توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 315108
کری:بر برنامه‌هسته‌ای ایران‌اشراف داشتیم
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۳۳
وزیر امور خارجه آمریکا در سخنانی مدعی وجود گزینه‌های لازم در صورت گریز هسته‌ای ایران شد.

«جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا در سخنانی در مرکز سابان اندیشکده بروکینگز مدعی وجود گزینه‌های لازم در صورت گریز هسته‌ای ایران شد.

به گزرش فارس وزیر امور خارجه آمریکا در بخشی از سخنان خود اظهار داشت: «آمریکا نظارت ۲۵ ساله‌ای کامل را بر برنامه هسته‌ای ایران دارد و گریز این کشور را متوجه می‌شود.»

وی در ادامه ضمن ستایش از توافق هسته‌ای صورت گرفته با ایران گفت، البته ما نمی‌دانیم ایران تا چه حد بر برنامه تسلیحاتی هسته‌ای فعالیت داشت.

جان کری با اشاره به اختلاف بین فلسطین و رژیم اسرائیل اظهار داشت: «صلح بهترین وسیله برای رسیدن به امنیت است. و ایجاد یک کشور مستقل گزینه‌ای مناسب برای آن‌های که امنیت اسرائیل را می‌خواهند، نیست. ما نمی‌توانیم وانمود به وجود دو کشور مستقل نماییم.»

وزیر امور خارجه آمرزیکا در بخشی دیگر با زیر سئوال بردن شهرک سازی از سوی صهیونیست‌ها گفت: « گسترش شهرک سازی سئوال‌هایی را در باره اهداف اسرائیل برمی‌انگیزد.»
 
کلمات کلیدی : جان کری+برجام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته