نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 345501
نامه وزیر کشور به مدیریت بحران درپی سیل اخیر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۹
وزیر کشور درپی جاری شدن سیل در غرب و جنوب‌غرب کشور در نامه‌ای به رییس سازمان مدیریت بحران کشور خواستارانجام اقدامات لازم برای ارائه خدمات به مناطق سیل‌زده شد.

به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی، در نامه ای به اسماعیل نجار، رییس سازمان مدیریت بحران کشور از وی خواست تا اقدامات لازم برای بکارگیری و استفاده از تمام ظرفیت‌های دستگاه‌های امدادی و خدماتی برای ارائه خدمات به مناطق سیل‌زده را انجام دهد.

متن نامه رحمانی فضلی که در صفحه اینستاگرام منتسب به وی منتشر شده در ادامه آمده است:

"

بسمه تعالی

جناب آقای نجار

معاون محترم وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران

سلام علیکم

بارندگی اخیر نزولات جوی در برخی از مناطق کشور موجب بروز آسیب و پیش آمدن شرایط اضطراری برای هموطنان عزیزمان شده است، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دلسوزانه شبانه روزی و اطمینان بخش تمامی عوامل موثر در مدیریت بحران پیش آمده از جمله استانداران و فرمانداران خدوم، عوامل ایثارگر سازمان هلال احمر، همکاران زحمتکش در وزارتخانه های نیرو و راه و شهرسازی و همچنین نیروهای فداکار انتظامی و نظامی و به ویژه همکاری و بردباری و درایت مردم خوب مناطق سیل زده؛ همانگونه که پیش از این متذکر شدم لازم است با تمهیدات و اقدامات موثر تمام توان و امکانات خود را به طور ملموس، مستمر و پیگیر برای کاهش خسارات و مدیریت بحران در مناطق سیل زده و آسیب دیده به کار گیرید و با هماهنگی استانداران محترم مناطق سانحه دیده در اسرع وقت برآورد دقیقی از خسارات پیش آمده تهیه و ارائه شود و با پیگیری مداوم نسبت به جبران خسارات اقدام موثر و فوری صورت گیرد."
 
کلمات کلیدی : سیلاب در خوزستان
 
United States
۱۳۹۵-۰۱-۲۷ ۱۷:۴۳:۰۴
در کشور کم آبی همانند ایران، باید کانالها و لوله کشی هایی انجام شود که شاید در بقیه دنیا وجود نداشته باشد. این مهندسی آب را فقط ما که به آن احتیاج داریم می توانیم انجام دهیم. برای شروع، در چند منطقه آبرسانی در زمان سیلاب ویا باران شدید به مناطق محروم آبی انجام شود که بتوان از این آب در زمان کم آبی استفاده شود. (3647520) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.