزان ابتلا به ایدز در کشور در حال زنانه شدن است.

به گزارش فارس وی افزود: اینکه ما در بین بیماری‌ها مختلف به ایدز پرداخته‌ایم، دلایل متعددی دارد که از جمله آن می‌توان به این اشاره کرد که بیماری‌های دیگر همگی به نوعی متولی دارند ولی ایدز در عین افزایش آمار، متولی خاصی نیز ندارد.

گوهران با بیان اینکه امروز روش ابتلا به ایدز از انتقال به روش تزریق مواد مخدر به مسائل جنسی تغییر شکل داده است، تصریح کرد: در حال حاضر دیگر شرایطی نیست که این موضوع را انکار کنیم و جامعه باید آن را قبول کند.

مدیر اجرایی همایش «ایدز از غصه بیماری تا قصه تنهایی» اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم از طریق این همایش و ارتباط با مردم ، نهادها و ارگان‌ها در مورد آگاه‌سازی از لحاظ بهداشتی و تغذیه و... اطلاع‌رسانی کنیم.

وی با اشاره به دیگر دستاوردهای این همایش تصریح کرد: این همایش قصد دارد تلنگری به افراد باشد تا بدانند در عین حال که بیماری ایدز درمان ندارد ولی پیشگیری از آن آسان است.

گوهران ادامه داد: در این همایش ها افرادی از عموم مردم می آیند که با اهداف و عملکرد موسسه آشنا می شوند که برای ارائه آموزش های خود از طریق این کانال اقدام کنند.

مدیر اجرایی همایش «ایدز از غصه بیماری تا قصه تنهایی» برپایی از همایش‌ها را زمینه‌ساز جذب همیاران دانسته و گفت: ما همیاران جدید را که در همایش های سالانه آشنا می شوند، جذب کرده و از توانایی‌های مختلف خیران در این زمینه استفاده می‌کنیم.
 
کلمات کلیدی : آسیبهای اجتماعی+ایدز+زنان
 
سامان
۱۳۹۴-۰۸-۱۸ ۲۱:۲۱:۲۴
علت اصلی این امر پنهان کاری مسئولین بوده ... بابا بسه دیگه به اندازه کافی عوامل داخلی و خارجی دارن فساد رو ترویج میکنن ... اون از رسانه داخلی که همیشه مردها رو خائن و بی بند و بار نشون میده و زنها همشون فرشته اند !!! اون هم از سریالهای ماهواره ای که فقط داره به خانمها یاد میده چطور خیانت کنن ... تو رو خدا یکی یک کاری بکنه نزارید کشورمون مثل غرب بشه ... من انگلستان زندگی میکنم با همین قوانین حقوق بشری و حقوق زنان بلایی سر جامعه آوردن که هیچکس ازدواج نمیکنه فساد و خیانت یک امر عادی هستش و کسی هم حق اعتراض نداره کمتر بچه ای هستش که بدونه باباش کیه !! بیماریهای مقاربتی که آمارش وحشتناکه. تا نیومده بودم میگفتم دروغه اما الان فقط نگران کشور خودمم که مبادا یک روزی دچار این مسائل بشه ... رابطه جنسی باید چهارچوب داشته باشه همه باید کمک کنیم نباید اجازه بدیم اخلاق از بین بره . (3312209) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۹ ۱۹:۴۰:۲۹
چرا بی خود حرف می زنی؟! کجای انگلیس زندگی می فرمایید شما؟!! فساد در برایند خروجی هر کشوری خود را نشان می دهد، من نمی دانم شما کجا داری سر می کنی و با کی می گردی و علایقت چیست، نرمال زندگی کن می بینی که اتفاقا خیلی هم جامعه کلاسیک و غنی فرهنگی است. اینکه نوجوان 14 ساله اش چگونه لباس می پوشد هیچ ربطی ندارد به اینکه 10 سال دیگر در دانشگاه یا صنعت چه جایگاهی خواهد داشت! (3315058) (alef-11)
 
سید رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۵ ۰۱:۴۳:۲۳
جنابعالی به چه دلیل در یک جامعه غیر اخلاقی زندگی می کنید؟!...نمیخاید بگید که درس میخونید چون چطور به سیستم اموزشی یک جامعه غیر اخلاقی اعتماد می کنید؟!...
الف تو رو به قران اینقد نظرات رو سانسور نکن ... (3824145) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۹ ۱۱:۰۲:۱۷
آموزش آموزش آموزش (3313328) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.