نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 391203
تشدید برخورد با موتورسیکلت سواران در خطوط ویژه اتوبوس/ ۸۰ هزار تومان+یک ماه توقیف
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۱
ایسنا نوشت: فرمانده یگان عملیات و کنترل طرح های ویژه ترافیکی پلیس راهور تهران از آغاز طرح برخورد با تردد موتورسیکلت سواران در خطوط ویژه اتوبوس خبر داد.

سرهنگ سعید سپهری اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام بازگشایی مدارس و پیش بینی افزایش حجم ترافیک، طرح ویژه برخورد با تردد موتورسیکلت سواران در خطوط ویژه اتوبوس به ویژه در نقاط مرکزی پایتخت همچون خطوط ویژه راه آهن - تجریش، آزادی - سه راه تهرانپارس و... از روز شنبه به اجرا درآمده است.

وی با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح پاکسازی خطوط ویژه از تردد موتورسیکلت سواران و افزایش سرعت تردد اتوبوس هاست گفت: با آغاز سال تحصیلی میزان استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی و اتوبوسرانی افزایش یافته و به همین دلیل پلیس راهور با اجرای این طرح سعی در روان سازی ترافیک و کمک به آمد و شد در خودروهای ناوگان حمل و نقل عمومی دارد.

فرمانده یگان عملیات و کنترل طرح های ویژه ترافیکی پلیس راهور گفت: کفی‌های پلیس راهور برای برخورد با موتورسیکلت سوارانی که از خطوط ویژه تردد می‌کنند، در نقاط مختلف پایتخت مستقر شده اند، موتور سیکلت هایی که توسط پلیس توقیف شود برای بار اول یک هفته و اگر سابقه توقیف داشته باشد به مدت یک ماه در پارکینگ خواهند بود.

به گفته سپهری، همزمان با اجرای این طرح، "طرح برخورد با تخلفات موتورسیکلت سواران" در دیگر نقاط پایتخت نیز اجرا شده؛ اما در این تست تمرکز ویژه در پاکسازی خطوط ویژه اتوبوس هاست.

وی افزود: بر اساس قانون، نداشتن کلاه ایمنی جریمه ۶۰ هزار تومانی، انجام حرکات نمایشی با موتور سیکلت جریمه ۱۵۰ هزار تومانی و عبور از پیاده رو جریمه ۶۵ هزار تومانی برای موتور سیکلت سواران در پی خواهد داشت.

سپهری ادامه داد: ورود غیرمجاز به خطوط ویژه نیز علاوه بر این که توقیف موتورسیکلت را به همراه دارد جریمه ۸۰ هزار تومانی برای متخلفان دارد.
کلمات کلیدی : برخورد با موتورسیکلت سواران
 
Germany
۱۳۹۵-۰۶-۲۲ ۱۷:۵۷:۲۲
ببینیم و تعریف کنیم.... (3931885) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۲۲ ۱۸:۰۶:۵۶
امیدوارم دایمی باشه نه موسمی مثل بقیه طرح های پلیس (3931890) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۲۲ ۱۸:۵۱:۳۳
کاش در اتوبان‌ها و تونل‌ها هم سخت‌گیری بیشتر می‌شد

حرکات موتورسیکلت‌ها در اتوبان‌های‌ سطح شهر بسیار خطرناک است (3931930) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۲۲ ۱۹:۰۹:۵۵
کاش این تشدید. در مورد تمام. خلاف های موتور.سوار ها در نظر گرفته بشود که هر روز بیشتر. و بیشتر. میشوند. (3931944) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۶-۲۲ ۱۹:۵۰:۱۲
خداقوت (3931965) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۲۲ ۲۱:۲۶:۳۷
اقا خواهش میکنم عبور از پیاده رو را خیلی سخت گیری کنید و جریمه را بسیار زیاد کنید برای عبور از پیاده رو. چند بار تا به حال موتوری در پیاده رو به من زده و کم مونده بود منو کتک بزنه برا اعتراض. کجای دنیا اجازه میدن موتور بیاد پیاده رو اخه؟ (3932062) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۲۲ ۲۳:۵۲:۰۹
پس طرح برخورد با عبور ار پیاده رو ها کی اجرا می شود؟ بارها شاهد جولان موتورها در پیاده رو هستیم و گاهی هم پلیس می بیند ولی فقط نظاره گر است. (3932169) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۲۳ ۰۷:۵۰:۵۳
اگر پليس حريف اين جماعت شود كلي مشكل تخلفات قانوني در كشور حل ميشود البته من بعيد ميدانم پليس يا هر نهاد و ارگان ديگري زورش به موتور سواران برسد . گاهي شعاري داده ميشود ولي بعد تقريبا هيچ كار ادامه نمي يابد. (3932270) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.