توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 486505
مقابله با بد حجابی در جاده چالوس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۷
فرمانده انتظامی البرز از اجرای طرحی در جاده کرج چالوس برای جلوگیری از بدحجابی خبر داد.

به گزارش جی پلاس، سردار بخشعلی کامرانی صالح افزود: یکی از موضوعاتی که منجر به افزایش وقوع جرم در استان می‌شود نزدیکی آن به تهران و سرریز شدن مشکلات پایتخت به کرج است.

وی اضافه کرد: با هدف برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی طرح ویژه‌ای برای کنترل آسیب ها و بدحجابی جاده کرج - چالوس در روزهای آتی اجرایی خواهد شد.

کامرانی صالح در ادامه از تشکیل قرارگاه جهادی صیانت برای کاهش و پیشگیری از حوادث، سوانح و جرائم کارکنان این مجموعه در استان البرز خبر داد و گفت: این قرارگاه هرجایی که احساس کند از خطوط قرمز و قانونی توسط کارکنان عدول شده به شدت برخورد می‌کند.

وی ادامه داد: تلاش شبانه‌روزی همکاران در نیروی انتظامی با وجود کمبود امکانات استانی ادامه داشته و همه بخش‌های انتظامی با داشتن تفکر جهادی و بسیجی تلاش دارند تا نقایص موجود خللی در انجام وظایف محوله ایجاد نکند.

فرمانده انتظامی البرز ضمن تقدیر از حمایت‌های رئیس کل دادگستری استان و دادستان کرج افزود: اقدامات بازدارنده‌ای که توسط نیروی انتظامی در حوزه‌های مختلف انجام می‌شود بدون حمایت‌های دادستان مرکز استان مقدور نبود.

کامرانی صالح با اشاره به تلاش شبانه روزی مجموعه انتظامی و قضایی استان در ایام انتخابات شورای شهر، ریاست جمهوری و ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: با تلاش‌های انجام شده شاهد آن بودیم که استان با کمترین مشکل این اتفاقات مهم را پشت سر گذاشت.
 
کلمات کلیدی : نیروی انتظامی + بد حجابی + جاده چالوس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.