نظر منتشر شده
۱۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 326304
آیت الله موحدی کرمانی از رد صلاحیت سیدحسن خمینی خبر داد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۹
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: همت و تصمیم‌ها این است که ان‌شاءالله اصولگرایان لیست واحد ارائه دهند.

به گزارش فارس، آیت‌الله موحدی کرمانی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا تصمیمی برای قرار گرفتن نام هاشمی رفسنجانی در لیست جامعتین صورت گرفته است، گفت: مذاکره شده است، اما هنوز تصمیمی اتخاذ نشده و وقتی رأی دهند مشخص می‌شود که نظر غالب چیست.

وی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه نظر جامعتین درباره سیدحسن خمینی چیست، اظهار داشت: ظاهراً به وی گفته بودند که امتحان دهید و امتحان نداده است، بنابراین دیگر نمی‌تواند شرکت کند.

آیت‌الله موحدی کرمانی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا اصولگرایان لیست مشترک می‌دهند، تصریح کرد: همت و تصمیم‌ها این است که ان‌شاءالله لیست واحد بدهیم.

خطیب موقت نمازجمعه تهران در پاسخ به سؤال دیگری درباره رد صلاحیت‌ها و عملکرد شورای نگهبان اظهار داشت: شورای نگهبان عادل است و ما به این امر ایمان داریم که آنان براساس وظیفه دینی خود عمل، تحقیق و دقت می‌کنند و اگر کسی مسئله‌دار است، آن را تأیید نمی‌کنند.

آیت‌الله موحدی کرمانی در پایان در پاسخ به سؤال دیگری که رد صلاحیت‌ها در مشارکت‌ها تأثیر می‌گذارد یا خیر، اظهار داشت: ما باید ببینیم وظیفه خودمان چیست و آنها نیز به وظیفه خود عمل می‌کنند.
 
کلمات کلیدی : کاندیداتوری سید حسن خمینی
 
فرشید
۱۳۹۴-۱۱-۰۱ ۱۹:۳۷:۱۴
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: همت و تصمیم‌ها این است که ان‌شاءالله اصولگرایان لیست واحد ارائه دهند.

عجیبه!!! اصولگرایان اصلا چه نیازی به لیست دارند؟؟؟ (3486093) (alef-13)
 
ناصر
۱۳۹۴-۱۱-۰۲ ۰۹:۴۳:۴۷
ما بفروده رهبر در انتخابات شرکت میکنیم ولی اصولگراها احتیاج به لیست ندارند اینها جزء جامعه اریستو کراسی یا اشرافی هستند که در هر صورت اکثریت 90 درصدیشون تو مجلس یکه تازی میکنند و وقتی رقیبی نباشه معضلی هم نیست و درد مردم جامعه نمود پیدا نمیکنه این از اداب ابتدائی سیاست هست . (3486841) (alef-13)
 
♢محمد قاسمی
۱۳۹۴-۱۱-۰۱ ۲۰:۱۸:۴۲
چرا در آزمون شرکت نکرد؟؟؟ (3486210) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۱ ۲۲:۴۱:۴۱
نوه امام صلاحیت نداره دیگران صلاحیت دارن ؟ (3486440) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۲ ۰۷:۱۳:۳۹
نوه امام خمینی (ره) باید در پیروی از قانون از همه سرامد تر باشه یعنی اگر علم اسمان وزمین هم داشت باید برای حفظ انقلاب اولین نفر در سر جلسه امتحان حاضر میشد (3486727) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۲ ۱۶:۳۷:۲۵
اگه نوه ی امام بودن ملاک صلاحیت هست پس بقیه ی نوه و نتیجه های امام هم باید اسم نویسی می کردن چون صلاحیتشون این جوری محرز بود. (3487471) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۱ ۲۳:۱۹:۲۵
عادل کسی است که آنچه در خودش نیست در دیگران جستجو نمیکند. مثلاً یک انسان مسن عادل یک مسن دیگر را به علت کهولت سن رد نمیکند.
الف جان! اگر این مطلب نادرسته ، نشونش نده در غیر اینصورت ترا به جان حضرت فاطمه علیها سلام منتشرش کن. (3486497) (alef-13)
 
اسماعیل علیزاده
۱۳۹۴-۱۱-۰۲ ۰۱:۰۱:۱۴
مگه سید حسن اجتهاد داره؟ اگه داشت و به توانایی خودش اعتماد داشت میرفت آزمون می داد چرا نرفت؟ هیچ دلیلی برای تایید صلاحیت ایشون وجود نداشت والسلام (3486608) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۲ ۰۱:۳۳:۲۱
ظاهرا" همه چيز عوض شده است ، اينبار رد صلاحيت هاي گسترده براي كاهش مشاركت همانند سال 92 منجر به شگفتي ديگري خواهد شد ،
هميشه مي دانستيم كه شركت نكردن در انتخابات ضرر بيشتري دارد، چون بالاخره بين گزينه هاي موجود مي توان كساني را پيدا كرد كه مطلوبتر باشند،
اما خيال كاهش مشاركت را از سر بيرون كنيد (3486639) (alef-13)
 
حسن
۱۳۹۴-۱۱-۰۲ ۱۰:۵۲:۳۰
واقعا زشت است که اینگوته تیتر زده و فضای ذهنی را خراب می کنید . اگر به این انقلاب اعتقاد دارید(که دارید)اینگونه جو سازی ها درست نیست.
سید حسن در امتحان شرکت نکرد و خود باعث شد تا برای تایید یا رد صلاحیت موضوعیت پیدا نکند. آیت الله موحدی هم همین را گفته است اما شما تیتر زدید که رد صلاحیت شد!!!!!
که در نتیجه آن بسیاری برداشت غلط داشته باشند که او را دارای صلاحیت ندانستند. و با این کار شورای نگهبان به زیر سوال برود.
واقعا این رفتار زشت است (3486966) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۲ ۱۶:۴۸:۵۸
اینکه بخاطر نرفتن به امتحان خود بخود منصرف شده، آیا بمعنی رد صلاحیت است!؟
آقای موحد کرمانی کجا چنین حرفی زده اند که اینگونه تیتر می زنید؟ (3487491) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.