نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496702
اعزام زائران به حج ۹۶ با تصمیم «شورای عالی امنیت ملی» بود
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۶
رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه نخستین کاروان زائران خانه خدا دو روز دیگر راهی سرزمین وحی خواهند شد، تاکید کرد: نهاد تصمیم گیر برای اعزام زائران خانه خدا «شورای عالی امنیت ملی» بوده است.
حمید محمدی در مراسم امضای تفاهم نامه سه جانبه اعطای تسهیلات وام عتبات به دانشجویان در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما همچنین درباره سرنوشت روادید هیئت دیپلماتیک ایران برای عزیمت به عربستان نیز افزود: مشکلی در این زمینه وجود ندارد و روادید ان شاء الله صادر می‌شود.

رئیس سازمان حج و زیارت همچنین درباره امضای تفاهم نامه امروز گفت: از چند سال قبل تفاهم نامه مشترک بین سازمان حج و زیارت، بانک ملت و ستاد عمره و عتبات دانشجویان منعقد شد که براساس آن بانک ملت تسهیلات قرض الحسنه‌ای به متقاضیان دانشگاهی که قصد اعزام به عتبات دارند، اما وسعشان به پرداخت کامل مبلغ نمی‌رسد اعطا کند که آثار معنوی زیادی را در زندگی آنان بوجود خواهد آورد.

وی در پاسخ به این سوال که حج عمره دانشجویی از کی آغاز می‌شود، گفت: در خصوص حج عمره قطعا بعد از حج تمتع امسال تصمیم گیری خواهیم کرد و این تصمیم گیری بستگی به فضای کلی حج امسال دارد و اینکه ما ببینیم آنچه که قرار بوده طبق توافق‌ها در خصوص حجاج ما انجام شود چقدر انجام می‌شود و پس از آن طبیعتا بحث عمره هم قابل مذاکره خواهد بود.
 
 
 
کلمات کلیدی : حج+حج ۹۶+ویزای حج+شورای امنیت ملی
 
United States
۱۳۹۶-۰۵-۰۷ ۱۹:۴۰:۴۳
شورای امنیت ملی در راستای این تصمیم می بایستی همچنین اوردن سوقات و خرید هم را برای حجاج ممنوع می کرد تا پول ایم مملکت به جیب سعودی ها نرود. یکی از علل دلار خرید ان توسط همین حجاج است (4494009) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.