توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472717
میرسلیم: ناگفته هایم را فردا خواهم گفت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۸
نامزد دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: دولت فرصت سوزی های زیادی کرده است. ناگفته هایم را فردا در آخرین مصاحبه خواهم گفت.

به گزارش مهر، سید مصطفی میرسلیم عصر سه شنبه در جمع دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین گفت: آینده کشور در گرو استفاده از ظرفیت جوانان کشور است که متاسفانه در سالهای گذشته مورد بی مهری واقع شدند.

وی افزود: پاک دستی جوانان و فعالیت صادقانه آنها می تواند به پیشرفت کشور کمک کند و اگر مردم سالاری دینی را باور داریم باید از شما استفاده می کردیم که اینگونه نشده است.

میرسلیم تصریح کرد: آنچه دل من رابه درد آورد این بود که ۴ سال گذشت و صدها هزار دانشجو فارغ التحصیل شدندکه بیایند درتوسعه کشور سهیم شوند اما نه تنها از آنها بهره نبردیم بلکه باعث مهاجرت سالانه ۱۵۰ هزار دانشجو به خارج هستیم.

نامزد ریاست جمهوری گفت: چرا فرصت طلایی سهیم شدن جوانان را در پیشرفت کشور سوزاندیم و با آنها با تحقیر برخورد کردیم و امروز هم نیامدیم حالی از آنها بپرسیم.

هیئت دولت را از جوانان تشکیل می دهم

وی بیان کرد: به روحانی نامه نوشتم که از جوانان استفاده کند اما فرصت سوزی کردند و از مشاوره این گروه صادق بهره نبردند.

میرسلیم اظهارداشت: اگر توفیق باشد که بیایم دولتی از جوانان تشکیل می دهم که دنبال جیب خود نیستند و با علاقه می خواهند خدمت کنند.

وی اضافه کرد: چرا نگذاشتید شایسته سالاری رشد کند و با اتوبوس آمدید و فقط به چند نفر اطراف خود بسنده کردید و امکانات کشور را معطل کردید، فقط آمار دادن کافی نیست.

میرسلیم تصریح کرد: به نظر می رسد نسبت به استعداد جوانان و امکانات موجود باور نداریم اما به فروش نفت افتخار می کنیم در حالی که قرار نبود خام فروشی کنیم.

فرصت مبارزه با ریزگرد را هم از دست دادیم

وی بیان کرد: فصرت دیگری که از دست رفت مبارزه با ریزگردها در شمالغرب و جنوب بود که باید در این ۴ سال نهالکاری می کردیم و جلوی بیابانی شدن را می گرفتیم.

نامزد دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اظهارداشت: در خصوص قاچاق کالا هم برخورد ریشه ای نکردیم چون برخی افراد وابسته به دولت بودند و نمی توانستند با خودشان برخورد کنند اما اگر ذینفع نبودند می شد مقابله کرد.

نظارت بر بانکها ضعیف بود

میرسلیم اظهارداشت: نظارت بر بانکها هم ضعیف بودو رباخواری متوقف نشد و یک جوان برای گرفتن وام ۱۰ میلیون تومانی باید ۱۸ میلیون تومان بازگرداند اما کلاه شرعی درست کردند.

وی اضافه کرد: امروز ۳۰۰ میلیارد تومان وام را راحت می دهند چون برخی از آن منتفع می شوند اما وام ۳۰ میلیون تومانی اشتغال به سختی داده می شود.

میرسلیم اظهارداشت: فرصت های سوخته زیادی داریم که بازیافتن آنها ساده نیست و اگر کسی بگوید یک تنه آن را حل می کنم اشتباه است و نمی تواند و فسادهم در کشور شبکه ای شده و نمی توانند جلوی آن را بگیرند.

ناگفته ها را در آخرین مصاحبه می گویم

میرسلیم در ادامه گفت: ناگفته های زیادی دارم که فردا در آخرین مصاحبه تلویزیونی بعد ازخبرساعت ۲۲.۳۰ دقیقه با مردم درمیان خواهم گذاشت.

وی در پایان به سوالات دانشجویان در زمینه های مختلف پاسخ گفت.
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۲۳:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۲۲:۵۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۱۹:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۲۳:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۲۳:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۹:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۲۰:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۱۸:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۲۲:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۱:۴۹
 
 
کلمات کلیدی : میرسلیم+انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات ۹۶
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.